Aleksandra (anonim, 188.112.42.)
około 4 miesięcy temu, Warszawa

Gdzie kupię Mazindol lub Meridię?

Kupię mazindol lub merivie

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Mazindol nie jest już zarejestrowany ani produkowany w Polsce.

Niegdyś był stosowany jako środek hamujący łaknienie w krótkotrwałej terapii otyłości, w połączeniu z odpowiednią dietą, ćwiczeniami i zmianą stylu życia. W związku z działaniami niepożądanymi (skoki ciśnienia tętniczego, potencjał uzależniający) oraz dostępnością bezpieczniejszych alternatyw, Mazindol nie jest już stosowany w naszym kraju.

W roku 2010 wszystkie preparaty lecznicze zawierające sibutraminę - substancję aktywną leku Meridia - zostały wycofane z rynku europejskiego. Stało się tak z powodu wzrostu ryzyka wystąpienia zawału mięśnia sercowego, udaru mózgu i zgonu z przyczyn sercowo - naczyniowych na skutek stosowania tych leków.

Nie można zatem już kupić leków zawierających sibutraminę. Wszelkie podróbki znajdujące się w sprzedaży w Internecie są niebezpieczne dla zdrowia. Sibutramina jest też najczęstszym nielegalnym dodatkiem do tzw. naturalnych suplementów diety wspomagających odchudzanie.

W celu obniżenia masy ciała proszę zaczerpnąć porady lekarza lub dietetyka, którzy w bezpieczny sposób pomogą zredukować nadwagę.

Proszę zapoznać się z artykułem:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/otylosc-i-nadwaga
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/dlaczego-warto-kupowac-leki-tylko-w-aptece