---Diosmolyte - pytania

Anonim165 (anonim, 5.184.195.) Warszawa 2 lata temu

Po jakim czasie zadziała nifuroksazyd?

Czy można określić jak szybko Nifuroksazyd daje efekty, tzn jeżeli po 5 dniach nie widać poprawy to lek jest nie skuteczny?

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Anna Pochopień Farmaceuta

2 lata temu

Nifuroksazyd to substancja przeciwbakteryjna, która nie będzie skuteczna w biegunce o podłożu innym niż bakteryjne, np. wirusowym. Jeżeli po 5 dniach stosowania nie zauważa Pani/Pan poprawy, należy odstawić ten lek. Proszę stosować przede wszystkim elektrolity w celu nawodnienia np. Gastrolit (https://www.gdziepolek.pl/produkty/32013/gastrolit-proszek-do-wytworzenia-plynu/apteki) oraz probiotyki takie jak np. Enterol (https://www.gdziepolek.pl/produkty/27293/enterol-250-kapsulki/apteki).

Nie przedstawił(a) Pan/Pani szczegółów stanu zdrowia i wieku osoby, której biegunka dotyczy, dlatego ograniczam się do ogólnych porad. Szerzej omówiono temat w tym artykule: https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-zwalczyc-biegunke

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły