Microlife: ciśnieniomierze, termometry, inhalatory

Microlife to firma produkująca sprzęt medyczny przeznaczony do samodzielnego monitorowania stanu zdrowia i wspierania terapii pacjentów. Oferowany sprzęt to m.in. ciśnieniomierze, nebulizatory-inhalatory, termometry, pulsoksymetry.

Dzięki pomiarom wykonywanym w domu minimalizowane jest ryzyko powikłań związanych z nagłymi stanami chorobowymi i jednostkami przewlekłymi, takimi jak m.in. astma, nadciśnienie tętnicze krwi, POChP.

Sprzęt Microlife przeznaczony jest dla wielu grup pacjentów, w tym dzieci, a także posiada funkcje ułatwień dla seniorów. Część sprzętu pomaga analizować wyniki przy użyciu aplikacji na smartfony i tablety.

Najczęściej wyszukiwanymi produktami Microlife na GdziePoLek są inhalatory tłokowe z serii NEB 200 oraz NEB 100B, jak również przenośny nebulizator z serii NEB 800.

Wyrób medyczny

Microlife NC 200 termometr bezkontaktowy termometr

Microlife NC 200 termometr bezkontaktowy elektroniczny przeznaczony jest do regularnych pomiarów temperatury ciała w okolicy skroni w zakresie pomiarowym 0-100 °C. Odpowiedni dla osób w każdym wieku, może być stosowany nawet podczas snu. Posiada pamięć ostatnich 30 pomiarów oraz alarm dźwiękowy i świetlny o przekroczeniu temperatury 37,5 °C. Może być również stosowany do pomiaru temperatury mleka w butelce, wody do kąpieli dziecka, temperatury otoczenia.

Dostępny w 40% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A2 Basic mankietowy ciśnieniomierz

Ciśnieniomierz Microlife BP A2 Basic mankietowy to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 30 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i informuje o ruchu podczas pomiaru, a także posiada opcję optymalnego napełniania mankietu. Ciśnieniomierz zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 38% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A1 Basic mankietowy ciśnieniomierz

Ciśnieniomierz Microlife BP A1 Basic mankietowy to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 30 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię, a także posiada opcję optymalnego napełniania mankietu. Ciśnieniomierz zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 36% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 200 tłokowy inhalator/nebulizator

Inhalator Microlife NEB 200 tłokowy służy do rozpylania standardowych roztworów oraz leków w płynnej postaci, także kortykosteroidów. Nebulizator rozpyla lek w postaci mgiełki, dzięki czemu substancja dociera do dróg oddechowych i działa w miejscu przeznaczenia. Stosowane w leczeniu uciążliwych przeziębień, kataru, alergii, chorób dróg oddechowych. W zestawie dostępny ustnik, aplikator do nosa oraz maseczka dla dzieci i dorosłych. Urządzenie zasilane sieciowo.

Dostępny w 35% aptek.

Wyrób medyczny

Microlife NC 150 termometr bezkontaktowy termometr

Microlife NC 150 termometr bezkontaktowy elektroniczny przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w okolicy skroni. Wynik pojawia się po 3 sekundach z funkcją zmiany wyniku na stopnie Celsjusza lub Fahrenheita. Odpowiedni dla osób w każdym wieku, może być stosowany nawet podczas snu. Posiada pamięć ostatnich 30 pomiarów oraz alarm świetlny o przekroczeniu temperatury 37,5 °C. Może być również stosowany do pomiaru temperatury mleka w butelce, wody do kąpieli dziecka, temperatury otoczenia.

Dostępny w 32% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 100B tłokowy inhalator/nebulizator

Inhalator Microlife NEB 100B tłokowy to inhalator kompresorowy, tzw. "nebulizator". Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych. Zawiera ustnik, maskę inhalacyjną dla dzieci i dorosłych oraz końcówkę do nosa. Odpowiedni do inhalacji kortykosteroidami. Zasilany przez kabel sieciowy. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 30% aptek.

Wyrób medyczny

Cisnieniomierz Microlife BP B2 Basic ciśnieniomierz

Microlife BP B2 Basic to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 30 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie lub zasilacz sieciowy.

Dostępny w 30% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife MT 600 termometr

Termometr Microlife MT 600 to wodoodporny elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiarów temperatury w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 32 - 43,99 °C. Wynik uzyskiwany jest po 60 sekundach. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia.

Dostępny w 29% aptek.

Wyrób medyczny

Microlife NC 100 termometr bezkontaktowy termometr

Microlife NC 100 termometr bezkontaktowy przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w okolicy skroni. Odpowiedni dla osób w każdym wieku. Może być również stosowany do pomiaru temperatury mleka w butelce, wody do kąpieli dziecka, temperatury otoczenia.

Dostępny w 27% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife MT 16C2 termometr

Termometr Microlife MT 16C2 to wodoodporny elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiarów temperatury w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 32 - 42,99 °C. Wynik uzyskiwany jest po 60 sekundach. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia.

Dostępny w 25% aptek.

Wyrób medyczny

Pulsoksymetr Microlife OXY 300 na palec przyrząd

Pulsoksymetr Microlife OXY 300 na palec przeznaczony jest do nieinwazyjnego pomiaru stopnia nasycenia hemoglobiny tlenem (SpO2) oraz tętna u dzieci i dorosłych. Przyrząd pomaga monitorować ważny parametr, którego obniżenie może skutkować niedotlenieniem. Badanie może być wykonane samodzielnie w domu lub podróży, co jest szczególnie ważne u osób zagrożonych - z chorobami układu oddechowego oraz przebywających na dużych wysokościach. Zakres pomiaru: 70 - 100 % (SpO2); 30 - 250 uderzeń na minutę (tętno).

Dostępny w 24% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP B3 Afib ciśnieniomierz

Microlife BP B3 Afib to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno u osób powyżej 12. roku życia i starszych. Posiada pamięć 99 ostatnich pomiarów i czytelny wyświetlacz sygnalizujący zużycie baterii z funkcją automatycznego wyłączania. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i migotanie przedsionków. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 24% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 400 tłokowy inhalator/nebulizator

Inhalator Microlife NEB 400 to inhalator tłokowy to dla dzieci i dorosłych. Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do górnych i dolnych dróg oddechowych, co daje lepsze efekty leczenia. Przyrząd posiada kształt misia, co zachęca dzieci do inhalacji w warunkach domowych. W zestawie dostępne zapasowe filtry, ustnik, końcówka na nos oraz maska dla dzieci i dorosłych. Odpowiedni do stosowania wszystkich leków. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 20% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP W90 ciśnieniomierz

Microlife BP W90 to automatyczny ciśnieniomierz nadgarstkowy do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 30-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada czytelny wyświetlacz z informacją o kończącej się baterii oraz pamięć 90 ostatnich pomiarów dla 2 osób. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i posiada wbudowany alarm przypominający o kolejnym pomiarze. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie lub zasilacz sieciowy.

Dostępny w 13% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 800 przenośny inhalator/nebulizator

Inhalator Microlife NEB 800 przenośny, tzw. "nebulizator". Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych. Zawiera ustnik oraz maskę inhalacyjną dla dzieci i dorosłych. Zasilany na baterie. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 12% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife MT 700 dla dziecka (kaczka) termometr

Microlife MT 700 to elektroniczny termometr cyfrowy z kaczuszką przeznaczony do pomiarów temperatury u dziecka w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 32 - 42,99 °C. Wynik uzyskiwany jest po 30 sekundach. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia.

Dostępny w 10% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife MT 710 dla dziecka (żabka) termometr

Microlife MT 700 to elektroniczny termometr cyfrowy z żabką przeznaczony do pomiarów temperatury u dziecka w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 32 - 42,99 °C. Wynik uzyskiwany jest po 30 sekundach. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia.

Dostępny w 8% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 1000 przenośny tłokowy inhalator/nebulizator

Inhalator Microlife NEB 1000 przenośny tłokowy służy do rozpylania standardowych roztworów oraz leków w płynnej postaci, także kortykosteroidów. Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych. Przyrząd charakteryzuje się małymi wymiarami, niską wagą i cichym trybem pracy. Zawiera ustnik oraz maskę dla dzieci i dorosłych. Zasilany na zasilacz. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 8% aptek.

Inne

Zasilacz-adapter do ciśnieniomierza Microlife AD-1024c przyrząd

Zasilacz-adapter to przyrząd przeznaczony do ciśnieniomierza Microlife AD-1024c.

Dostępny w 7% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB NANO Basic inhalator/nebulizator

Inhalator Microlife NEB NANO Basic to przyrząd przeznaczony do prowadzenia terapii wziewnej (górnych i dolnych dróg oddechowych) w warunkach domowych. Cichy oraz efektywny system nebulizacji wpływa na komfortowe użytkowanie urządzenia.

Dostępny w 6% aptek.

Inne

Laktator ręczny Microlife BC 100 Soft przyrząd

Laktator ręczny Microlife BC 100 Soft służy do ręcznego odciągania pokarmu z piersi w warunkach domowych, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Intensywność urządzenia może być zmieniana ręcznie, poprzez przełączanie go pomiędzy MIN/MAX.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP AG1-20 mechaniczny ciśnieniomierz

Microlife BP AG1-20 mechaniczny to naramienny ciśnieniomierz manualny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi z dużą dokładnością pomiaru w zakresie 0-300 mmHG. Posiada stetoskop oraz gruszkę z zaworem, przez którą pompuje się powietrze do mankietu.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB PRO tłokowy inhalator/nebulizator

Microlife NEB PRO to inhalator tłokowy do pracy ciągłej przeznaczony do rozpylania standardowych roztworów oraz leków w płynnej postaci, także kortykosteroidów. Przyrząd posiada także funkcję irygacji nosa i zatok. Nebulizator rozpyla lek w postaci mgiełki, dzięki czemu substancja dociera do dróg oddechowych i działa w miejscu przeznaczenia. Stosowane w leczeniu uciążliwych przeziębień, kataru, alergii, chorób dróg oddechowych. W zestawie dostępne zapasowe filtry oraz maseczka dla dzieci i dorosłych. Urządzenie zasilane sieciowo.

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP B6 Connect ciśnieniomierz

Microlife BP B6 Connect to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 30 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i migotanie przedsionków oraz informuje o nieprawidłowym założeniu mankietu, a także posiada opcję jego optymalnego napełniania. Dzieki wbudowanej funkcji Bluetooth pozwala przesyłać dane na smartfona i analizować je przy użyciu aplikacji. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie lub zasilacz.

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A80 ciśnieniomierz

Microlife BP A80 to półautomatyczny ciśnieniomierz naramienny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 30-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz, pamięć ostatniego pomiaru oraz funkcję informowania o wyczerpaniu baterii. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A130 ciśnieniomierz

Microlife BP A130 to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 30-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz, pamięć 100 ostatnich pomiarów oraz funkcję głosowego odczytu wyniku. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i optymalnie dobiera ciśnienie w mankiecie. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A2 Classic ciśnieniomierz

Microlife BP A2 Classic to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 30 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i informuje o ruchu podczas pomiaru, a także posiada opcję optymalnego napełniania mankietu. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife IFR 100 skroniowo-douszny termometr

Termometr Microlife IFR 100 skroniowo-douszny to bezdotykowy termometr przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w zakresie pomiarowym 0-100 °C (dostępna funkcja zamiany na stopnie Fahrenheita). Przyrząd posiada pamięć 12 ostatnich pomiarów i funkcję automatycznego wyłączania, a bezdotykowy pomiar zapewnia higieniczne stosowanie. Podświetlany wyświetlacz umożliwia odczytanie wyniku nawet w nocy. Przyrząd pozwala również mierzyć temperaturę przedmiotów (butelki z mlekiem, wody w wanience) i otoczenia.

Dostępny w 3% aptek.

Inne

Laktator elektryczny Microlife BC 200 Comfy przyrząd

Laktator elektryczny Microlife BC 200 Comfy służy do odciągania pokarmu z piersi w warunkach domowych, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Laktator nadaje się do pojedynczego i podwójnego odciągania pokarmu, posiada 10 trybów odciągania oraz duży i czytelny wyświetlacz. Zasilany jest na baterie.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Mankiet do ciśnieniomierza miękki Microlife szary przyrząd

Mankiet do ciśnieniomierza miękki Microlife to akcesoria umożliwiające prowadzenie pomiarów ciśnienia w warunkach domowych. Mankiet wykonany został z miękkiego materiału, dlatego należy obchodzić się z nimi ostrożnie. Produkt występuje w kolorze szarym.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Mankiet do ciśnieniomierza Microlife Basic A1, A2, 3L PC przyrząd

Mankiet do ciśnieniomierza Microlife Basic A1, A2, 3L PC to akcesoria umożliwiające prowadzenie pomiarów ciśnienia w warunkach domowych. Mankiet wykonany został z miękkiego materiału, dlatego należy obchodzić się z nimi ostrożnie.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A7 Touch ciśnieniomierz

Microlife BP A7 Touch to automatyczny ciśnieniomierz, który przeznaczony jest dla osób wymagających monitorowania ciśnienia krwi i tętna w warunkach domowych. Wyposażony jest w opcję wykrywania migotania przedsionków czy arytmii, program analizujący ciśnienie krwi oraz wskaźnik prawidłowego założenia mankietu. Ciśnieniomierz posiada tryb MAM (średni wynik z trzech automatycznych pomiarów), dotykowy, podświetlany wyświetlacz oraz pamięć dla 2 osób po 99 pomiarów. Zasilany przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr bezkontaktowy Microlife NC 400 termometr

Termometr bezkontaktowy Microlife NC 400 to przyrząd służący do prowadzenia bezdotykowych pomiarów temperatury. Urządzenia umożliwia szybki i łatwy pomiar nawet podczas snu, dzięki podświetleniu ekranu.

Dostępny w 2% aptek.

Inne

Laktator elektryczny Microlife BC 300 Maxi 2 w 1 przyrząd

Laktator elektryczny Microlife BC 300 Maxi 2 w 1 służy do odciągania pokarmu z piersi w warunkach domowych, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Laktator nadaje się do pojedynczego i podwójnego odciągania pokarmu, posiada 10 trybów odciągania oraz duży i czytelny wyświetlacz. Zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife MT 1671 termometr

Microlife MT 1671 to elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiarów temperatury w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 32 - 43,9 °C. Wynik uzyskiwany jest po 60 sekundach. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia i przekroczeniu prawidłowej temperatury.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP A6 BT Afib ciśnieniomierz

Microlife BP A6 BT Afib to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 99 ostatnich pomiarów, a także zapewnia optymalne napełnienie mankietu powietrzem. Ponadto przyrząd pozwala wykryć migotanie przedsionków. Ciśnieniomierz zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife MT 16F1 termometr

Microlife MT 16F1 to elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiarów temperatury w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 32 - 42,99 °C. Wynik uzyskiwany jest po 60 sekundach. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia i przekroczeniu prawidłowej temperatury.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP AG1-40 ciśnieniomierz

Microlife BP AG1-40 to naramienny ciśnieniomierz manualny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi z dużą dokładnością pomiaru w zakresie 0-300 mmHG. Posiada stetoskop oraz gruszkę z zaworem, przez którą pompuje się powietrze do mankietu.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife NC 120 bezkontaktowy termometr

Microlife NC 120 to bezkontaktowy termometr przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w okolicy skroni z zakresem pomiarowym 34 - 42,2 °C (dostępna funkcja zamiany na stopnie Fahrenheita). Zmiana koloru wyświetlacza po uzyskaniu wyniku pomaga w jego analizie. Przyrząd posiada pamięć 30 ostatnich pomiarów i funkcję automatycznego wyłączania, a bezdotykowy pomiar zapewnia higieniczne stosowanie. Podświetlany wyświetlacz umożliwia odczytanie wyniku nawet w nocy. Termometr pozwala również mierzyć temperaturę przedmiotów (butelki z mlekiem, wody w wanience) i otoczenia.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr bezkontaktowy Microlife NC 150 BT z bluetooth termometr

Termometr bezkontaktowy Microlife NC 150 BT z bluetooth przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w okolicy skroni. Wynik pojawia się po 3 sekundach z funkcją zmiany wyniku na stopnie Celsjusza lub Fahrenheita. Odpowiedni dla osób w każdym wieku, może być stosowany nawet podczas snu. Posiada pamięć ostatnich 30 pomiarów oraz świetlny alarm z kolorami pomagający w analizie wyniku. Może być również stosowany do pomiaru temperatury obiektów i otoczenia. Dostępna jest funkcja ustawienia przypomnień o braniu leków i przesyłanie wyniku na smartfon.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Microlife FR 100 termometr

Microlife FR 100 to bezdotykowy termometr przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w okolicy skroni z zakresem pomiarowym 34 - 42,2 °C (dostępna funkcja zamiany na stopnie Fahrenheita). Wynik wyświetla się po 1 sekundzie, a zmiana koloru wyświetlacza pomaga w jego analizie. Przyrząd posiada pamięć 12 ostatnich pomiarów i funkcję automatycznego wyłączania, a bezdotykowy pomiar zapewnia higieniczne stosowanie. Podświetlany wyświetlacz umożliwia odczytanie wyniku nawet w nocy. Termometr pozwala również mierzyć temperaturę przedmiotów (butelki z mlekiem, wody w wanience) i otoczenia.

Dostępny w 1% aptek.

Inne

Pikflometr Microlife 5PF 100 inne

Pikflometr Microlife 5PF 100 to przyrząd przeznaczony dla dzieci i dorosłych w celu kontrolowania objawów astmy. Urządzenie umożliwia pomiar szczytowego przepływu powietrza z dużą dokładnością. Wbudowana pamieć pozwala na zapisanie 240 odczytów z dokładną data i godziną.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Monitor temperatury Microlife PT 200 z bluetooth termometr

Monitor temperatury Microlife PT 200 z bluetooth to urządzenie, które umożliwia monitorowanie temperatury ciała przez całą dobę nie zakłócając przy tym snu. Urządzenie jest bezpieczne, higieniczne oraz biokompatybilne, dzięki czemu może być stosowany do prowadzenia pomiarów u najmłodszych dzieci.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Microlife BP 3AG1 ciśnieniomierz

Microlife BP 3AG1 to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 20-280 mmHG – ciśnienie krwi, 40-200 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz, pamięć 30 ostatnich pomiarów oraz funkcję automatycznego wyłączania. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator pneumatyczno-tłokowy Microlife NEB 50-A inhalator/nebulizator

Inhalator pneumatyczno-tłokowy Microlife NEB 50-A to przyrząd przeznaczony do prowadzenia terapii wziewnej (górnych i dolnych dróg oddechowych) w warunkach domowych. Przyrząd jest odpowiedni do podawania wszystkich leków co dodatkowo ułatwia obecność podziałki.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Poduszka elektryczna Microlife FH 80 podkład

Poduszka elektryczna Microlife FH 80 stanowi cieplną terapię, która korzystnie wpływa na cyrkulację oraz łagodzi neuralgię i napięcie mięśni. Poduszka przeznaczona jest szczególnie dla dzieci, dzięki funkcji nagrzewania.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 100 przenośny inhalator/nebulizator

Inhalator Microlife NEB 100 to przyrząd przeznaczony do prowadzenia terapii wziewnej (górnych i dolnych dróg oddechowych) w warunkach domowych. Produkt umożłiwia podanie leków stosowanych w leczeniu astmy, POChP oraz innych schorzeń układu oddechowego.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Microlife NEB 10A pneumatyczno-tłokowy inhalator/nebulizator

Microlife NEB 10A to inhalator pneumatyczno - tłokowy przeznaczony do rozpylania standardowych roztworów oraz leków w płynnej postaci, także kortykosteroidów. Przyrząd posiada także funkcję irygacji nosa i zatok. Nebulizator rozpyla lek w postaci mgiełki, dzięki czemu substancja dociera do dróg oddechowych i działa w miejscu przeznaczenia. Stosowane w leczeniu uciążliwych przeziębień, kataru, alergii, chorób dróg oddechowych. W zestawie dostępne zapasowe filtry oraz maseczka dla dzieci i dorosłych. Urządzenie zasilane sieciowo.

Dostępny w 1% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 27.01.2020 15:17:33

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Gdzie mogę kupić inhalator Microlife NEB PRO?
Gdzie mogę kupić rozpylacz do Microlife NEB PRO
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Gdzie kupię rozpylacz do nebulizatora Microlife NEB 200?
Dzień dobry, gdzie kupie rozpylacz do nebulizatora NEB200? Wydaje się że wszystkie proponowane nie pasują do niego
odpowiada Katarzyna Domagała

Gdzie kupię w Raciborzu pulsokymetr Microlife?
Gdzie kupię w Raciborzu pulsokymetr microlife
odpowiada Olga Sierpniowska

Czy w Krzyżu Wielkopolskim dostanę w aptece inhalator dla dzieci i dla dorosłych?
Czy w Krzyżu Wielkopolskim dostanę Inhalator? Potrzebuję dla dzieci i dla dorosłych?!
odpowiada Agnieszka Stankiewicz

Gdzie w Krakowie mogę kupić pulsoksymetr Microlife?
Gdzie w Krakowie mogę kupić puldoksymetr microlife
odpowiada Olga Sierpniowska

Czy jeśli biorę lek Telmizek 40 mg i ciśnienie wychodzi mi 159/115, to jest to prawidłowe dla zdrowia?
Czy biorąc lek Telmizek 40 mg,ciśnienie wychodzi 159/115 jest to prawidłowe dla zdrowia?
odpowiada Olga Sierpniowska

Na Twoje pytania w temacie microlife: ciśnieniomierze, termometry, inhalatory odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.