← powrót do głównej strony opinii i pytań

Jotka (anonim, 79.175.252.)
około 28 dni temu, Warszawa

W której aptece w województwie pomorskim kupię najtaniej Heparegen 100 tabletek?

Gdzie w woj zachodniopomorskim najraniej kupię heparegen 0,1 g 100 tab

Przesyłam link do śledzenia dostępności leku Heparegen w opakowaniu 100-tabletkowym w aptekach połączonych z naszym systemem na terenie województwa zachodniopomorskiego:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/34732/heparegen-tabletki/apteki/w-zachodniopomorskim

Po kliknięciu w powyższy link przy niektórych aptekach wyświetlą się Pani ceny preparatu. Należy wybrać tę placówkę, w której cena leku Pani odpowiada.
Ceny leków nierefundowanych są widoczne dla pacjentów po zalogowaniu się. Wystarczy wybrać poszukiwany produkt - informacja o cenie będzie widoczna przy nazwie konkretnej apteki.

Jednocześnie proszę pamiętać, iż ceny podawane są jednak przez placówki dobrowolnie. Ze względu na dużą konkurencję, nie wszystkie apteki udostępniają nam taką informacje.
Jeśli wybrana apteka nie udostępnia ceny swoich produktów na naszym portalu, warto skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu do apteki i zapytać o cenę.

Cena leku Heparegen w aptekach w województwie zachodniopomorskim mieści się średnio w zakresie 56,99 zł - 103,95 zł, a w całej Polsce - 39,98 zł - 105,73 zł.

Lek Heparegen zawiera kwas tiazolidynokarboksylowy i wskazany jest jako lek wspomagający w ostrych i przewlekłych chorobach wątroby o różnej etiologii oraz w toksycznym uszkodzeniu wątroby spowodowanym alkoholem, lekami lub substancjami chemicznymi.
Załączam ulotkę leku:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/34732/heparegen-tabletki/ulotka

oraz artykuły, które mogą okazać się przydatne:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/watroba
https://www.gdziepolek.pl/tematy/co-szkodzi-watrobie