OMRON - ciśnieniomierze, nebulizatory, termometry

OMRON Healthcare to firma produkująca sprzęt medyczny przeznaczony do samodzielnego monitorowania stanu zdrowia i wspierania terapii pacjentów. Oferowany sprzęt to m.in. ciśnieniomierze, nebulizatory-inhalatory, termometry, wagi cyfrowe.

Dzięki pomiarom wykonywanym w domu minimalizowane jest ryzyko powikłań związanych z nagłymi stanami chorobowymi i jednostkami przewlekłymi, takimi jak m.in. astma, nadciśnienie tętnicze krwi, POChP.

Sprzęt OMRON przeznaczony jest dla wielu grup pacjentów, w tym dzieci, a także posiada funkcje ułatwień dla seniorów. Część sprzętu pomaga analizować wyniki przy użyciu aplikacji na smartfony i tablety.

Wyrób medyczny

Termometr Omron Gentle Temp 720 do czoła termometr

Termometr Omron Gentle Temp 720 do czoła to bezdotykowy termometr elektroniczny przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała u dzieci i dorosłych, a także przedmiotów i otoczenia w zakresie -10°C do +40°C (oraz 71,6°F do 108,0°F). Posiada duży podświetlany wyświetlacz wskazujący temperaturę po 1 sekundzie, a także wbudowaną pamięć ostatnich 25 pomiarów.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron M3 Comfort HEM-7131-E ciśnieniomierz

Omron M3 Comfort HEM-7131-E to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz z kolorowym wskaźnikiem informującym o wysokim ciśnieniu oraz wbudowaną pamięć do 60 pomiarów dla 2 użytkowników. Dodatkowo urządzenie wykrywa nieregularną pracę serca i wskazuje prawidłowe założenie mankietu. Zasilany na baterie.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron M6 Comfort HEM-7321-E ciśnieniomierz

Omron M6 Comfort HEM-7321-E to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć 90 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron M2 Basic HEM-7120-E ciśnieniomierz

Omron M2 Basic HEM-7120-E to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada czytelny wyświetlacz oraz wbudowaną pamięć ostatniego pomiaru. Dodatkowo urządzenie wykrywa nieregularną pracę serca. Zasilany jest na baterie.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron M3 Intellisense ciśnieniomierz

Omron M3 Intellisense to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz, funkcję wykrywania nieregularnego bicia serca, funkcję zapobiegania udarom oraz wbudowaną pamięć po 60 pomiarów dla dwóch osób. Dodatkowo urządzenie posiada czujnik ruchu i wskazuje prawidłowe założenie mankietu. Zasilany na baterie.

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron M7 Intelli IT ciśnieniomierz

Omron M7 Intelli IT to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz ze wskaźnikiem odnoszącym wynik do wartości prawidłowych oraz wbudowaną pamięć do 100 pomiarów dla 2 użytkowników. Dodatkowo urządzenie wykrywa arytmię, posiada czujnik ruchu i wskazuje prawidłowe założenie mankietu. Zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron M7 Intelli IT ciśnieniomierz

Omron M7 Intelli IT to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz ze wskaźnikiem odnoszącym wynik do wartości prawidłowych oraz wbudowaną pamięć dla dwóch osób po 100 pomiarów oraz tryb gościa. Dodatkowo urządzenie posiada czujnik ruchu i wskazuje prawidłowe założenie mankietu. Zasilany na baterie.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron M2 ciśnieniomierz

Omron M2 to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada czytelny wyświetlacz oraz wbudowaną pamięć 14 pomiarów. Dodatkowo urządzenie wykrywa nieregularną pracę serca. Zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Omron C101 Essential inhalator/nebulizator

Omron C101 Essential to nebulizer kompresorowy dla dzieci i dorosłych. Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych, co wspomaga leczenie chorób układu oddechowego, takich jak astma, POChP, mukowiscydoza, rozedma płuc czy alergie. Produkt posiada małe wymiary i wagę, a przy tym charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu. W zestawie dostępny trwały kompresor, zapasowe filtry, ustnik, maska dla dzieci i dorosłych oraz końcówka do nosa. Odpowiedni do stosowania wszystkich leków. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Nebulizator Omron C801 Comp Air kompresorowy inhalator/nebulizator

Omron C801 Comp Air to inhalator-nebulizator dla dzieci. Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych, co daje lepsze efekty leczenia. Produkt posiada małe wymiary i wagę, a przy tym charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu. W zestawie dostępne zapasowe filtry, ustnik oraz maska dla dzieci i niemowląt. Odpowiedni do stosowania wszystkich leków. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok. Dodatkowo przyrząd wyposażony jest w maskotkę zachęcającą maluchów do stosowania leczenia w warunkach domowych.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Omron C28P Comp Air inhalator/nebulizator

Omron C28P Comp Air to inhalator-nebulizator dla dzieci i dorosłych. W krótkim czasie rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych, co wspomaga leczenie chorób układu oddechowego, takich jak astma, POChP, mukowiscydoza, rozedma płuc czy alergie. Produkt posiada małe wymiary i wagę, a przy tym charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu. W zestawie dostępny ustnik, maska dla dzieci i dorosłych oraz wygodna torba. Odpowiedni do stosowania wszystkich leków. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Omron C803 Comp Air Basic inhalator/nebulizator

Inhalator Omron C803 Comp Air Basic rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych, co daje lepsze efekty leczenia. Produkt posiada małe wymiary i wagę, a przy tym charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu. W zestawie dostępny ustnik, końcówka do nosa oraz maska dla dzieci i dorosłych. Odpowiedni do stosowania wszystkich leków. Może być stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok. Dodatkowo przyrząd wyposażony jest w podziałkę, która ułatwia dawkowanie lekarstwa.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron M6 Comfort HEM-7360-E ciśnieniomierz

Omron M6 Comfort HEM-7360-E to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz i pamięć dla dwóch użytkowników po 100 pomiarów. Wykonuje 3 kolejne odczyty w odstępach 30-sekundowych, a następnie wyświetla średnią, podając wartość ciśnienia z większą dokładnością. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron RS1 nadgarstkowy ciśnieniomierz

Omron RS1 to nadgarstkowy ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada czytelny wyświetlacz, pamięć ostatniego pomiaru oraz funkcję automatycznego wyłączania po 2 minutach. Dodatkowo urządzenie informuje o źle założonym mankiecie. Zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Omron A3 Complete inhalator/nebulizator

Omron A3 Complete to nebulizator z kompresorem dla dzieci i dorosłych. Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych, co daje lepsze efekty leczenia. Produkt posiada małe wymiary i wagę, a przy tym charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu. W zestawie dostępny ustnik oraz maska dla dzieci i niemowląt. Odpowiedni do stosowania wszystkich leków. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok. Przyrząd posiada regulowane 3 pozycje, dostarczając lek do wybranych miejsc w drogach oddechowych.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Inhalator Omron DuoBaby inhalator/nebulizator

Omron DuoBaby to inhalator z funkcją aspiratora do nosa dla dzieci od 1. miesiąca i dorosłych. Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych, co wspomaga leczenie chorób układu oddechowego, takich jak astma, POChP, mukowiscydoza, rozedma płuc czy alergie. W zestawie dostępny ustnik, maska dla dzieci i aspirator do nosa. Aspirator w pełni nadaje się do mycia i nie wymaga używania filtrów przeciwbakteryjnych. Przyrząd jest odpowiedni do stosowania wszystkich leków. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Omron Eco Temp Basic termometr

Omron Eco Temp Basic to wodoodporny elektroniczny termometr cyfrowy przeznaczony do pomiarów temperatury w kontakcie z ciałem (zewnętrznie, w ustach, doodbytniczo) w zakresie pomiarowym 0-100 °C. Posiada pamięć ostatniego pomiaru oraz alarm dźwiękowy informujący o końcu mierzenia.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron RS7 Intelli IT ciśnieniomierz

Omron RS7 Intelli IT to nadgarstkowy ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada czytelny wyświetlacz oraz pamięć 100 pomiarów. Zasilany na baterie z funkcją automatycznego wyłączania po 2 minutach. Dodatkowo urządzenie informuje o źle założonym mankiecie i nieregularnej pracy serca.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron M3 Comfort HEM-7155-E ciśnieniomierz

Omron M3 Comfort HEM-7155-E to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz z kolorowym wskaźnikiem informującym o wysokim ciśnieniu oraz wbudowaną pamięć do 60 pomiarów dla 2 użytkowników. Dodatkowo urządzenie wykrywa nieregularną pracę serca i wskazuje prawidłowe założenie mankietu. Zasilany na baterie.

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron M2 Basic HEM-7121J-E ciśnieniomierz

Omron M2 Basic HEM-7121J-E to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada czytelny wyświetlacz oraz wbudowaną pamięć ostatniego pomiaru. Dodatkowo urządzenie wykrywa nieregularną pracę serca. Zasilany jest na baterie.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

Omron BF511 waga z analizatorem przyrząd

Omron BF511 to waga z analizatorem masy ciała BMI. Urządzenie oprócz pomiaru wagi (w zakresie 0 - 150 kg), oblicza zawartość tłuszczu wisceralnego i masę mięśni szkieletowych. Posiada pamięć wstępnych danych dla 4 osób. Regularne pomiary pomagają kontrolować stan zdrowia i wydolność fizyczną.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron RS2 ciśnieniomierz

Omron RS2 to nadgarstkowy ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 0-299 mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada czytelny wyświetlacz, pamięć 30 ostatnich pomiarów, wskaźnik nadciśnienia, detektor nieregularnego bicia serca oraz funkcję automatycznego wyłączania po 2 minutach. Dodatkowo urządzenie informuje o źle założonym mankiecie. Zasilany jest na baterie.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Osłonka na termometr Omron MC520, MC521 przyrząd

Osłonka na termometr Omron MC520, MC521 to przyrząd służący do ochrony czujnika termometru przed uszkodzeniem mechanicznym. Osłonka pasuje do termometrów Omron GentleTemp 520, GentleTemp 521 oraz GentleTemp 522 Pro.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Termometr Omron Gentle Temp 520 do ucha termometr

Omron Gentle Temp 520 do ucha to bezdotykowy termometr przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała u dzieci już od 1. dnia życia. Podaje wynik w 1 sekundę i posiada pamięć 9 ostatnich pomiarów. Jednorazowe kapturki zapewniają higieniczny pomiar, a podświetlany wyświetlacz umożliwia odczytanie wyniku nawet w nocy. Przyrząd pozwala również mierzyć temperaturę przedmiotów (butelki z mlekiem, wody w wanience) i otoczenia.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Omron RS4 ciśnieniomierz

Omron RS4 to nadgarstkowy ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 40-26- mmHG – ciśnienie krwi, 40-180 uderzeń na minutę – tętno. Posiada czytelny wyświetlacz oraz pamięć 60 pomiarów. Zasilany na baterie (ok. 300 pomiarów na jednym zestawie). Dodatkowo urządzenie informuje o źle założonym mankiecie.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Zasilacz sieciowy do ciśnieniomierzy Omron HHP-CM01 przyrząd

Zasilacz sieciowy do ciśnieniomierzy Omron HHP-CM01 to dwubolcowy zasilacz sieciowy kompatybilny z ciśnieniomierzami Omron z serii M. Pomaga oszczędzać baterie w miejscach, w których jest dostępne gniazdko elektryczne.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Filtr powietrza Omron 3AC408 inne

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Mankiet Omron Intelli Wrap przyrząd

Mankiet mały Omron CS2 to zamienny mankiet do ciśnieniomierzy marki Omron (modele M7 Intelli IT, M4 Intelli IT, M6 Comfort, M3 Comfort, X7 Smart i X3 Comfort). Mankiet ten jest przeznaczony do użytku na ramieniu o obwodzie 22-42 cm.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Mankiet uniwersalny Omron Easy przyrząd

Mankiet mały Omron CS2 to zamienny mankiet do ciśnieniomierzy marki Omron (modele M2 Basic, MIT5s connect, M2, MIT3 i M6 AC)). Mankiet ten jest przeznaczony do użytku na ramieniu o obwodzie 22-42 cm.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Przewód powietrza Omron NEB6004 przyrząd

Przewód powietrza Omron NEB6004 to zamienna część do nebulizatorów Omron NE-C28, NE-C29, NE-C30, NE-C801, NE-C28P i NE-C801KD. Przewód ma długość 200 cm. Umożliwia dostarczenie nebulizowanego leku do dróg oddechowych osoby inhalowanej.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Zestaw akcesoriów do nebulizatora Omron A3 Complete zestaw

Zestaw akcesoriów do nebulizatora Omron A3 Complete zawiera maskę dla dzieci, maskę dla dorosłych, ustnik, końcówkę do nosa, przewód oraz zbiorniczek. Zestaw umożliwia wymianę części inhalatora, dzięki czemu urządzenie może prawidłowo dostarczać lek do dróg oddechowych, zapewniając skuteczne leczenie.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Mankiet mały Omron CS2 przyrząd

Mankiet mały Omron CS2 to zamienny mankiet do ciśnieniomierzy marki Omron (modele M2 Basic i M2). Mankiet ten jest przeznaczony do użytku na ramieniu o obwodzie 17-22 cm, m.in. u dzieci.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Mankiet średni Omron CM2 przyrząd

Mankiet mały Omron CS2 to zamienny mankiet do ciśnieniomierzy marki Omron (modele M2 Basic, M2 i M3). Mankiet ten jest przeznaczony do użytku na ramieniu o obwodzie 22-32 cm.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Maska PCV do nebulizacji dla dorosłych Omron maska

Maska PCV do nebulizacji dla dorosłych Omron to maska przeznaczona szczególnie do inhalatorów Omron CompAir. Jest uniwersalna i można ją stosować również do większości nebulizatorów dostępnych na polskim rynku. Maseczka jest wyposażona w gumkę podtrzymującą ją na twarzy osoby inhalowanej.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Maska PCV do nebulizacji dla dzieci Omron maska

Maska PCV do nebulizacji dla dzieci Omron to maska przeznaczona szczególnie do inhalatorów Omron CompAir. Jest uniwersalna i można ją stosować również do większości nebulizatorów dostępnych na polskim rynku. Maseczka jest wyposażona w gumkę podtrzymującą ją na twarzy osoby inhalowanej.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Maska PCV do nebulizacji dla dzieci Omron NEB6008 maska

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Przewód powietrza Omron PCV przyrząd

Przewód powietrza Omron PCV to zamienna część do nebulizatorów Omron NE-C900/C28P. Przewód ma długość 200 cm. Umożliwia dostarczenie nebulizowanego leku do dróg oddechowych osoby inhalowanej.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Zestaw akcesoriów do nebulizatora Omron DuoBaby zestaw

Zestaw akcesoriów do nebulizatora Omron DuoBaby zawiera maskę dla dzieci, maskę dla dorosłych, ustnik, końcówkę do nosa oraz przewód. Zestaw umożliwia wymianę części inhalatora, dzięki czemu urządzenie może prawidłowo dostarczać lek do dróg oddechowych, zapewniając skuteczne leczenie.

Dostępny w 1% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 31.01.2020 11:12:28

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Gdzie w Poznaniu dostanę ciśnieniomierz Omron 7?
gdzie w Poznaniu kupię Ciśnieniomierz OMRON 7?
odpowiada Iwona Napierała

jaka cena
jaka cena
odpowiada Katarzyna Domagała

Jaka jest cena ciśnieniomierza Omron M3 Comfort?
Cena Ciśnieniomierz Omron M3 Comfort ???
odpowiada Katarzyna Domagała

Czy na portalu GdziePoLek można kupić termometr bezdotykowy?
czy macie Państwo w sprzedaży termometry bezdotykowe
odpowiada Katarzyna Domagała

W której aptece w Gdańsku kupię ciśnieniomierz Omron do 200 zł?
Gdzie w Gdańsku kupię (cena do 200 zł) ciśnieniomierz Omron naramienny dla osoby starszej(89 lat)
odpowiada Katarzyna Domagała

Gdzie i w jakiej cenie mogę kupić ciśnieniomierz Omron M2 Classic?
Interesuje cisnieniomierz Omron2 Clasik i cena?
odpowiada Marta Janocha

Na Twoje pytania w temacie omron - ciśnieniomierze, nebulizatory, termometry odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.