---
Wolne miejsce na Twoją kampanię:
Zamów

Maria (anonim, 5.173.212.) Łódzkie 5 lat temu

Jestem po wizycie u kardiologa zastępczy lek Benecoru Digoxin nie...

Jestem po wizycie u kardiologa zastępczy lek Benecoru Digoxin nie jest tak dobry jak Benecor,a jeśli tak to o co tu chodzi

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Powiadomienie email

Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Powiadomienie email GdziePoLek

Wybierz produkty i apteki:

Sugerowane produkty

Miejsce na Twój produkt

Twój produkt pasowałby tutaj?
Twój produkt pasowałby tutaj?

Skonfiguruj samodzielnie kampanię sponsorowanych produktów:

Sprawdź
Katarzyna Domagała

Katarzyna Domagała Farmaceuta

5 lat temu

Niestety, nie bardzo rozumiem Pani wpis "Digoxin nie jest tak dobry jak Benecor, a jeśli tak to o co tu chodzi" - proszę napisać, o co chciałaby Pani nas zapytać, bo nie do końca ten wpis jest dla nas zrozumiały.

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły