Aneta (anonim, 5.173.19.) Płońsk 4 lata temu

Ile kosztuje ciśnieniomierz?

Dzien dobry. Chciałam zapytać ile kosztuje ciśnieniomierz?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Na rynku aptecznym dostępne są różne ciśnieniomierze. Nie wskazała Pani, jakim byłaby Pani zainteresowana, zatem zamieszczam materiały, które mogą Pani pomóc.
Jeśli jest Pani zainteresowana jakimś konkretnym rodzajem bądź modelem ciśnieniomierza, prosimy o doprecyzowanie pytania.

- https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jaki-cisnieniomierz-wybrac - https://www.gdziepolek.pl/kategorie/cisnieniomierze - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/microlife-cisnieniomierze-termometry-nebulizatory-inhalatory - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/omron-cisnieniomierze-nebulizatory-termometry - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/medel-inhalatory-cisnieniomierze-sprzety-medyczne

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły