Małgorzata (anonim, 5.173.33.) Warszawa 1 rok temu

Czy wiadomo, kiedy w aptekach pojawi się ponownie lek Structum?

Czy jest już wiadome kiedy znów pojawi się Struktum 500?

2 odpowiedzi, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Małgorzata (anonim, 5.173.33.) 1 rok temu

Dziękuję bardzo za odpowiedź i wyjaśnienia

Anna Pochopień Farmaceuta

1 rok temu

Aktualne informacje od producenta mówią, że lek Structum jest wstrzymany w obrocie ze względu na wadę jakościową związaną z zanieczyszczeniem.

Nowe informacje na temat tego leku może Pani śledzić na stronie produktu, zapisując się mailowo na powiadomienia pod tym linkiem: https://www.gdziepolek.pl/produkty/75099/structum-kapsulki/apteki#stacjonarne przez kliknięcie okienka "Powiadom o nowej informacji. Inne wiadomości nie będą wysyłane." w sekcji "Ostatnie wiadomości o Structum".

Obecnie na rynku istnieją alternatywy Structum, takie jak:

- suplement diety StructuActiv: https://www.gdziepolek.pl/produkty/96185/activlab-pharma-structuactiv-500-kapsulki/apteki

- lek na receptę Cartexan — aby wykupić ten lek, potrzebna jest nowa recepta: https://www.gdziepolek.pl/produkty/89651/cartexan-kapsulki/apteki#stacjonarne

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację