Microlife: ciśnieniomierze, termometry, inhalatory

Microlife to firma produkująca sprzęt medyczny przeznaczony do samodzielnego monitorowania stanu zdrowia i wspierania terapii pacjentów. Oferowany sprzęt to m.in. ciśnieniomierze, nebulizatory-inhalatory, termometry, pulsoksymetry.

Dzięki pomiarom wykonywanym w domu minimalizowane jest ryzyko powikłań związanych z nagłymi stanami chorobowymi i jednostkami przewlekłymi, takimi jak m.in. astma, nadciśnienie tętnicze krwi, POChP.

Sprzęt Microlife przeznaczony jest dla wielu grup pacjentów, w tym dzieci, a także posiada funkcje ułatwień dla seniorów. Część sprzętu pomaga analizować wyniki przy użyciu aplikacji na smartfony i tablety.

Najczęściej wyszukiwanymi produktami Microlife na GdziePoLek są inhalatory tłokowe z serii NEB 200 oraz NEB 100B, jak również przenośny nebulizator z serii NEB 800.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A1 Basic mankietowy ciśnieniomierz

Microlife BP A1 Basic to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 30 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię, a także posiada opcję optymalnego napełniania mankietu. Ciśnieniomierz zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 36% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A2 Basic mankietowy ciśnieniomierz

Microlife BP A2 Basic to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 30 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i informuje o ruchu podczas pomiaru, a także posiada opcję optymalnego napełniania mankietu. Ciśnieniomierz zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 35% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 200 tłokowy inhalator/nebulizator

Microlife NEB 200 to inhalator do rozpylania standardowych roztworów oraz leków w płynnej postaci, także kortykosteroidów. Nebulizator rozpyla lek w postaci mgiełki, dzięki czemu substancja dociera do dróg oddechowych i działa w miejscu przeznaczenia. Stosowane w leczeniu uciążliwych przeziębień, kataru, alergii, chorób dróg oddechowych. W zestawie dostępny ustnik, aplikator do nosa oraz maseczka dla dzieci i dorosłych. Urządzenie zasilane sieciowo.

Dostępny w 34% aptek.

Wyrób medyczny

Microlife NC 100 termometr bezkontaktowy termometr

Microlife NC 100 termometr bezkontaktowy przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w okolicy skroni. Odpowiedni dla osób w każdym wieku. Może być również stosowany do pomiaru temperatury mleka w butelce, wody do kąpieli dziecka, temperatury otoczenia.

Dostępny w 32% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 100B tłokowy inhalator/nebulizator

Microlife NEB 100B to inhalator kompresorowy, tzw. "nebulizator". Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych. Zawiera ustnik, maskę inhalacyjną dla dzieci i dorosłych oraz końcówkę do nosa. Odpowiedni do inhalacji kortykosteroidami. Zasilany przez kabel sieciowy. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok. rozwiń opis

Dostępny w 31% aptek.

Wyrób medyczny

Cisnieniomierz Microlife BP B2 Basic ciśnieniomierz

Microlife BP B2 Basic to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 30 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie lub zasilacz sieciowy.

Dostępny w 29% aptek.

Wyrób medyczny

Microlife NC 150 termometr bezkontaktowy termometr

Microlife NC 150 bezkontaktowy termometr elektroniczny przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w okolicy skroni. Wynik pojawia się po 3 sekundach z funkcją zmiany wyniku na stopnie Celsjusza lub Fahrenheita. Odpowiedni dla osób w każdym wieku, może być stosowany nawet podczas snu. Posiada pamięć ostatnich 30 pomiarów oraz alarm świetlny o przekroczeniu temperatury 37,5 °C. Może być również stosowany do pomiaru temperatury mleka w butelce, wody do kąpieli dziecka, temperatury otoczenia.

Dostępny w 28% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 400 tłokowy inhalator/nebulizator

Microlife NEB 400 to inhalator tłokowy to dla dzieci i dorosłych. Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do górnych i dolnych dróg oddechowych, co daje lepsze efekty leczenia. Przyrząd posiada kształt misia, co zachęca dzieci do inhalacji w warunkach domowych. W zestawie dostępne zapasowe filtry, ustnik, końcówka na nos oraz maska dla dzieci i dorosłych. Odpowiedni do stosowania wszystkich leków. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 25% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP B3 Afib ciśnieniomierz

Microlife BP B3 Afib to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno u osób powyżej 12. roku życia i starszych. Posiada pamięć 99 ostatnich pomiarów i czytelny wyświetlacz sygnalizujący zużycie baterii z funkcją automatycznego wyłączania. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i migotanie przedsionków. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 24% aptek.

Wyrób medyczny

Microlife NC 200 termometr bezkontaktowy termometr

Microlife NC 200 bezkontaktowy termometr elektroniczny przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w okolicy skroni w zakresie pomiarowym 0-100 °C. Odpowiedni dla osób w każdym wieku, może być stosowany nawet podczas snu. Posiada pamięć ostatnich 30 pomiarów oraz alarm dźwiękowy i świetlny o przekroczeniu temperatury 37,5 °C. Może być również stosowany do pomiaru temperatury mleka w butelce, wody do kąpieli dziecka, temperatury otoczenia.

Dostępny w 24% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife MT 16C2 termometr

Microlife MT 16C2 to wodoodporny elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiarów temperatury w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 32 - 42,99 °C. Wynik uzyskiwany jest po 60 sekundach. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia.

Dostępny w 21% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife MT 600 termometr

Microlife MT 600 to wodoodporny elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiarów temperatury w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 32 - 43,99 °C. Wynik uzyskiwany jest po 60 sekundach. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia.

Dostępny w 15% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 1000 przenośny tłokowy inhalator/nebulizator

Microlife NEB 1000 to tłokowy inhalator przenośny do rozpylania standardowych roztworów oraz leków w płynnej postaci, także kortykosteroidów. Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych. Przyrząd charakteryzuje się małymi wymiarami, niską wagą i cichym trybem pracy. Zawiera ustnik oraz maskę dla dzieci i dorosłych. Zasilany na zasilacz. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 13% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 800 przenośny inhalator/nebulizator

Microlife NEB 800 inhalator przenośny, tzw. "nebulizator". Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych. Zawiera ustnik oraz maskę inhalacyjną dla dzieci i dorosłych. Zasilany na baterie. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 13% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP W90 ciśnieniomierz

Microlife BP W90 to automatyczny ciśnieniomierz nadgarstkowy do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 30-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada czytelny wyświetlacz z informacją o kończącej się baterii oraz pamięć 90 ostatnich pomiarów dla 2 osób. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i posiada wbudowany alarm przypominający o kolejnym pomiarze. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie lub zasilacz sieciowy.

Dostępny w 13% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB NANO Basic inhalator/nebulizator

Inhalator Microlife NEB NANO Basic to przyrząd przeznaczony do prowadzenia terapii wziewnej (górnych i dolnych dróg oddechowych) w warunkach domowych. Cichy oraz efektywny system nebulizacji wpływa na komfortowe użytkowanie urządzenia.

Dostępny w 7% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife MT 700 dla dziecka (kaczka) termometr

Microlife MT 700 to elektroniczny termometr cyfrowy z kaczuszką przeznaczony do pomiarów temperatury u dziecka w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 32 - 42,99 °C. Wynik uzyskiwany jest po 30 sekundach. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia.

Dostępny w 7% aptek.

Inne

Laktator ręczny Microlife BC 100 Soft przyrząd

Laktator ręczny Microlife BC 100 Soft służy do ręcznego odciągania pokarmu z piersi w warunkach domowych, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Intensywność urządzenia może być zmieniana ręcznie, poprzez przełączanie go pomiędzy MIN/MAX.

Dostępny w 7% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife IFR 100 skroniowo-douszny termometr

Termometr Microlife IFR 100 skroniowo-douszny to bezdotykowy termometr przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w zakresie pomiarowym 0-100 °C (dostępna funkcja zamiany na stopnie Fahrenheita). Przyrząd posiada pamięć 12 ostatnich pomiarów i funkcję automatycznego wyłączania, a bezdotykowy pomiar zapewnia higieniczne stosowanie. Podświetlany wyświetlacz umożliwia odczytanie wyniku nawet w nocy. Przyrząd pozwala również mierzyć temperaturę przedmiotów (butelki z mlekiem, wody w wanience) i otoczenia.

Dostępny w 6% aptek.

Inne

Zasilacz-adapter do ciśnieniomierza Microlife AD-1024c przyrząd

Zasilacz-adapter to przyrząd przeznaczony do ciśnieniomierza Microlife AD-1024c.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife MT 710 dla dziecka (żabka) termometr

Microlife MT 700 to elektroniczny termometr cyfrowy z żabką przeznaczony do pomiarów temperatury u dziecka w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 32 - 42,99 °C. Wynik uzyskiwany jest po 30 sekundach. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia.

Dostępny w 6% aptek.

Inne

Laktator elektryczny Microlife BC 200 Comfy przyrząd

Laktator elektryczny Microlife BC 200 Comfy służy do odciągania pokarmu z piersi w warunkach domowych, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Laktator nadaje się do pojedynczego i podwójnego odciągania pokarmu, posiada 10 trybów odciągania oraz duży i czytelny wyświetlacz. Zasilany jest na baterie.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A130 ciśnieniomierz

Microlife BP A130 to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 30-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz, pamięć 100 ostatnich pomiarów oraz funkcję głosowego odczytu wyniku. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i optymalnie dobiera ciśnienie w mankiecie. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A80 ciśnieniomierz

Microlife BP A80 to półautomatyczny ciśnieniomierz naramienny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 30-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz, pamięć ostatniego pomiaru oraz funkcję informowania o wyczerpaniu baterii. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB PRO tłokowy inhalator/nebulizator

Microlife NEB PRO to inhalator tłokowy do pracy ciągłej przeznaczony do rozpylania standardowych roztworów oraz leków w płynnej postaci, także kortykosteroidów. Przyrząd posiada także funkcję irygacji nosa i zatok. Nebulizator rozpyla lek w postaci mgiełki, dzięki czemu substancja dociera do dróg oddechowych i działa w miejscu przeznaczenia. Stosowane w leczeniu uciążliwych przeziębień, kataru, alergii, chorób dróg oddechowych. W zestawie dostępne zapasowe filtry oraz maseczka dla dzieci i dorosłych. Urządzenie zasilane sieciowo.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP AG1-20 mechaniczny ciśnieniomierz

Microlife BP AG1-20 mechaniczny to naramienny ciśnieniomierz manualny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi z dużą dokładnością pomiaru w zakresie 0-300 mmHG. Posiada stetoskop oraz gruszkę z zaworem, przez którą pompuje się powietrze do mankietu.

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP B6 Connect ciśnieniomierz

Microlife BP B6 Connect to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 30 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i migotanie przedsionków oraz informuje o nieprawidłowym założeniu mankietu, a także posiada opcję jego optymalnego napełniania. Dzieki wbudowanej funkcji Bluetooth pozwala przesyłać dane na smartfona i analizować je przy użyciu aplikacji. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie lub zasilacz.

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A2 Classic ciśnieniomierz

Microlife BP A2 Classic to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 30 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i informuje o ruchu podczas pomiaru, a także posiada opcję optymalnego napełniania mankietu. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 3% aptek.

Inne

Laktator elektryczny Microlife BC 300 Maxi 2 w 1 przyrząd

Laktator elektryczny Microlife BC 300 Maxi 2 w 1 służy do odciągania pokarmu z piersi w warunkach domowych, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Laktator nadaje się do pojedynczego i podwójnego odciągania pokarmu, posiada 10 trybów odciągania oraz duży i czytelny wyświetlacz. Zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Pulsoksymetr Microlife OXY 300 na palec przyrząd

Pulsoksymetr Microlife OXY 300 na palec przeznaczony jest do nieinwazyjnego pomiaru stopnia nasycenia hemoglobiny tlenem (SpO2) oraz tętna u dzieci i dorosłych. Przyrząd pomaga monitorować ważny parametr, którego obniżenie może skutkować niedotlenieniem. Badanie może być wykonane samodzielnie w domu lub podróży, co jest szczególnie ważne u osób zagrożonych - z chorobami układu oddechowego oraz przebywających na dużych wysokościach. Zakres pomiaru: 70 - 100 % (SpO2); 30 - 250 uderzeń na minutę (tętno).

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A6 BT Afib ciśnieniomierz

Microlife BP A6 BT Afib to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 99 ostatnich pomiarów, a także zapewnia optymalne napełnienie mankietu powietrzem. Ponadto przyrząd pozwala wykryć migotanie przedsionków. Ciśnieniomierz zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Mankiet do ciśnieniomierza Microlife Basic A1, A2, 3L PC przyrząd

Mankiet do ciśnieniomierza Microlife Basic A1, A2, 3L PC to akcesoria umożliwiające prowadzenie pomiarów ciśnienia w warunkach domowych. Mankiet wykonany został z miękkiego materiału, dlatego należy obchodzić się z nimi ostrożnie.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A7 Touch ciśnieniomierz

Microlife BP A7 Touch to automatyczny ciśnieniomierz, który przeznaczony jest dla osób wymagających monitorowania ciśnienia krwi i tętna w warunkach domowych. Wyposażony jest w opcję wykrywania migotania przedsionków czy arytmii, program analizujący ciśnienie krwi oraz wskaźnik prawidłowego założenia mankietu. Ciśnieniomierz posiada tryb MAM (średni wynik z trzech automatycznych pomiarów), dotykowy, podświetlany wyświetlacz oraz pamięć dla 2 osób po 99 pomiarów. Zasilany przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Mankiet do ciśnieniomierza miękki Microlife szary przyrząd

Mankiet do ciśnieniomierza miękki Microlife to akcesoria umożliwiające prowadzenie pomiarów ciśnienia w warunkach domowych. Mankiet wykonany został z miękkiego materiału, dlatego należy obchodzić się z nimi ostrożnie. Produkt występuje w kolorze szarym.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife NC 120 bezkontaktowy termometr

Microlife NC 120 to bezkontaktowy termometr przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w okolicy skroni z zakresem pomiarowym 34 - 42,2 °C (dostępna funkcja zamiany na stopnie Fahrenheita). Zmiana koloru wyświetlacza po uzyskaniu wyniku pomaga w jego analizie. Przyrząd posiada pamięć 30 ostatnich pomiarów i funkcję automatycznego wyłączania, a bezdotykowy pomiar zapewnia higieniczne stosowanie. Podświetlany wyświetlacz umożliwia odczytanie wyniku nawet w nocy. Termometr pozwala również mierzyć temperaturę przedmiotów (butelki z mlekiem, wody w wanience) i otoczenia.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife MT 1671 termometr

Microlife MT 1671 to elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiarów temperatury w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 32 - 43,9 °C. Wynik uzyskiwany jest po 60 sekundach. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia i przekroczeniu prawidłowej temperatury.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Monitor temperatury Microlife PT 200 z bluetooth termometr

Monitor temperatury Microlife PT 200 z bluetooth to urządzenie, które umożliwia monitorowanie temperatury ciała przez całą dobę nie zakłócając przy tym snu. Urządzenie jest bezpieczne, higieniczne oraz biokompatybilne, dzięki czemu może być stosowany do prowadzenia pomiarów u najmłodszych dzieci.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife MT 16F1 termometr

Microlife MT 16F1 to elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiarów temperatury w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 32 - 42,99 °C. Wynik uzyskiwany jest po 60 sekundach. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia i przekroczeniu prawidłowej temperatury.

Dostępny w 1% aptek.

Inne

Pikflometr Microlife 5PF 100 inne

Pikflometr Microlife 5PF 100 to przyrząd przeznaczony dla dzieci i dorosłych w celu kontrolowania objawów astmy. Urządzenie umożliwia pomiar szczytowego przepływu powietrza z dużą dokładnością. Wbudowana pamieć pozwala na zapisanie 240 odczytów z dokładną data i godziną.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr bezkontaktowy Microlife NC 150 BT z bluetooth termometr

Termometr bezkontaktowy Microlife NC 150 BT z bluetooth przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w okolicy skroni. Wynik pojawia się po 3 sekundach z funkcją zmiany wyniku na stopnie Celsjusza lub Fahrenheita. Odpowiedni dla osób w każdym wieku, może być stosowany nawet podczas snu. Posiada pamięć ostatnich 30 pomiarów oraz świetlny alarm z kolorami pomagający w analizie wyniku. Może być również stosowany do pomiaru temperatury obiektów i otoczenia. Dostępna jest funkcja ustawienia przypomnień o braniu leków i przesyłanie wyniku na smartfon.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Poduszka elektryczna Microlife FH 80 podkład

Poduszka elektryczna Microlife FH 80 stanowi cieplną terapię, która korzystnie wpływa na cyrkulację oraz łagodzi neuralgię i napięcie mięśni. Poduszka przeznaczona jest szczególnie dla dzieci, dzięki funkcji nagrzewania.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP AG1-40 ciśnieniomierz

Microlife BP AG1-40 to naramienny ciśnieniomierz manualny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi z dużą dokładnością pomiaru w zakresie 0-300 mmHG. Posiada stetoskop oraz gruszkę z zaworem, przez którą pompuje się powietrze do mankietu.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP 3AG1 ciśnieniomierz

Microlife BP 3AG1 to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz, pamięć 30 ostatnich pomiarów oraz funkcję automatycznego wyłączania. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 300 membranowy inhalator/nebulizator

Inhalator Microlife NEB 300 membranowy to przyrząd przeznaczony do prowadzenia terapii wziewnej (górnych i dolnych dróg oddechowych) w warunkach domowych. Dzięki ultradźwiękowo-membranowej technologi wibracyjnej Mesh technology (VMT) wytworzone zostaje ciśnienie, które umożliwia szybką nebulizację i skrócenie czasu sesji terapeutycznej.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife FR 100 termometr

Microlife FR 100 to bezdotykowy termometr przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w okolicy skroni z zakresem pomiarowym 34 - 42,2 °C (dostępna funkcja zamiany na stopnie Fahrenheita). Wynik wyświetla się po 1 sekundzie, a zmiana koloru wyświetlacza pomaga w jego analizie. Przyrząd posiada pamięć 12 ostatnich pomiarów i funkcję automatycznego wyłączania, a bezdotykowy pomiar zapewnia higieniczne stosowanie. Podświetlany wyświetlacz umożliwia odczytanie wyniku nawet w nocy. Termometr pozwala również mierzyć temperaturę przedmiotów (butelki z mlekiem, wody w wanience) i otoczenia.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 10A pneumatyczno-tłokowy inhalator/nebulizator

Microlife NEB 10A to inhalator pneumatyczno - tłokowy przeznaczony do rozpylania standardowych roztworów oraz leków w płynnej postaci, także kortykosteroidów. Przyrząd posiada także funkcję irygacji nosa i zatok. Nebulizator rozpyla lek w postaci mgiełki, dzięki czemu substancja dociera do dróg oddechowych i działa w miejscu przeznaczenia. Stosowane w leczeniu uciążliwych przeziębień, kataru, alergii, chorób dróg oddechowych. W zestawie dostępne zapasowe filtry oraz maseczka dla dzieci i dorosłych. Urządzenie zasilane sieciowo.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 100 przenośny inhalator/nebulizator

Inhalator Microlife NEB 100 to przyrząd przeznaczony do prowadzenia terapii wziewnej (górnych i dolnych dróg oddechowych) w warunkach domowych. Produkt umożłiwia podanie leków stosowanych w leczeniu astmy, POChP oraz innych schorzeń układu oddechowego.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator pneumatyczno-tłokowy Microlife NEB 50-A inhalator/nebulizator

Inhalator pneumatyczno-tłokowy Microlife NEB 50-A to przyrząd przeznaczony do prowadzenia terapii wziewnej (górnych i dolnych dróg oddechowych) w warunkach domowych. Przyrząd jest odpowiedni do podawania wszystkich leków co dodatkowo ułatwia obecność podziałki.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife MT 1931 GoldTemp termometr

Microlife MT 1931 GoldTemp to wodoodporny elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiarów temperatury w kontakcie z ciałem (pod pachą, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 32 - 43,99 °C. Końcówka termometru wykonana jest z antyalergicznego materiału, a wynik uzyskiwany jest po 60 sekundach. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr bezkontaktowy Microlife NC 400 termometr

Termometr bezkontaktowy Microlife NC 400 to przyrząd służący do prowadzenia bezdotykowych pomiarów temperatury. Urządzenia umożliwia szybki i łatwy pomiar nawet podczas snu, dzięki podświetleniu ekranu.

Dostępny w 1% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 27.01.2020 15:17:33

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

W której aptece w Szczecinie kupię pulsoksymetr Microlife OXY 300?
CHCIAŁABYM DOKONAC REZERWACJI PULSOKSYMERTU MICROLIFE OXY 300, GDZIE MOGE GO DOSTAC W SZCZECINIE?
odpowiada Katarzyna Domagała

W której aptece w Suwałkach kupię pulsoksymetr?
W której aptece w Suwałkach mogę zarezerwować Pulsoksymetr? Proszę o wiadomość.
odpowiada Katarzyna Domagała

W jakiej cenie kupię pulsoksymetr?
W jakiej cenie pulsokxy.etr?
odpowiada Olga Sierpniowska

Jaka jest cena termometru Microlife NC 150 w aptekach w Głogowie?
Dzień dobry. Jaka jest cena w aptece termometru mikrolife nc 150 w Głogowie
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy można dokupić mankiet z przewodem gumowym do ciśnieniomierza Microlive BP A 100?
Czy mozna dokupic mankiet z przewodem gumowym do cisnieniomierza Microlive BP A 100?
odpowiada Olga Sierpniowska

W której aptece w Poznaniu kupię termometr bezdotykowy?
Termometr bezdotykowy apteka Poznań
odpowiada Katarzyna Domagała

Na Twoje pytania w temacie microlife: ciśnieniomierze, termometry, inhalatory odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.