W jaki sposób mam wstrzyknąć lek antykoncepcyjny depo provera? Nie ma dokładniej ulotki mówiącej co robić po kolei lub czego nie robić. Boje się że zrobię coś źle i lek nie będzie działać. Nie wiem czy ściągać gumowy korek lub inny zatykacz z ampułki czy wbić igłę/strzykawke przez korek. Proszę o poinstruowanie mnie. Z góry dziękuję
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Klaudia Ćwiąkała Farmaceuta, Redaktor
4 lata temu
Lek Depo-Provera powinien być podawany wyłącznie przez personel fachowy - lekarza, bądź pielęgniarkę.
Załączam artykuł, który może być pomocny: https://www.gdziepolek.pl/kategorie/zastrzyki-antykoncepcyjne
Przepraszam źle napisałam. Nie jest to ampułka a fiolka. W opakowaniu nie ma dołączonej strzykawki