---OMNi-BiOTiC Stress Repair 9 - pytania

Irmina (anonim, 84.40.208.) Warszawa 1 rok temu

Czy lek Tramal może uszkodzić wątrobę?

Witam czy przy zażywaniu kropli Tramal (do 30 kropli dziennie ) mogą wystąpić problemy z wątrobą (żadne inne leki nie są zażywane, tylko osłonowo sylimaryna i fosfolipidy) Dziękuję za odpowiedz

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Jelita a wątroba

Szymon Siudak Farmaceuta

1 rok temu

W tym wypadku stosowanie leku jest bezpieczne, nie należy spodziewać się negatywnego wpływu leku Tramal na wątrobę.

Lek Tramal zawiera w składzie tramadol, czyli lek zaliczany do opioidowych leków przeciwbólowych. Substancja ta jest przekształcana w wątrobie, jednak stosowanie dawek terapeutycznych tramadolu (w opisanym przypadku są stosowane stosunkowo małe dawki, dalekie od bezpiecznej dawki maksymalnej) nie wiąże się z występowaniem polekowej niewydolności tego narządu. Dopiero przedawkowanie tego leku może prowadzić do ostrej niewydolności wątroby.

Wymienione preparaty wspomagające pracę wątroby mogą być pomocniczo stosowane i nie mają one wpływu na działanie przeciwbólowe leku Tramal. Więcej informacji o preparatach i substancjach wspomagających pracę wątroby można znaleźć w tym artykule: https://www.gdziepolek.pl/kategorie/watroba.

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację