sekwoja (anonim, 217.249.80.)
około roku temu, Łódź

Czy dwie tabletki sildenafilu w dawce 25 mg to taka sama dawka jak jedna po 50 mg?

sildenafil w dawce 25 mg.czy 2 szt to tyle co jedna 50 mg.?

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Mason (anonim, 185.203.252.)
około miesiąca temu

Witam
Mam37 lat i problem z utrzymaniem wzwodu przed stosunkiem i czasami w trakcie. Kupiłem w aptece tabletki 25 g zawierające silendafil ale kompletnie nic nie poczułem. Postanowiłem więc przetestować kamagre w żelu z internetowej apteki (wiem zły pomysł). Powiem tak 100 g dało efekt ale nie zawsze, dopiero dwie saszetki zrobiły robotę. Boję się stosować często takie dawki więc tylko sporadycznie biorę. Całe szczęście że z dziewczyną się rzadko widuje, ale to na się zmienić więc będzie problem.

Dwie tabletki preparatu zawierającego sildenafil w dawce 25 mg będą zawierać łącznie tyle samo substancji czynnej, co jedna tabletka w dawce 50 mg. Proszę jednak zwrócić uwagę, że dawka 50 mg sildenafilu powinna być zażywana pod kontrolą lekarza. Kwalifikację "na receptę" posiadają wszystkie leki z sildenafilem w dawce 50 mg i więcej.

Jeśli po zażyciu sildenafilu w dawce 25 mg nie dochodzi do erekcji lub gdy czas trwania wzwodu nie jest wystarczający do odbycia stosunku płciowego, należy zwrócić się po poradę do lekarza.

Załączam dodatkowe informacje:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-na-potencje
https://www.gdziepolek.pl/substancje/sildenafil
https://www.gdziepolek.pl/tematy/leki-bez-recepty-ktore-latwo-naduzyc