SANITY - urządzenia i akcesoria medyczne

Sanity to firma produkująca sprzęt medyczny przeznaczony do samodzielnego monitorowania stanu zdrowia i wspierania terapii pacjentów. Oferowany sprzęt to m.in. ciśnieniomierze, nebulizatory-inhalatory, aspiratory do nosa, termometry, pulsoksymetry.

Samodzielne stosowanie sprzętu medycznego minimalizuje ryzyko powikłań związanych z nagłymi stanami chorobowymi i jednostkami przewlekłymi, takimi jak m.in. astma, nadciśnienie tętnicze krwi, POChP (przewlekła obturacyjna choroba płuc).

Sprzęt Sanity przeznaczony jest dla wielu grup pacjentów, w tym: dzieci (termofory, aspiratory do nosa, nebulizatory), matek karmiących (odciągacze pokarmu), pacjentów po urazach (piłeczki rehabilitacyjne, kompresy żelowe), osób leżących (wlewniki).

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Sanity AP 1116 Simple ciśnieniomierz

Sanity AP 1116 Simple to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu. Posiada małe wymiary, duży i czytelny wyświetlacz LCD oraz pamięć 60 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i posiada funkcję dopasowywania ucisku mankietu, co zmniejsza dyskomfort podczas pomiaru. Ciśnieniomierz zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego i wyłącza się automatycznie w celu oszczędzania energii.

Dostępny w 18% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Sanity AP 1216 Senior ciśnieniomierz

Sanity AP 1216 Senior to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi oraz pulsu. Posiada duży i czytelny wyświetlacz LCD oraz pamięć 60 ostatnich pomiarów dla dwóch osób. Jego obsługa jest niezwykle prosta, dlatego nadaje się szczególnie dla osób starszych. Dzięki wykorzystaniu technologii FDS (pomiaru od dołu) wynik jest dokładny, a sam pomiar bezbolesny. Ciśnieniomierz zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego i wyłącza się automatycznie w celu oszczędzania energii.

Dostępny w 12% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Sanity AP 1316 Smart Cardio ciśnieniomierz

Sanity AP 1316 Smart Cardio to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu. Posiada czytelny wyświetlacz LCD oraz pamięć 60 ostatnich pomiarów dla dwóch osób. Urządzenie zostało zaopatrzone w zintegrowany mankiet, dzięki czemu nie posiada kabli. Ponadto przyrząd pozwala wykryć arytmię i posiada funkcję dopasowywania ucisku mankietu, co zmniejsza dyskomfort podczas pomiaru. Ciśnieniomierz jest zasilany przez wbudowany, wydajny akumulator i wyłącza się automatycznie w celu oszczędzania energii.

Dostępny w 8% aptek.

Wyrób medyczny

Ciśnieniomierz Sanity Serce Plus AP 1418 ciśnieniomierz

Ciśnieniomierz Sanity Serce Plus AP 1418 to naramienny ciśnieniomierz automatyczny do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i pulsu z zakresem pomiaru 40-230 mmHG – ciśnienie krwi, 40-199 uderzeń na minutę – tętno. Posiada duży, czytelny wyświetlacz LCD i pamięć 60 ostatnich pomiarów. Ponadto przyrząd pozwala wykryć nieregularną pracę serca i jest prosty w obsłudze. Ciśnieniomierz jest zasilany na baterie.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

Pulsoksymetr Sanity AP 4117 Duo Control przyrząd

Sanity AP 4117 Duo Control pulsoksymetr na palec przeznaczony jest do nieinwazyjnego pomiaru stopnia nasycenia hemoglobiny tlenem (SpO2) oraz tętna u dzieci i dorosłych. Przyrząd pomaga monitorować ważny parametr, którego zmniejszenie może skutkować niedotlenieniem. Badanie może być wykonane samodzielnie w domu, podróży oraz w placówce medycznej. Zakres pomiaru: 35 - 100% (SpO2); 30 - 250 uderzeń na minutę (tętno). W razie przekroczenia norm mierzonych parametrów, użytkownik jest informowany przez dźwiękowy i wizualny alarm.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity AP 2116 inhalator Baby inhalator/nebulizator

Sanity AP 2116 inhalator Baby Sanity to inhalator kompresorowy, tzw. "nebulizator". Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych. Zawiera smoczek, maskę inhalacyjną dla dzieci i dorosłych. Odpowiedni do inhalacji wszystkimi lekami. Zasilany przez kabel sieciowy. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli,alergiach oraz w celach profilaktycznych u wszystkich grup wiekowych.

Dostępny w 21% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity AP 2316 inhalator alergia stop inhalator/nebulizator

Sanity AP 2316 inhalator alergia stop to uniwersalny inhalator, tzw. "nebulizator". Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych. Zawiera ustnik, maskę inhalacyjną dla dzieci i dorosłych. Odpowiedni do inhalacji wszystkimi lekami. Urządzenie jest zasilane przez kabel sieciowy i ma niewielkie rozmiary. Stosowany pomocniczo w alergiach w celu nawilżenia błony śluzowej oraz przy przeziębieniu i przewlekłych chorobach dróg oddechowych.

Dostępny w 21% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity AP 2516 inhalator dla dzieci inhalator/nebulizator

Sanity AP 2516 inhalator dla dzieci to inhalator kompresorowy, tzw. "nebulizator". Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych. Zawiera ustnik, maskę inhalacyjną dla dzieci i dorosłych, smoczek oraz końcówkę do nosa. Odpowiedni do inhalacji wszystkimi lekami. Zasilany przez kabel sieciowy. Stosowany pomocniczo w alergiach, leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub stanach zapalnych błony śluzowej nosa u wszystkich grup wiekowych.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity AP 2717 Silent Mesh inhalator siateczkowy inhalator/nebulizator

Sanity AP 2717 Silent Mesh inhalator siateczkowy to ultradźwiękowy tzw. "nebulizator". Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych. Zawiera ustnik oraz maskę inhalacyjną dla dzieci i dorosłych. Nie może być używany do zawiesin, preparatów z kwasem hialuronowym oraz do substancji oleistych. Zasilany przez baterie oraz kabel sieciowy. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub przewlekłych chorób dróg oddechowych.

Dostępny w 9% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity AP 3216 BasicTemp termometr cyfrowy termometr

Sanity AP 3216 BasicTemp termometr cyfrowy to elektroniczny termometr dotykowy umożliwiający pomiar z dokładnością do 0,1°C pod pachą, w ustach oraz odbycie u każdej grupy wiekowej. Został zaopatrzony w cyfrowy wyświetlacz pokazujący zarówno wynik pomiaru jak i stan naładowania baterii.

Dostępny w 10% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity BabyTemp termometr termometr

Sanity BabyTemp termometr to uniwersalny, bezdotykowy termometr, który pozawala na pomiar temperatury ciała dziecka, otoczenia oraz płynów. Produkt posiada pamięć ostatnich 30 wyników, a pomiar trwa 1s przy dokładności do 0,2°C. Odczyt temperatury jest łatwy dzięki dużemu wyświetlaczowi z efektem lupy.

Dostępny w 23% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity gruszka z kanką przyrząd

Sanity gruszka z kanką to wyrób medyczny przeznaczony do samodzielnego wykonywania lewatywy w przypadku występowania zaparć. Produkt jest zaopatrzony w specjalną końcówkę, która ułatwia wykonanie zabiegu.

Dostępny w 20% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity gruszka z miękkim końcem przyrząd

Sanity gruszka z miękkim końcem to wyrób medyczny przeznaczony do oczyszczania nosa z zalegającej wydzieliny. Może służyć również do codziennej pielęgnacji dróg oddechowych. Końcówka gruszki ma zaokrąglony kształt, dzięki czemu produkt nie podrażnia nosa dziecka.

Dostępny w 48% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity Hydroterapia wlewnik Komfort przyrząd

Sanity Hydroterapia wlewnik Komfort to wyrób medyczny przeznaczony do samodzielnego przeprowadzenia irygacji pochwy oraz lewatywy doodbytniczej. W zestawie znajdują się dwie końcówki umożliwiające wykonanie zabiegu. Wlewnik jest zaopatrzony w uchwyt umożliwiający zawieszenie, a jego pojemność wynosi 2 litry. Może być wykorzystywany w celach profilaktycznych i higienicznych oraz przed wykonaniem zabiegu chirurgicznego.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity Hydroterapia wlewnik Standard przyrząd

Sanity Hydroterapia wlewnik Standard to wyrób medyczny przeznaczony do samodzielnego przeprowadzenia irygacji pochwy oraz lewatywy doodbytniczej. W zestawie znajdują się dwie końcówki umożliwiające wykonanie zabiegu. Wlewnik jest zaopatrzony w uchwyt umożliwiający zawieszenie, a jego pojemność wynosi 2 litry. Może być wykorzystywany w celach profilaktycznych, przed wykonaniem zabiegu chirurgicznego oraz w dysfunkcjach okrężnicy

Dostępny w 18% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity Hydroterapia wlewnik Start przyrząd

Sanity Hydroterapia wlewnik Start to wyrób medyczny przeznaczony do samodzielnego przeprowadzenia irygacji pochwy oraz lewatywy doodbytniczej. W zestawie znajdują się dwie końcówki umożliwiające wykonanie zabiegu. Wlewnik jest zaopatrzony w uchwyt umożliwiający zawieszenie, a jego pojemność wynosi 1,2 litry. Może być wykorzystywany w celach profilaktycznych i higienicznych, przed wykonaniem zabiegu chirurgicznego oraz w stanach zapalnych.

Dostępny w 12% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity Inhalator Simple inhalator/nebulizator

Sanity - Inhalator Smart&Easy to inhalator kompresorowy, tzw. "nebulizator". Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych. Zawiera ustnik, maskę inhalacyjną dla dzieci i dorosłych oraz końcówkę do nosa. Odpowiedni do inhalacji wszystkimi lekami. Zasilany przez kabel sieciowy. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub zapalenia zatok.

Dostępny w 8% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity IR 10 MultiTemp termometr 5w1 termometr

Sanity IR 10 MultiTemp termometr 5w1 to uniwersalny termometr wykorzystujący podczerwień, który pozwala na bezdotykowy i dotykowy pomiar temperatury ciała. Ponadto można nim zmierzyć temperaturę otoczenia oraz płynu. Produkt posiada pamięć ostatnich 20 wyników, a pomiar trwa 1s. Przeznaczony zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity Kompres Flex mini kompres

Sanity Kompres Flex mini to ciepły/zimny okład żelowy do stosowania jako elastyczny lód lub ciepły okład. Okład wspomaga leczenie urazów oraz łagodzi ból (m.in. menstruacyjny, przewlekły, po zabiegach dentystycznych). Kompres można wielokrotnie mrozić i ogrzewać.

Dostępny w 15% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity kompres żelowy ciepły/zimny kompres

Sanity Kompres żelowy ciepły/zimny do stosowania jako elastyczny lód lub ciepły okład. Okład wspomaga leczenie urazów oraz łagodzi ból (m.in. menstruacyjny, przewlekły, po zabiegach dentystycznych). Kompres można wielokrotnie mrozić i ogrzewać.

Dostępny w 18% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity Laktator manualny easy comfort model AP 5419 przyrząd

Sanity Laktator manualny easy comfort AP 5419 służy do ręcznego dociągania pokarmu z piersi, dzięki czemu pomaga utrzymać laktację oraz łagodzi objawy nawałów i zastojów pokarmu. Pozwala na podawanie dziecku i przechowywanie pokarmu matki w butelce. Laktator pracuje w sposób cichy i bezbolesny, dopasowuje się do piersi i zapobiega dalszemu drażnieniu popękanych brodawek.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity Nosalek aspirator do nosa przyrząd

Sanity Nosalek aspirator do nosa to przyrząd służący do odsysania zalegającej wydzieliny w nosie za pomocą zasysania powietrza ustami. Do stosowania u dzieci do 3. roku życia, które nie są w stanie samodzielnie opróżnić nosa. Przyrząd posiada specjalną końcówkę, która zapobiega drażnieniu błony śluzowej nosa. Regularne odsysanie gęstej wydzieliny zapobiega rozwojowi infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych, a także przywraca komfort swobodnego oddechu. Urządzenie nie wymaga wymieniania filtrów.

Dostępny w 13% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity odciągacz pokarmu przyrząd

Sanity odciągacz pokarmu służy do ręcznego odciągania pokarmu z piersi. Posiada balonik o dużej sile ssącej, dzięki czemu skutecznie opróżnia pierś i zapobiega infekcjom w wyniku zatykania kanalików mlecznych oraz pomaga łagodzić objawy nawału mlecznego. Może być również stosowany w celu stymulacji piersi, przez co utrzymuje i reguluje laktację.

Dostępny w 18% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity piłka rehabilitacyjna z kolcami przyrząd

Sanity piłka rehabilitacyjna z kolcami to wyrób medyczny służący do rehabilitacji dłoni po różnego rodzaju urazach. Dodatkowo może służyć do wykonania masażu niewielkich obszarów ciała. Został wykonany z bezpiecznego, trwałego i niewywołującego alergii materiału.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity PRO inhalator inhalator/nebulizator

Sanity PRO inhalator to inhalator kompresorowy, tzw. "nebulizator". Rozpyla lek i umożliwia jego aspirację do dróg oddechowych. Zawiera ustnik, maskę inhalacyjną dla dzieci i dorosłych oraz końcówkę do nosa. Ponadto w zestawie znajduje się irygator umożliwiający oczyszczenie dróg oddechowych. Odpowiedni do inhalacji wszystkimi lekami. Wielkość cząstek oraz szybkość nebulizacji są regulowane przez użytkownika. Zasilany przez kabel sieciowy. Stosowany pomocniczo w leczeniu przeziębienia, zapalenia oskrzeli lub nieżytu nosa i gardła.

Dostępny w 11% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity termofor gumowy niebieski pojemnik

Sanity termofor gumowy niebieski to pojemnik do napełniania gorącą wodą. Służy do miejscowego ogrzewania ciała w celach leczniczych i profilaktycznych. Pomocny w łagodzeniu dolegliwości bólowych (w chorobach kostno-stawowych, bólach menstruacyjnych, skurczach mięśni) oraz objawów przeziębienia.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity termofor gumowy w pokrowcu (hipopotam) pojemnik

Sanity termofor gumowy w pokrowcu (hipopotam) to pojemnik do napełniania gorącą wodą. Służy do miejscowego ogrzewania ciała w celach leczniczych i profilaktycznych. Pomocny w łagodzeniu dolegliwości bólowych (kolki, skurcze mięśni) oraz objawów przeziębienia. Ponadto posiada pokrowiec o kształcie przyjaznym dla dzieci, co ułatwia jego użycie.

Dostępny w 11% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity termofor gumowy w pokrowcu (owieczka) pojemnik

Sanity termofor gumowy w pokrowcu (owieczka) to pojemnik do napełniania gorącą wodą. Służy do miejscowego ogrzewania ciała w celach leczniczych i profilaktycznych. Pomocny w łagodzeniu dolegliwości bólowych (kolki, skurcze mięśni) oraz objawów przeziębienia. Ponadto posiada pokrowiec o kształcie przyjaznym dla dzieci, co ułatwia jego użycie.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity termofor w pokrowcu pojemnik

Sanity termofor w pokrowcu to pojemnik do napełniania gorącą wodą. Służy do miejscowego ogrzewania ciała w celach leczniczych i profilaktycznych. Pomocny w łagodzeniu dolegliwości bólowych (w chorobach kostno-stawowych, bólach menstruacyjnych, skurczach mięśni) oraz objawów przeziębienia.

Dostępny w 15% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity test ciążowy Stream test

Sanity test ciążowy Stream to strumieniowy test do samodzielnego wykonania, wykrywający w moczu obecność gonadotropiny kosmówkowej hCG - wczesny objaw ciąży. Test wskazuje wynik już po 1-3 minutach.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity Zakraplacz do oczu przyrząd

Sanity Zakraplacz do oczu to wyrób medyczny umożliwiający higieniczne i dokładne podawanie płynów (w tym leków) do oczu, uszu oraz nosa.

Dostępny w 82% aptek.

Wyrób medyczny

Sanity zestaw gorączkowy Termometr BabyTemp + Kompres Flex Mini zestaw

Sanity zestaw gorączkowy Termometr BabyTemp + Kompres Flex Mini zawiera uniwersalny, bezdotykowy termometr, który pozawala na pomiar temperatury ciała dziecka, otoczenia oraz płynów. Produkt posiada pamięć ostatnich 30 wyników, a pomiar trwa 1s przy dokładności do 0,2°C. Odczyt temperatury jest łatwy dzięki dużemu wyświetlaczowi z efektem lupy. Ponadto w zestawie znajduje się ciepły/zimny okład żelowy o wymiarach 10x10cm do stosowania jako elastyczny lód lub ciepły okład, który pomaga obniżyć temperaturę ciała u dziecka. Może być też pomocny w łagodzeniu bólu. Kompres można wielokrotnie mrozić i ogrzewać.

Dostępny w 1% aptek.


ostatnia zmiana: 19.02.2020 09:02:49

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Jak w termometrze Sanity AP 3116 zmienić pomiar z stopni F na stopnie C?
Jak w termometrze Sanity AP 3116 zmienic pomiar z stopni F na stopnie C ??
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Gdzie mogę kupić w Płońsku pulsoksymetr?
Gdzie mogę. Kupić w Płońsku pulsoksymetr?
odpowiada Monika Alaszkiewicz

Gdzie w Szczecinie kupię pulsoksymetr?
Gdzie kupię w Szczecinie pulsoksymetr
odpowiada Olga Sierpniowska

Jak mogę sprawdzić, gdzie w Polsce termometr jest w cenie 125 złotych?
Ceny wahaja sie od ok 125 do 250 jak moge sprawdzic gdzie w Polsce znajduja sie termometry w cenie 125 zl?
odpowiada Olga Sierpniowska

Jak zmienić skalę pomiaru w termometrze Sanity AP 3116?
Jak w termometrze Sanity AP 3116 zmienic pomiar z stopni F na stopnie C ??
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Gdzie można kupić pulsoksymetr typu Duo Control i w jakiej cenie?
Gdzie kupić Pulsoksymetr typu Duo Control i jak jest cena
odpowiada Olga Sierpniowska

Na Twoje pytania w temacie sanity - urządzenia i akcesoria medyczne odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.