---OMNi-BiOTiC 10 AAD Kids - pytania

Kocurek123 (anonim, 31.0.80.) Zatory 4 lata temu

W której aptece i w jakiej cenie kupię termometr bezdotykowy Microlife NC 150?

Witam, gdzie kupię termometr NC 150 Microlife, i za jaką cenę, mogę wytac do 120zl, pozdrawiam

1 odpowiedź

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

Katarzyna Domagała Farmaceuta

4 lata temu

Termometr bezkontaktowy Microlife NC 150 jest dostępny w 86 aptekach w Polsce połączonych z naszym systemem:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/99767/termometr-microlife-nc-150-bezkontaktowy-termometr/apteki/w-polsce

w cenie 109,99 zł - 220 zł.

Apteki z województwa mazowieckiego deklarują cenę w zakresie 109,99 zł - 179,99 zł: https://www.gdziepolek.pl/produkty/99767/termometr-microlife-nc-150-bezkontaktowy-termometr/apteki/w-warszawie

Ceny leków nierefundowanych oraz sprzętu medycznego są widoczne dla pacjentów po zalogowaniu się. Wystarczy wybrać poszukiwany produkt - informacja o cenie będzie widoczna przy nazwie konkretnej apteki. Ceny podawane są jednak przez placówki dobrowolnie. Ze względu na dużą konkurencję, nie wszystkie apteki udostępniają nam taką informacje. Jeśli wybrana apteka nie udostępnia ceny swoich produktów na naszym portalu, warto skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu do apteki i zapytać o cenę.

Microlife NC 150 bezkontaktowy to termometr elektroniczny przeznaczony do regularnych pomiarów temperatury ciała w okolicy skroni. Wynik pojawia się po 3 sekundach z funkcją zmiany wyniku na stopnie Celsjusza lub Fahrenheita. Odpowiedni dla osób w każdym wieku, może być stosowany nawet podczas snu. Posiada pamięć ostatnich 30 pomiarów oraz alarm świetlny o przekroczeniu temperatury 37,5 °C. Może być również stosowany do pomiaru temperatury mleka w butelce, wody do kąpieli dziecka, temperatury otoczenia.

Załączam materiały, które mogą okazać się przydatne: - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/microlife-cisnieniomierze-termometry-nebulizatory-inhalatory - https://www.gdziepolek.pl/kategorie/termometry-bezdotykowe - https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jaki-termometr-wybrac

Doceń odpowiadającego i wyróżnij pytanie na stronie głównej
Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły