---Contractubex - produkty

Oryginalna ulotka dla Voltaren Max

produkt dostępny bez recepty, żel,

Diklofenak (diclofenac)

, GlaxoSmithKline, 5,0 ★

Dawka:

2%

Opakowanie:

Zamienniki opakowania:

Koszyk:

Ulotki Voltaren Max dla opakowania 100 gramów (2%).

Wybrany dokument Voltaren Max:
Dokument z 2024-06-01
PDF
dokument PDF dla Voltaren Max

Podgląd dokumentu PDF Voltaren Max

Źródło: Rejestr Produktów Leczniczych

Data ostatniej weryfikacji: 2024-06-01

Ulotki innych produktów zawierających diclofenac

W kolejności według dostępności w aptekach.
Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację
Wystawiasz recepty w gabinet.gov.pl? Zainstaluj nakładkę GdziePoLek dla Chrome, aby widzieć szczegóły produktu i jego dostępność.
Zobacz
w Chrome Web Store

Wersja tekstowa dokumentu

Ulotka, Voltaren MAX, Żel, 23,2 mg/g Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Voltaren MAX, 23,2 mg/g, żel Diclofenacum diethylammonium Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Spis treści ulotki 1. Co to jest lek Voltaren MAX i w jakim celu się go stosuje 2. Informacje ważne przed zastosowaniem leku Voltaren MAX 3. Jak stosować lek Voltaren MAX 4. Możliwe działania niepożądane 5. Jak przechowywać lek Voltaren MAX 6. Zawartość opakowania i inne informacje 1. Co to jest lek Voltaren MAX i w jakim celu się go stosuje Voltaren MAX zawiera substancję czynną – diklofenak, należący do grupy leków znanych jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). Voltaren MAX jest białym żelem przeznaczonym do wcierania w skórę. Voltaren MAX przynosi ulgę w bólu, redukuje stan zapalny i obrzęki, występujące w okolicach mięśni i stawów. 2. Informacje ważne przed zastosowaniem leku Voltaren MAX Kiedy nie stosować leku Voltaren MAX - jeśli pacjent ma uczulenie na substancję czynną, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne stosowane w leczeniu bólu, gorączki lub zapalenia, takie jak ibuprofen lub aspiryna, lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku (wymienionych w punkcie 6). Objawami reakcji alergicznej może być: sapanie lub skrócenie oddechu (...)