Krzychu (anonim, 94.254.233.)
około 9 miesięcy temu, Warszawa

Czy sildenafil pomaga wyleczyć zaburzenia erekcji?

Mam problemy że wzwodem. Sildenafil działa na mnie dobrze. Od jakiegoś czasu biorę przed stosunkiem. Czy sildenafil pomaga leczyć zaburzenia erekcji czy jest tylko doraźnym lekiem który pomaga osiągnąć wywód? I chciałbym wiedzieć czy częste używanie sildenafilu nie spowoduje tego że w późniejszym okresie bez niego się nie obędzie?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Na pewno warto wykonać panel podstawowych badań.

Krzychu (anonim, 5.173.144.)
około 9 miesięcy temu

Jestem żonatym mężczyzna i mam 30 lat. Do niedawna miałem libido porównywalne do byka w okresie rozrodczym. Z dnia na dzień spadło niemalże do zera. Nie wiem gdzie szukać przyczyn. Problemy trwają od około 2 miesięcy. Teraz bez sildenafilu albo nie mam pełnej erekcji albo jak się już pojawi to nie jestem w stanie utrzymać jej zbyt długo. Nie mam pojęcia co jest przyczyną. W przyszłym tygodniu wybieram się do lekarza

Sildenafil pomaga doraźnie osiągnąć wzwód pod wpływem stymulacji seksualnej. O wyleczeniu zaburzeń erekcji można mówić wówczas, jeśli uda się zdiagnozować odwracalną przyczynę (krążeniową, metaboliczną, neurologiczną czy psychologiczną) i ją usunąć lub uleczyć. Nie ma dowodów, aby sildenafil stosowany zgodnie ze wskazaniami uzależniał fizycznie czy psychicznie lub powodował tolerancję (spadek skuteczności przy dłuższym stosowaniu).

Natomiast jeśli problem zaburzeń erekcji jest trwały (nie ustępuje, pojawia się przy każdym stosunku) proponowałabym kontakt z lekarzem, ponieważ warto w takiej sytuacji ocenić, co może być przyczyną. Może być to urolog, seksuolog lub po prostu w pierwszej kolejności lekarz rodzinny.

Załączam dodatkowe informacje:
https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-potencje