---Asepta Gardłosept pytania

Serhii  (anonim, 37.73.7.) Warszawa 18 miesięcy temu

Co podać 13-latkowi na ból gardła i kaszel?

13-letnie dziecko wypiło zimne mleko, co spowodowało ból gardła i kaszel, lekki ból w klatce piersiowej podczas kaszlu. Jakie leki polecacie bez recepty?

2 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Krem barierowy na otarcia, uszkodzenia, czy pieluszkowe odparzenie skóry.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Józef (anonim, 77.255.30.) 18 miesięcy temu

Proponuję zapoznanie się z właściwościami leczniczymi Nalewki Bursztynowej i Włączenie jej pomocniczo jako leku nie standardowego do leczenia kovida i grypy, który ją leczy czterech dni ,lub pozwala na łagodne jego przejście . Nalewka bursztynowa przerywa namnażanie się bakterii i wirusów. Smarowanie pleców ,piersi i stóp trzy razy dziennie i picie 10 kropel z herbatą trzy razy dziennie .Pozdrawiam CS

Joanna Dunajska Farmaceuta, Redaktor

18 miesięcy temu

Preparatami, które można zastosować przy wystąpieniu bólu gardła są środki zawierające substancje miejscowo znieczulające np. Orofar max https://www.gdziepolek.pl/produkty/57942/orofar-max-pastylki-lamelki-zelki/apteki, Gardimax https://www.gdziepolek.pl/produkty/31921/gardimax-medica-spray-aerozol/apteki. Ulgę w bólu mogą przynieść również środki miejscowe o działaniu nawilżającym np. https://www.gdziepolek.pl/produkty/38370/isla-cassis-pastylki-lamelki-zelki/apteki, Tymianek i podbiał https://www.gdziepolek.pl/produkty/80343/tymianek-i-podbial-pastylki-lamelki-zelki/apteki. Domyślam się, że pojawiający się kaszel jest kaszlem suchym. W takim wypadku sprawdzą się leki hamujące kaszel np. https://www.gdziepolek.pl/produkty/92559/levopront-syrop/apteki oraz syropy, które poprzez działanie powlekające, nawilżające i ochronne łagodzą podrażnienia np. syrop prawoślazowy https://www.gdziepolek.pl/produkty/76641/syrop-prawoslazowy-syrop/apteki.
Za pomocą powyżej załączonych linków można sprawdzić cenę i dostępność leków oraz zarezerwować je w wybranej aptece lub zamówić do domu.

W razie konieczności wystąpienia konsultacji lekarskiej załączam informacje o możliwości skorzystania z telekonsultacji:

https://www.gdziepolek.pl/telekonsultacja

O preparatach na ból gardła i kaszel pisaliśmy tutaj:

https://www.gdziepolek.pl/kategorie/bol-gardla

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/kaszel-suchy-i-mokry-jak-go-leczyc

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły