Zdzislaw (anonim, 217.99.9.) Tłuszcz 4 lata temu

Czy w aptece w Tłuszczu dostanę glukometr Optium Xido?

Gdzie dostane glukometr optimum xido tluszcz

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Angelika Talar-Śpionek Farmaceutka, Redaktorka

4 lata temu

Glukometry wydawane są zazwyczaj bezpłatnie w każdej aptece. Nie wiem natomiast, sprzętami jakich firm dysonuje apteka w okolicy Pana miejsca zamieszkania.
W takiej sytuacji, bardzo proszę skontaktować się z najbliższą apteką telefonicznie, w celu uzyskania informacji - czy dana placówka posiada na stanie glukometr Optium Xido.

Dostępność pasków do glukometru Optium Xido w aptekach w Tłuszczu można sprawdzić tutaj: https://www.gdziepolek.pl/produkty/57559/optium-xido-paski-testowe-do-pomiaru-stezenia-glukozy-we-krwi-test-paskowy/apteki/w-tluszczu

Przesyłam również linki do materiałów, które mogą Pana zainteresować: https://www.gdziepolek.pl/kategorie/glukometry-i-paski-do-glukometrow https://www.gdziepolek.pl/artykuly/ile-kosztuje-zycie-z-cukrzyca

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły