Witam,
czy wskazane jest stosowanie Orogerminy przy stwierdzonym nosicielstwie paciorkowca streptococcus pyogenes?
pzdr
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Ewa Pilch Farmaceuta, Redaktor
3 lata temu
Według dostępnych publikacji nosicielstwo Streptococcus pyogenes może być następstwem przebytej choroby. W przypadku, gdy nosicielstwo nie wywołuje objawów choroby, nie wymaga leczenia.
Zastosowanie preparatu Orogermina wspomaga przywrócenie prawidłowej bariery biologicznej. Preparat może być stosowany w zapobieganiu infekcjom gardła i migdałków:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/108345/orogermina-aerozol/apteki
Dodaj produkty do koszyka, aby zobaczyć, w których aptekach kupisz je najtaniej - z odbiorem lub dostawą 👇