Cześć… Okres mi się spóźnia 5 dzień (jutro będzie 6). robiłam test ciążowy w 1 i 3 dzień spóźnienia-wynik negatywny ale może za wcześnie… Dziś jak szłam się kąpać zauważyłam śluz z domieszką krwi, nie boli mnie brzuch ani nic innego… może to implantacja zarodka?
z chłopakiem nigdy nie współżyłam ale ostatnio (pod koniec grudnia lub 1/2 stycznia) uprawialiśmy petting. miałam dłoń w ŚRODKU jego majtek, wyjęłam i miałam tą dłoń mokrą od śluzu jego i on dotknął tej mojej mokrej dłoni i zaczął wkładać głęboko palce do pochwy… mam obawiać się ciąży?
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Olga Sierpniowska Farmaceutka
4 lata temu
Zachęcam do zapoznania się z poniższymi wątkami: