Bardzo zawiedziony tym produktem  (anonim, 46.205.132.) Warszawa 17 miesięcy temu

Dlaczego Rapidentin nie działa przeciwbólowo?

Dl czego piszecie ze działa przeciwbólowo ?
Myślałem ze wiem co to ból zęba . Myliłem się ! Po zastosowaniu tego czegoś dopiero wiem co to jest prawdziwy ból zęba . Masakra jakaś . Tez rozsadza mi głowę i ucho . Przed zastosowaniem tabletki przeciwbólowe działały teraz całkiem nic .

5 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Rapidentin  (anonim, 87.248.80.) 11 dni temu

Gówno jakich mało. Oprócz tego że nie pomaga to podrażnia język i jamę ustną, poza tym śmierdzi starymi ludźmi.

Wiki  (anonim, 188.146.115.) 14 dni temu

Mi Rapidentin pomógł, ale ma to swoją cenę. Pierwsze 10-15 minut po nałożeniu, jest okropne, ból zwiększa się kilkukrotnie i jest naprawdę ciężki do zniesienia, natomiast potem uspokaja się i jest kilka godzin spokoju, za pierwszym razem kiedy nie dałam rady wytrzymać i napiłam się wody w trakcie tego mocnego bólu, środek musiał się zmyć nie było żadnej poprawy.

Emilia (anonim, 164.127.229.) 9 miesięcy temu

Niestety mi rapidentin także nie pomógł, wręcz przeciwnie, po zastosowaniu go, zgodnie z wytycznymi z ulotki, ząb bolał jeszcze bardziej. Polecam płukanki z szałwi, lub wody z solą, lepiej pomogły niż Rapidentin....

Madzia (anonim, 164.127.203.) 12 miesięcy temu

Kupiłam ten produkt żeby dotrwać jakoś do dentysty po po smarowaniu tym zęba chce mi się wyć nie działa to przeciwbólowe 🙄

Małgorzata Bekier Farmaceutka

17 miesięcy temu

Producent w charakterystyce produktu leczniczego wpisał we wskazaniu, że Rapidentin to: "tradycyjny produkt leczniczy roślinny do tymczasowego złagodzenia bólu zęba". Nie można jednak uznać, że ma działanie przeciwbólowe, jak inne substancje, np.: paracetamol, ibuprofen, ketoprofen.

Nasz opis opiera się na informacji producenta. Dziękujemy za zwrócenie uwagi, obecnie opis zawiera tylko informacje wynikające z charakterystyki produktu leczniczego.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły