---Skoczylas Kolagen - pytania

Janina (anonim, 37.30.53.) Warszawa 3 lata temu

Czy mogę rozpuszczać lek Arthryl w soku lub w wodzie z miodem?

Dzień dobry, chciałabym zapytać, czy lek arthryl można rozrabiać z sokiem zamiast z wodą, albo dodawać miodu do wody z tym lekiem

1 odpowiedź, 1 subskrybent

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Sugerowane produkty

Suplementacja wspierająca elastyczność i zdrowie stawów.

Dla osób starszych, w okresie menopauzy i podczas zwiększonego obciążenia stawów (nadwaga, sport).

Ewa Pilch Farmaceuta, Redaktor

3 lata temu

Lek Arthryl powinien być rozpuszczany w szklance wody i spożywany raz na dobę razem z posiłkiem.

Substancją czynną w leku Arthryl jest glukozamina. Jako substancje pomocnicze dodano substancje słodzące takie jak aspartam oraz sorbitol.
Najbezpieczniejsze i najbardziej efektywne stosowanie leku będzie w przypadku stosowania leku po rozpuszczeniu w wodzie.

Soki nie powinny być stosowane w żadnym wypadku do rozpuszczania w nich leków ani do popijania leków. Pomiędzy składnikami soków a substancjami leczniczymi dochodzi do interakcji wpływających na zmianę skuteczności i bezpieczeństwa farmakoterapii. Zaleca się ostrożność, u osób chorych na cukrzycę, przy stosowaniu leku Arthryl. Może być konieczne ścisłe monitorowanie stężenia cukru we krwi. Rozpuszczanie leku w wodzie z miodem dodatkowo wpłynęłoby na zwiększenie poziomu cukru we krwi.

W przypadku, gdy smak preparatu jest dla Pani niemożliwy do zaakceptowania proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Być może w Pani przypadku możliwe będzie zastosowanie preparatów w formie tabletek.

Zachęcam do zapoznania się z poniższymi materiałami: https://www.gdziepolek.pl/kategorie/zdrowe-miesnie-stawy-i-kosci https://www.gdziepolek.pl/kategorie/leki-na-choroby-zwyrodnieniowe-stawow https://www.gdziepolek.pl/produkty/7460/arthryl-proszek-do-wytworzenia-plynu/ulotka

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły