Ewa (anonim, 185.18.141.)
około 4 miesięcy temu, Wejherowo

Jaka jest cena leku Heparegen?

Interesuje mnie cena leku Heparegen. Mam receptę.

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Nasz portal nie pełni funkcji porównywarki cenowej, w związku z tym apteki mają pełną dowolność w podawaniu lub nie, cen swoich leków.

Placówki połączone z naszym systemem nie muszą deklarować, jakie są ceny leków, aby przynależeć do naszego systemu, stąd nie ma możliwości, abyśmy wskazali aptekę, w której jest najtaniej.

Możemy zamieścić link do aptek w województwie pomorskim, które posiadają lek Heparegen i podać, jaka jest rozpiętość cenowa leku w tych placówkach:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/34732/heparegen-tabletki/apteki/w-pomorskim
(76.99 zł - 109,99 zł), jednak nie wskażemy apteki z najtańszym lekiem, bowiem nie gromadzimy takich informacji.

Wśród wskazanych placówek może Pani samodzielnie odszukać spośród aptek, które cenę podały tę, która Panią satysfakcjonuje, a jeśli nie, jak wspomniałam wcześniej, zapytać o to telefonicznie.

Ewa (anonim, 185.18.141.)
około 4 miesięcy temu

Nie zadowala mnie ta odpowiedź. Proszę mi chociaż odpowiedzieć gdzie otrzymam najtaniej,Rumia,Reda,Wejherowo lub Gdynia główna i jaka apteka.

Cena leku Heparegen w aptekach połączonych z naszym systemem mieści się w zakresie 39,98 zł - 133,05 zł:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/34732/heparegen-tabletki/apteki/w-wejherowie

Ceny leków nierefundowanych są widoczne dla pacjentów po zalogowaniu się. Wystarczy wybrać poszukiwany produkt - informacja o cenie będzie widoczna przy nazwie konkretnej apteki.
Ceny podawane są jednak przez placówki dobrowolnie. Ze względu na dużą konkurencję, nie wszystkie apteki udostępniają nam taką informacje.
Jeśli wybrana apteka nie udostępnia ceny swoich produktów na naszym portalu, warto skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu do apteki i zapytać o cenę.