Hallo, ich nehme Antibabypillen für nicht lange, und meine Frage, ob ich aufhören kann, sie nach einem Jahr zu nehmen , und möchte hinzufügen, dass ich eine Beziehung statt wollen schwanger werden... aber muss ich diese Pillen schon die ganze Zeit einnehmen?
* Pflichtfeld
* Pflichtfeld
Vorgeschlagene Produkte
Platz für Ihr Produkt
Olga Sierpniowska Apotheker
4 Jahre vor
Może Pani zakończyć stosowanie tabletek antykoncepcyjnych po roku, jeśli taka jest Pani wola. Wówczas najlepiej dokończyć bieżące opakowanie leku i nie zaczynać nowego. Z zakończeniem przyjmowania doustnej antykoncepcji ustaje ochrona przed ciążą.
Jeśli jest Pani aktywna seksualnie i nie chce Pani zajść w ciążę, to nie ma innego sposobu, aby jej zapobiec, jak stosowanie skutecznej metody antykoncepcji. Do Pani decyzji pozostaje, czy chce Pani stosować tabletki, prezerwatywę czy też inną metodę. Tabletki będą Panią chronić przed nieplanowanym zapłodnieniem tylko tak długo, jak długo będzie je Pani systematycznie i prawidłowo zażywać.
Załączam dodatkowe informacje: