---Wolt Drive - zapytaj farmaceutę - pytania

Bolo (anonim, 159.205.238.) Warszawa 3 lata temu

Jak długo trzeba ćwiczyć, aby wszystkie trzy kulki trenażera oddechu były w górze?

Witam kupilem trenazer oddechu . Od pierwszego uzycia 2 kulki czyli 600 ml/s i 900 ml/s ida szybko w gore ,trzecia kulka lekko sie unosi czy to dobrze czy zle . Jak dlugo trzeba cwiczyc zeby wszystkie kulki byly w gorze.. Mam 69 lat czy to ma znaczenie?

2 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Marcin (anonim, 31.1.49.) 1 rok temu

Ja unoszę 3 kulki i przez 10 sekund jestem w stanie je utrzymać w górze. Będąc na spirometrii miałem zły wynik a czytając niektóre wypowiedzi co do tych kulek to mój wynik nie jest taki zły.

Odpowiedź usunięta, ponieważ: jest spamem.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

Jeśli lekarz nie zalecił inaczej, można kontynuować ćwiczenia. Wydolność powinna się poprawiać wraz z postępem ćwiczeń, regularnie wykonywane dają rezultat średnio po miesiącu.

Tak jak słusznie Pan zauważył, trenażer wskazuje objętość wdychanego powietrza, dzięki trzem kulkom, które pokazują wielkość przepływu powietrza: 600/900/1200 cm³/sek.
Są to jakby 3 poziomy trudności - zatem, jeśli dwie kulki unoszą się bez większego wysiłku, trzecia lekko się unosi - to dobrze, świadczy to o dobrej pracy mięśni wdechowych.

Przesyłam link do naszego artykułu, który może Pana zainteresować: https://www.gdziepolek.pl/kategorie/trenazery-oddechu-aparaty-do-treningu-i-rehabilitacji-pluc

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację