Paulek (anonim, 94.254.177.)
około 9 dni temu, Warszawa

Czy miesiączka spoźnia mi się z powodu stresu, covida, polipa czy ciąży, chociaż wszystkie testy wyszły negatywne?

Witam , odbyłam stosunek 14 lutego w 6dniu cyklu (pod koniec miesiączki) . Moje cykle to przeważnie 35dni a dni płodne po dłuższej obserwacji mam w 19/20/21 cyklu . W marcu dostałam.normalnie miesiączki bardzo obfitej i bolesnej w dniu spodziewanego okresu . Pod koniec marca przeszłam covida i wzięłam dużo leków na grypę i również antybiotyk,, azytocyne,,na zatoki .w między czasie robiłam testy ciążowe i każdy był negatywny. 9 kwietnia pojechałam na kontrolę ponieważ po dniach płodnych dostałam plamienia i okazało się że mam polipa na macicy . 10dni temu powinnam dostać miesiączki lecz jej nie mam. Robiłam wczoraj test ciążowy też negatywny .
W trakcie kwarantanny bardzo się denerwowałam faktem tego że przechodzę covida oraz dużo stres przeszłam dowiedzac się że mam polipa .
Chciałabym się dowiedzieć czy to spóźnienie miesiączki z powodu stresu ,covida , polipa czy ciąży gdzie wszystkie testy wyszły negatywne .

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Paulek (anonim, 5.173.98.)
około 8 dni temu

Dobrze ,dziękuję Pani za informację chciałam.sie dowiedzieć tez na ten temat coś od innej osoby . Pozdrawiam i dziękuję :)

Skoro otrzymała już Pani informację zwrotną od lekarza w sprawie tego krwawienia, to proponuję się tego trzymać.

Paulek (anonim, 5.173.98.)
około 8 dni temu

A odnotowane zostały w kwietniu po covidzie gdzie już przeszlam normalnie miesiączkę i okazało się że mam polipa gdy przyszłam na USG dopochwowe tego 9 kwietnia.

Paulek (anonim, 5.173.98.)
około 8 dni temu

Pytając się pani doktor powiedziała ,że mam zaliczyć to jako miesiączkę po wykluczeniu ciąży tym bardziej, że jeszcze wczoraj też robiłam.test i też negatywny dla.100% pewności .

Jeśli ma Pani wątpliwości, to należy odnotować w których dniach wystąpiło plamienie czy też krwawienie i te informacje przedstawić osobie kwalifikującej do zabiegu lub poradzić się ginekologa.

Paulek (anonim, 5.173.98.)
około 8 dni temu

A czy plamienie w sumie nie można nazwać tego plamieniem tylko krwawienie w 23dniu cyklu trwające 7 dni tak jak u mnie okres , można podpiąć to jako miesiączka gdzie krwawiłam trochę mniej niż zawsze lecz normalnie musiałam używać podpaski jak przy każdym okresie ? I od tego dnia liczy nowy cykl ? Ponieważ teraz czekam w sumie na okres by móc zrobić zabieg na polipa .

Negatywny test ciążowy wykonany po terminie miesiączki przemawia za brakiem ciąży, a przyczyny w opóźnieniu krwawienia należy szukać gdzie indziej. Zaburzenia regularności cyklu miesiączkowego mogą mieć różne przyczyny - nie można wykluczyć stresu, infekcji czy problemów ginekologicznych.

Paulek (anonim, 94.254.177.)
około 9 dni temu

Dodam , że od tamtego czasu nie współżyła i pani doktor tylko na USG dopochwowym widziała polipa .