Wuja (anonim, 46.204.51.)
około 5 miesięcy temu, Warszawa

Czy po użyciu Braveran będę czuł, kiedy dochodzę?

Czy jak użyje braveran to będę dokładnie czuł kiedy dochodzę ? Nie chce mieć niespodzianki za 9 miesięcy 😀

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

W pytaniu wymienił Pan nazwę Braveran. Braveran to suplement diety zawierający naturalne wyciągi roślinne, argininę, cynk, selen i witaminę E, które wspomagają utrzymanie sprawności seksualnej. Składniki aktywne zwiększają popęd seksualny oraz pomagają wywołać i wzmocnić erekcję. Dodatkowo utrzymują odpowiedni poziom testosteronu we krwi i wykazują działanie ochronne na męskie komórki rozrodcze. Suplement nie wpływa na odczuwalność orgazmu.

Być może chodziło Panu o Bravera Control. Jest too lek z lidokainą w postaci sprayu na skórę. Preparat wskazany jest do stosowania przed stosunkiem płciowym u mężczyzn, w przypadku przedwczesnego wytrysku. W przypadku tego produktu nie mamy informacji na temat odczuć pacjenta w momencie orgazmu i nie udostępnia ich także producent leku. Być może zachcą się wypowiedzieć w tym wątku pacjenci stosujący produkt Bravera Control. Działanie znieczulające leku polega na zmniejszeniu wrażliwości żołędzi prącia, w celu wydłużenia czasu do wystąpienia wytrysku.

Zalecana dawka to 3 do 7 naciśnięć pompki, wykonane w celu pokrycia trzonu i żołędzi prącia, 5 do 15 minut przed stosunkiem. Można więc dostosować ilość leku do potrzeb i oczekiwanego stopnia znieczulenia.

Jeśli chce Pan mieć pewność braku "niespodzianki za 9 miesięcy", to niezależnie od stosowanych produktów na libido czy potencję najlepiej zastosować skuteczną metodę antykoncepcji podczas stosunku. Tak zwany stosunek przerywany nie zalicza się do metod uważanych za skuteczne.

Załączam dodatkowe informacje:
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/antykoncepcja
https://www.gdziepolek.pl/produkty/101367/bravera-control-aerozol/apteki/w-warszawie
https://www.gdziepolek.pl/produkty/101367/bravera-control-aerozol
https://www.gdziepolek.pl/produkty/13524/braveran-tabletki/apteki/w-warszawie