---Wolt Drive - zapytaj farmaceutę - pytania

Przyszły Pacjent (anonim, 31.0.34.) Warszawa 1 rok temu

Czy osoby pracujące w policji, straży lub innych instytucjach państwowych mogą zostać pacjentami medycznej marihuany?

Witam, mam takie pytanie czy osoby pracujące w policji, straży lub innych instytucjach państwowych mogą zostać pacjentami medycznej marihuany :) ?

4 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Do stosowania suszu konieczny jest waporyzator:

Certyfikowany i w korzystnej cenie. To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją.

TeHaCjusz (anonim, 188.212.135.) 5 miesięcy temu

Z prawnego punktu widzenia - terapia MM nie ma ograniczeń co do wykonywanego zawodu, tylko problemem może być, że np. jak ktoś jest kierowcą (w policji też funkcjonariusze używają samochodów służbowych) to ciężko, żeby sobie zapodał dawkę MM i poszedł do roboty, z wiadomych powodów ;) Ponadto policjanci noszą broń - a chyba stosowanie środków odużających (wiem, że chodzi o lek, ale nie zmienia to faktu jego działania na OUN) nie idzie w parze z pozwoleniem na posiadanie broni (chyba w tych "testach" psychiatrycznych tam coś takiego jest) - zawsze istnieje ryzyko, że po MM komuś może się coś odkleić i może odstawić krzywą akcję, może to być przypadek 1/milion, ale ryzyko istnieje? Chyba, że to robota "za biurkiem" bez broni - tutaj nie widziałbym przeciwwskazań, jednak wiadomo jest to służba państwowa więc mają swoje procedury i zapewne 0 tolerancji dla narkotyków, bez znaczenia na ich pochodzenie i cel stosowania - tak słyszałem od kolegi, który rozważał start do mundurówki ;)

Ponadto odsyłam Kolegę do Policjanta Konopnego Aktywisty - jest na necie kilka jego artykułów, podkastów itp. - był w policji i może się wypowiedzieć ;)

Kays (anonim, 77.77.37.) 5 miesięcy temu

Coś wiadomo?

Albert Jeznach Lekarz

19 miesięcy temu

Wykonywany zawód nie stanowi przeciwwskazania medycznego do leczenia. Lekarz zawsze może wystawić zwolnienie lekarskie na czas niezdolności do pracy. Natomiast o możliwości wykonywania danej pracy decyduje lekarz medycyny pracy, a nie lekarz prowadzący leczenie pacjenta.

Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor

1 rok temu

Przesłałam zapytanie do lekarza specjalisty - być może będzie w stanie odpowiedzieć na to pytanie na podstawie doświadczeń z dotychczasowymi pacjentami. Wydaje mi się jednak, że pytanie to warto skierować do prawnika.

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

    Podobne pytania

    Specjaliści

    Telekonsultacje
    E-wizyta
    Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
    Umów telekonsultację