AB (anonim, 88.156.135.)
około 12 miesięcy temu, Warszawa

Czy istnieje tańszy zamiennik leku Mysimba?

Dzień dobry,
przyjmuję Mysimbę od kilku miesięcy i bardzo mi służy. Stosuję 2tabletki na dobę, kiedy brałam więcej nie miałam w ogóle apetytu. 2 tabletki zapewniają, że czuję głód, ale jedzenie nie sprawia mi już takiej przyjemności, traktuję je jaki zaspokojenie podstawowych potrzeb i tyle. Mam pytanie - czy jest jakiś tańszy zamiennik tego leku?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Do @zbig63:
Między przyjmowanymi przez Pana lekami dochodzi do istotnych interakcji lekowych, dlatego aby terapia była bezpieczna i skuteczna warto skontaktować się z lekarzem w celu ustalenia odpowiedniego dawkowania poszczególnych leków, a w razie konieczności modyfikacji sposobu leczenia.

Łączenie leków Mysimba i Co-Valsacor prowadzi do nadmiernego obniżenia ciśnienia tętniczego krwi. Dlatego w trakcie terapii należy regularnie dokonywać pomiaru ciśnienia tętniczego. Jeśli zaobserwuje Pan objawy niedociśnienia, jak m.in. bóle głowy, osłabienie, zawroty głowy, omdlenia - należy skontaktować się z lekarzem.

Jednoczesne przyjmowanie leków Siofor i Co-Valsacor może skutkować wzrostem poziomu glukozy i kwasu mlekowego we krwi. W razie wystąpienia objawów, takich jak m.in. osłabienie, ból mięśni, zaburzenia żołądkowo-jelitowe (biegunki, wymioty) należy poradzić się lekarza.

zbig63 (anonim, 79.163.177.)
około miesiąca temu

Czy moge stosowac razem Mysimbe ,Siofor 1000[Metformina] i leki na nadcisnienie Co Valsacor 320 12,5.pozdrawiam

Mysimba nie ma zamiennika. Jeśli koszt leku jest dla Pani zbyt wysoki, proszę skonsultować się z lekarzem celem dobrania innego leku, który będzie dopasowany do Pani potrzeb finansowych.

Załączam materiały, które mogą okazać się przydatne:
- https://www.gdziepolek.pl/artykuly/otylosc-i-nadwaga
- https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-odchudzanie