---OMNi-BiOTiC Stress Repair 9 - pytania

Karolina  (anonim, 185.172.240.) Warszawa 39 dni temu

Czy Omni-Biotik 10AAD miał czas się wchłonąć, jeśli wypiłem go 1 godzinę przed obiadem, a 30 minut po omnibiotyku wypiłem herbatkę na żołądek (rumianek, dziurawiec, nagietek, krwawnik pospolity)?

Dzień dobry. Proszę mi powiedzieć, czy omnibiotik 10AAD miał czas się wchłonąć, jeśli wypiłem go 1 godzinę przed obiadem, a 30 minut po omnibiotyku wypiłem herbatkę na żołądek (rumianek, dziurawiec, nagietek, krwawnik pospolity)? Czy herbata przeszkodziła w działaniu omnibiotiku?Czy Omnibiotik został zasymilowany czy zniszczony przez herbatę?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Anna Lewandowska Farmaceuta, Redaktor

35 dni temu

Herbata ziołowa nie powinna znacząco przeszkodzić we wchłanianiu OMNi-BiOTiC 10 AAD, jeśli została wypita 30 minut po zażyciu probiotyku. Większość z bakterii powinna była przetrwać i dotrzeć do jelit, gdzie mogą wywrzeć swoje korzystne działanie.

Probiotyki są żywymi kulturami bakterii, które muszą przetrwać kwaśne środowisko żołądka, aby dotrzeć do jelit i wywrzeć swoje korzystne działanie. OMNi-BiOTiC 10 AAD zawiera matrycę prebiotyczną, enzymy i błonnik, które pomagają chronić bakterie probiotyczne przed sokami trawiennymi.

Wypicie herbaty ziołowej 30 minut po zażyciu probiotyku nie powinno znacząco zakłócić procesu trawienia i wchłaniania, ponieważ większość probiotyków powinna była już opuścić żołądek. Składniki ziołowe, takie jak rumianek, dziurawiec, nagietek i krwawnik, nie są znane z niszczenia lub hamowania wzrostu bakterii probiotycznych.

Zachęcam także do zapoznania się z materiałami o podobnej tematyce:

https://www.gdzifarmepolek.pl/artykuly/jak-laczyc-leki-z-jedzeniem

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/10-najczestszych-bledow-w-przyjmowaniu-lekow

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/probiotyki-czy-warto-stosowac-leki-oslonowe

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Kategorie

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły