Pipi Nitolic preparaty na wszy i gnidy

Pipi Nitolic to seria preparatów kompleksowo zwalczających wszawice, skupiając się na eliminacji gnid (jaj) i uniemożliwiając wylęganie nowych pasożytów. Wśród produktów znajdują się zarówno te służące leczeniu wszawicy, jak i te wspomagające ochronę przed jej rozpowszechnianiem się.
Wyrób medyczny

Nitolic Prevent Plus aerozol

Nitolic Prevent Plus to spray chroniący przed wszawicą. Preparat tworzy na włosach warstwę ochronną, przez co uniemożliwia pasożytom zasiedlenie włosów i złożenie jaj. Zapobiega zarażeniu wszawicą i chroni przed nawrotem po zakończonej kuracji. Zawiera naturalne składniki i działa do kolejnego umycia włosów.

Dostępny w 52% aptek.

Wyrób medyczny

Pipi Nitolic z grzebieniem aerozol

Pipi Nitolic Z Grzebieniem to spray stosowany w leczeniu wszawicy. Preparat szczelnie pokrywa wszy i odcina im dostęp powietrza, eliminując zarówno aktywne wszy, jak i gnidy. Nie zawiera substancji owadobójczych i jest bezpieczny w stosowaniu. W zestawie dołączony jest grzebień do wyczesywania pasożytów.

Dostępny w 44% aptek.

Wyrób medyczny

Pipi Nitolic zestaw

Pipi Nitolic to zestaw do kompleksowego leczenia wszawicy. Zawiera spray likwidujący wszy, emulsję ułatwiająca ich usuwanie z włosów, grzebień do wyczesywania i czepek, a także dodatek do prania, który pomaga usuwać wszy z otoczenia. Preparat eliminuje zarówno aktywne wszy, jak i gnidy.

Dostępny w 41% aptek.

Wyrób medyczny

Pipi Nitolic Zestaw leczenie i ochrona prevent plus przeciw wszawicą aerozol

Pipi Nitolic Zestaw leczenie i ochrona prevent plus przeciw wszawicą to seria preparatów do kompleksowego leczenia i zapobiegania wszawicy. Zestaw zawiera spray likwidujący wszy, emulsję ułatwiająca ich usuwanie z włosów, grzebień do wyczesywania i czepek, a także dodatek do prania, który pomaga usuwać wszy z otoczenia. Preparat eliminuje zarówno aktywne wszy, jak i gnidy. Dodatko wyrób medyczny tworzy na włosach warstwę ochronną, przez co uniemożliwia pasożytom zasiedlenie włosów i zapobiega zarażeniu oraz nawrotom wszawicy po zakończonej kuracji.

Dostępny w 8% aptek.

Wyrób medyczny

Pipi Nitolic Prevent aerozol

Pipi Nitolic Prevent to spray chroniący przed wszawicą. Preparat tworzy na włosach warstwę ochronną, przez co uniemożliwia pasożytom zasiedlenie włosów i złożenie jaj. Zapobiega zarażeniu wszawicą i chroni przed nawrotem po zakończonej kuracji. Zawiera naturalne składniki i działa do kolejnego umycia włosów.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Pipi Nitolic Nit Remover płyn

Pipi Nitolic Nit Remover to emulsja umożliwiająca usuwanie martwych gnid z włosów po zakończonej kuracji przeciwwszawiczej. Preparat rozpuszcza cementowe spoiwo, którym wszy i gnidy przyczepiają się do włosów, dzięki czemu ułatwia ich wyczesywanie i zapobiega nawrotom. W zestawie dołączony jest grzebień do usuwania pasożytów.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Pipi Nitolic aerozol

Pipi Nitolic to spray stosowany w leczeniu wszawicy. Preparat szczelnie pokrywa wszy i odcina im dostęp powietrza, eliminując zarówno aktywne wszy, jak i gnidy. Nie zawiera substancji owadobójczych i jest bezpieczny w stosowaniu.

Dostępny w 1% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 01.03.2019 09:31:52

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Jaka jest cena preparatu Pipi Nolitic Spray?
Jaka cena preparatu pipi nitolic sprey
odpowiada Anna Tyrańska

Wszawica łonowa - jak sobie poradzić?
witam . prosze o pomoc odnosnie wszy łonowych. czy moglibyscie polecic produkty dostepne w aptece bez recepty?
odpowiada Aleksandra Żywiec-Pelczar

Czy Sora Forte jest skutecznym lekiem na wszawicę?
Witam, czy Sora forte jest skutecznym lekiem na wszawicę ?
odpowiada Katarzyna Domagała

W której aptece otrzymam Paranit żel wykrywacz wszawicy?
Zel wykrywacz wszawicy gdzie mozna dostać?
odpowiada Katarzyna Domagała

Na Twoje pytania w temacie pipi nitolic preparaty na wszy i gnidy odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.