Lola (anonim, 5.174.160.) Warszawa 3 lata temu

Czy iść z synem do chirurga, jeśli ma tak jakby odcisk, który jest bardzo wypukły, jakby ropny i zrobił się czerwony obrzęk?

Mam pytanie .Synowi pod stopa zrobil się jakby odcisk ktury schodził po trochu.Ale obecnie ten odcisk jest bardzo wypukly ..jaky ropny i wokul niego zrobil sie obrzęk czerwony.Czy isc z synem do chirurga?prosze o odpowiedz

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Olga Sierpniowska Farmaceutka, Redaktorka

3 lata temu

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości (ostatecznie nie jest Pani pewna czy to odcisk), jeśli stan skóry i stopy się pogarsza (zmiana stała się wypukła) oraz jeśli jest podejrzenie zakażenia lub zmian zapalnych tego miejsca (zaczerwienienie i obrzęk) należy udać się do lekarza. Do Pani decyzji należy, czy będzie to od razu chirurg czy raczej lekarz rodzinny, który obejrzy stopę i ewentualnie pokieruje dalej (być może właściwszym specjalistą będzie dermatolog - to zależy od tego, co stwierdzi).

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

  Podobne pytania

  Specjaliści

  Telekonsultacje
  E-wizyta
  Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
  Umów telekonsultację