Pipi Nitolic preparaty na wszy i gnidy

Wyrób medyczny

Nitolic Prevent Plus aerozol

Nitolic Prevent Plus to spray chroniący przed wszawicą. Preparat tworzy na włosach warstwę ochronną, przez co uniemożliwia pasożytom zasiedlenie włosów i złożenie jaj. Zapobiega zarażeniu wszawicą i chroni przed nawrotem po zakończonej kuracji. Zawiera naturalne składniki i działa do kolejnego umycia włosów.

Wyrób medyczny

Pipi Nitolic Z Grzebieniem aerozol

Pipi Nitolic Z Grzebieniem to spray stosowany w leczeniu wszawicy. Preparat szczelnie pokrywa wszy i odcina im dostęp powietrza, eliminując zarówno aktywne wszy, jak i gnidy. Nie zawiera substancji owadobójczych i jest bezpieczny w stosowaniu. W zestawie dołączony jest grzebień do wyczesywania pasożytów.

Wyrób medyczny

Pipi Nitolic zestaw

Pipi Nitolic to zestaw do kompleksowego leczenia wszawicy. Zawiera spray likwidujący wszy, emulsję ułatwiająca ich usuwanie z włosów, grzebień do wyczesywania i czepek, a także dodatek do prania, który pomaga usuwać wszy z otoczenia. Preparat eliminuje zarówno aktywne wszy, jak i gnidy.

Wyrób medyczny

Pipi Nitolic Prevent aerozol

Pipi Nitolic Prevent to spray chroniący przed wszawicą. Preparat tworzy na włosach warstwę ochronną, przez co uniemożliwia pasożytom zasiedlenie włosów i złożenie jaj. Zapobiega zarażeniu wszawicą i chroni przed nawrotem po zakończonej kuracji. Zawiera naturalne składniki i działa do kolejnego umycia włosów.

Wyrób medyczny

Pipi Nitolic Nit Remover płyn

Pipi Nitolic Nit Remover to emulsja umożliwiająca usuwanie martwych gnid z włosów po zakończonej kuracji przeciwwszawiczej. Preparat rozpuszcza cementowe spoiwo, którym wszy i gnidy przyczepiają się do włosów, dzięki czemu ułatwia ich wyczesywanie i zapobiega nawrotom. W zestawie dołączony jest grzebień do usuwania pasożytów.

Wyrób medyczny

Pipi Nitolic aerozol

Pipi Nitolic to spray stosowany w leczeniu wszawicy. Preparat szczelnie pokrywa wszy i odcina im dostęp powietrza, eliminując zarówno aktywne wszy, jak i gnidy. Nie zawiera substancji owadobójczych i jest bezpieczny w stosowaniu.

Pipi Nitolic to seria preparatów kompleksowo zwalczających wszawice, skupiając się na eliminacji gnid (jaj) i uniemożliwiając wylęganie nowych pasożytów. Wśród produktów znajdują się zarówno te służące leczeniu wszawicy, jak i te wspomagające ochronę przed jej rozpowszechnianiem się.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 01.03.2019 09:31:52

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

W której aptece otrzymam Paranit żel wykrywacz wszawicy?
Zel wykrywacz wszawicy gdzie mozna dostać?
odpowiada Katarzyna Domagała

Na Twoje pytania w temacie pipi nitolic preparaty na wszy i gnidy odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.