OMRON - ciśnieniomierze, nebulizatory, termometry

OMRON Healthcare to firma produkująca sprzęt medyczny przeznaczony do samodzielnego monitorowania stanu zdrowia i wspierania terapii pacjentów. Oferowany sprzęt to m.in. ciśnieniomierze, nebulizatory-inhalatory, termometry, wagi cyfrowe.

Dzięki pomiarom wykonywanym w domu minimalizowane jest ryzyko powikłań związanych z nagłymi stanami chorobowymi i jednostkami przewlekłymi, takimi jak m.in. astma, nadciśnienie tętnicze krwi, POChP.

Sprzęt OMRON przeznaczony jest dla wielu grup pacjentów, w tym dzieci, a także posiada funkcje ułatwień dla seniorów. Część sprzętu pomaga analizować wyniki przy użyciu aplikacji na smartfony i tablety.

Wyrób medyczny

Omron M3 Intellisense ciśnieniomierz

Omron M6 Intellisense to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz ze wskaźnikiem odnoszącym wynik do wartości prawidłowych oraz wbudowaną pamięć do 60 pomiarów (z datą i godziną). Zasilany na baterie. Dodatkowo urządzenie posiada czujnik ruchu i wskazuje prawidłowe założenie mankietu.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Omron M6 Comfort ciśnieniomierz

Omron M6 Comfort to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 90 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 9% aptek.

Wyrób medyczny

Omron M3 Comfort ciśnieniomierz

Omron M3 Comfort to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz z kolorowym wskaźnikiem informującym o wysokim ciśnieniu oraz wbudowaną pamięć do 60 pomiarów dla 2 użytkowników. Zasilany na baterie. Dodatkowo urządzenie wykrywa nieregularną pracę serca i wskazuje prawidłowe założenie mankietu.

Dostępny w 7% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron M2 Basic ciśnieniomierz

Omron M2 Basic to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada czytelny wyświetlacz oraz wbudowaną pamięć 14 pomiarów. Zasilany na baterie lub zasilacz sieciowy. Dodatkowo urządzenie wykrywa nieregularną pracę serca.

Dostępny w 16% aptek.

Wyrób medyczny

Omron M7 Intelli IT ciśnieniomierz

Omron M7 Intelli IT to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz ze wskaźnikiem odnoszącym wynik do wartości prawidłowych oraz wbudowaną pamięć do 100 pomiarów dla 2 użytkowników. Zasilany na baterie lub zasilacz sieciowy. Dodatkowo urządzenie wykrywa arytmię, posiada czujnik ruchu i wskazuje prawidłowe założenie mankietu.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron M2 ciśnieniomierz

Omron M2 to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada czytelny wyświetlacz oraz wbudowaną pamięć 14 pomiarów. Zasilany na baterie lub zasilacz sieciowy. Dodatkowo urządzenie wykrywa nieregularną pracę serca.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Omron C801 Comp Air inhalator/nebulizator

Omron C801 Comp Air to inhalator-nebulizator dla dzieci. Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych, co daje lepsze efekty leczenia. Produkt posiada małe wymiary i wagę, a przy tym charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu. W zestawie dostępne zapasowe filtry, ustnik oraz maska dla dzieci i niemowląt. Odpowiedni do stosowania wszystkich leków. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok. Dodatkowo przyrząd wyposażony jest w maskotkę zachęcającą maluchów do stosowania leczenia w warunkach domowych.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Omron C101 Essential inhalator/nebulizator

Omron C101 Essential to nebulizer kompresorowy dla dzieci i dorosłych. Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych, co wspomaga leczenie chorób układu oddechowego, takich jak astma, POChP, mukowiscydoza, rozedma płuc czy alergie. Produkt posiada małe wymiary i wagę, a przy tym charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu. W zestawie dostępny trwały kompresor, zapasowe filtry, ustnik, maska dla dzieci i dorosłych oraz końcówka do nosa. Odpowiedni do stosowania wszystkich leków. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Omron Gentle Temp 720 do czoła termometr

Omron Gentle Temp 720 do czoła to bezdotykowy termometr elektroniczny przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała u dzieci i dorosłych, a także przedmiotów i otoczenia w zakresie -10°C do +40°C (oraz 71,6°F do 108,0°F). Posiada duży podświetlany wyświetlacz wskazujący temperaturę po 1 sekundzie, a także wbudowaną pamięć ostatnich 25 pomiarów.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Omron C28P Comp Air inhalator/nebulizator

Omron C28P Comp Air to inhalator-nebulizator dla dzieci i dorosłych. W krótkim czasie rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych, co wspomaga leczenie chorób układu oddechowego, takich jak astma, POChP, mukowiscydoza, rozedma płuc czy alergie. Produkt posiada małe wymiary i wagę, a przy tym charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu. W zestawie dostępny ustnik, maska dla dzieci i dorosłych oraz wygodna torba. Odpowiedni do stosowania wszystkich leków. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Omron RS4 ciśnieniomierz

Dostępny w 0% aptek.

Wyrób medyczny

Omron RS1 ciśnieniomierz

Omron RS1 to nadgarstkowy ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada czytelny wyświetlacz oraz pamięć ostatniego pomiaru. Zasilany na baterie lub zasilacz sieciowy z funkcją automatycznego wyłączania po 2 minutach. Dodatkowo urządzenie informuje o źle założonym mankiecie.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Omron DuoBaby inhalator/nebulizator

Omron DuoBaby to inhalator z funkcją aspiratora do nosa dla dzieci od 1. miesiąca i dorosłych. Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych, co wspomaga leczenie chorób układu oddechowego, takich jak astma, POChP, mukowiscydoza, rozedma płuc czy alergie. W zestawie dostępny ustnik, maska dla dzieci i aspirator do nosa. Aspirator w pełni nadaje się do mycia i nie wymaga używania filtrów przeciwbakteryjnych. Przyrząd jest odpowiedni do stosowania wszystkich leków. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Omron A3 Complete inhalator/nebulizator

Omron A3 Complete to nebulizator z kompresorem dla dzieci i dorosłych. Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych, co daje lepsze efekty leczenia. Produkt posiada małe wymiary i wagę, a przy tym charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu. W zestawie dostępny ustnik oraz maska dla dzieci i niemowląt. Odpowiedni do stosowania wszystkich leków. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok. Przyrząd posiada regulowane 3 pozycje, dostarczając lek do wybranych miejsc w drogach oddechowych.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Omron Eco Temp Basic termometr

Omron Eco Temp Basic to wodoodporny elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiarów temperatury w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 0-100 °C. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia.

Dostępny w 0% aptek.

Wyrób medyczny

Omron BF511 waga z analizatorem przyrząd

Omron BF511 to waga z analizatorem masy ciała BMI. Urządzenie oprócz pomiaru wagi (w zakresie 0 - 150 kg), oblicza zawartość tłuszczu wisceralnego i masę mięśni szkieletowych. Posiada pamięć wstępnych danych dla 4 osób. Regularne pomiary pomagają kontrolować stan zdrowia i wydolność fizyczną.

Dostępny w 0% aptek.

Wyrób medyczny

Omron Gentle Temp 520 do ucha termometr

Omron Gentle Temp 520 do ucha to bezdotykowy termometr przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała u dzieci już od 1. dnia życia. Podaje wynik w 1 sekundę i posiada pamięć 9 ostatnich pomiarów. Jednorazowe kapturki zapewniają higieniczny pomiar, a podświetlany wyświetlacz umożliwia odczytanie wyniku nawet w nocy. Przyrząd pozwala również mierzyć temperaturę przedmiotów (butelki z mlekiem, wody w wanience) i otoczenia.

Dostępny w 1% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 31.01.2020 11:12:28

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy w Krzyżu Wielkopolskim dostanę w aptece inhalator dla dzieci i dla dorosłych?
Czy w Krzyżu Wielkopolskim dostanę Inhalator? Potrzebuję dla dzieci i dla dorosłych?!
odpowiada Agnieszka Stankiewicz

Na Twoje pytania w temacie omron - ciśnieniomierze, nebulizatory, termometry odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.