---OMNi-BiOTiC Panda - ZF

Sara (anonim, 178.217.218.) Warszawa 2 lata temu

Czy można stosować dawkę większą niż jest na opakowaniu Ovarinu?

Czy można stosować dawkę większą niż jest na opakowaniu? Mam PCOS i wyczytałam, że zalecane dawki inozytolu dla kobiet zmagających się z PCOS są znacznie większe niż te dzienne na opakowaniu.

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Joanna Dunajska Farmaceuta, Redaktor

2 lata temu

Ovarin to suplement diety. Instrukcja stosowania preparatu zawarte w ulotce od producenta to zalecane dawkowanie. Ovarin to preparat złożony i zwiększenie jego dawkowania powoduje wzrost podaży również reszty składników w nim zawartych, co nie jest zalecane, ponieważ przekroczona zostaje norma dziennej dawki spożycia witamin grupy B, znajdujących się w Ovarinie. W celu zwiększenia dawki tylko Inozytolu proponuję dołączyć do Ovarinu inny preparat zawierający sam Inzytol np. https://www.gdziepolek.pl/produkty/101324/solgar-mio-inozytol-kapsulki/apteki, lub zmianę preparatu na taki, który posiada większą dawkę np. https://www.gdziepolek.pl/produkty/37791/inofem-proszek-do-wytworzenia-plynu/apteki, https://www.gdziepolek.pl/produkty/104465/fertistim-dla-kobiet-proszek-do-wytworzenia-plynu/apteki.

Załączam materiały, które mogą okazać się interesujące:

https://www.gdziepolek.pl/artykuly/zespol-policystycznych-jajnikow-pcos

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację