Jagoda (anonim, 37.248.215.) Warszawa 2 lata temu

Jakie ziemniaki można dostać zamiast Dipromalu?

Jakie ziemniaki można dostać zamiast dipromalu.Co mam zrobić jeśli choremu pomaga tylko ten lek, po innych dostaje ataki.Czy Ministerstwo Zdrowia zna tą sytuację czy ktoś się tym zainteresuje i pomoże chorym?

6 odpowiedzi

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Jagoda (anonim, 188.146.131.) 2 lata temu

Mój syn nie toleruje depakine A Dipromal brak co mam teraz zrobić gdzie jest urząd farmacji i ministerstwo zdrowia czemu nie interweniuje w tej sprawie do producenta o przywrócenie produkcji

epil (anonim, 5.174.3.) 2 lata temu

Do Pani Katarzyny Domagała : Dziwię się , że kpina jest odpowiedzią ,,farmaceuty,, na problem osoby chorej . Życzę Pani zdrowia .

Iwona  (anonim, 94.254.202.) 2 lata temu

Choruję na epilepsję. Jestem przerażona. I co ja teraz mam zrobić.... To jest nie poważne.... Bardzo proszę o informację jeśli ktoś się czegoś dowie. Pozdrawiam serdecznie...

Jolka (anonim, 79.185.156.) 2 lata temu

Nie rozumiem jak można podiadz decyzję o wycofaniu leku z produkcji wiedząc ,że lek nie ma zamiennika przecież to nie jest zwykła witamina którą można sobie poprostu przestać zażywać może ktoś się zainteresuję tym problemem bo dla nas pacjentów jest to problem , jeśli ktoś będzie miał informacje w tej sprawie to proszę pisać i ewentualnym zamienniku tego leku.

Jolka (anonim, 79.185.156.) 2 lata temu

Ja też podpinam się pod pytanie co zrobić i gdzie zgłosić ten problem ponieważ jak widać dobro pacjenta tutaj widać nie ma znaczenia.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

2 lata temu

Niestety, nie rozumiem pierwszej części pytania. Chodzi o zamienniki?

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację