Pharmaceris S - Słońce - ochrona przeciwsłoneczna

Pharmaceris S to jedna z linii dermokosmetyków aptecznych marki Pharmaceris, należącej do Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris. Preparaty z tej linii mają za zadanie chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.

W preparatach linii Pharmaceris S wykorzystano system fotostabilnych filtrów UVA i UVB, które odbijają, jak również pochłaniają promieniowanie. Dzięki temu zmniejszają ryzyko powstania poparzeń i przebarwień podczas ekspozycji skóry na słońce czy promienie UVA stosowane w kosmetyce. Niektóre z preparatów zapewniają również ochronę przed światłem widzialnym (HEV) i podczerwonym (IR).

Dermokosmetyki Pharmaceris S dodatkowo wzbogacone są o składniki nawilżające, łagodzące podrażnienia oraz chroniące skórę przed fotostarzeniem.

W obrębie linii znajdują się preparaty o kilku poziomach ochrony przed promieniowaniem i różnych formach aplikacji, dzięki czemu można dobrać je do własnych potrzeb i preferencji.

Kosmetyk

Pharmaceris S hydrolipidowy łagodzący krem ochronny do twarzy SPF 50+ krem

Pharmaceris S hydrolipidowy łagodzący krem ochronny do twarzy SPF 50+ przeznaczony jest do skóry twarzy, szczególnie tej nadwrażliwej i problematycznej, po zabiegach dermatologicznych oraz delikatnej skóry dzieci. Zawiera składniki chroniące przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. Preparat zapobiega tworzeniu przebarwień skórnych i zapobiega fotostarzeniu skóry. Dodatkowo Masło Shea zapewnia odżywienie naskórka i łagodzi podrażnienia.

Dostępny w 3% aptek.

Kosmetyk

Pharmaceris S Capilar & Sun Protect krem ochronny dla skóry naczynkowej i z trądzikiem różowatym SPF 50+ krem

Pharmaceris S Capilar & Sun Protect krem ochronny dla skóry naczynkowej i z trądzikiem różowatym SPF 50+ chroni przed promieniowaniem UV, światłem widzialnym i podczerwonym, szczególnie polecany po zabiegach medycyny estetycznej, peelingach, laserach oraz w trakcie i po kuracjach dermatologicznych. W preparacie wykorzystano technologię filtrów szerokopasmowych, które chronią skórę przed promieniowaniem UVA, UVB, IR oraz HEV, a formuła AntileuDNAprotector minimalizuje powstawanie reakcji zapalnych w wyniku ekspozycji na promieniowanie. Dodatkowo krem wzbogacony jest o hesperydynę, która wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i zapobiega ich rozszerzaniu.

Dostępny w 31% aptek.

Kosmetyk

Pharmaceris S Medi Acne Protect krem ochronny dla skóry trądzikowej, mieszanej i tłustej SPF 50+ krem

Pharmaceris S Medi Acne Protect krem ochronny dla skóry trądzikowej, mieszanej i tłustej SPF 50+ przeznaczony jest dla skóry ze skłonnością do nadmiernej produkcji sebum i powstawania niedoskonałości, wymagającej bardzo wysokiej ochrony przed promieniowaniem UV. Poza filtrami UVA i UVB, krem wzbogacony jest o regulujący wydzielanie sebum i działający przeciwbakteryjnie octopirox, regenerującą prawidłową mikrobiotę skóry formułę Immuno-Prebiotic oraz formułę Pore-Diminish, która odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność. Krem jest polecany po przebytym leczeniu przeciwtrądzikowym lub w trakcie kuracji farmakologicznych wymagających najwyższej ochrony przeciwsłonecznej.

Dostępny w 27% aptek.

Kosmetyk

Pharmaceris S krem o szerokopasmowej ochronie przed słońcem SPF 50+ krem

Pharmaceris S krem o szerokopasmowej ochronie przed słońcem SPF 50+ przeznaczony jest do wrażliwej skóry wymagającej bardzo wysokiej ochrony przed promieniowaniem UV, światłem widzialnym i podczerwonym. W preparacie wykorzystano technologię filtrów szerokopasmowych, które chronią skórę przed promieniowaniem UVA, UVB, IR oraz HEV. Formuła AntileuDNAprotector minimalizuje powstawanie reakcji zapalnych w wyniku ekspozycji na promieniowanie, witamina E zapewnia dodatkową ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a masło Shea i alantoina dbają o właściwe nawilżenie skóry i łagodzą podrażnienia.

Dostępny w 30% aptek.

Kosmetyk

Pharmaceris S nawilżający krem ochronny do twarzy SPF 30 krem

Pharmaceris S nawilżający krem ochronny do twarzy SPF 30 przeznaczony jest do skóry normalnej, wrażliwej i delikatnej. Zawiera składniki zapewniające wysoką ochronę przed promieniowaniem słonecznym, dzięki czemu zapobiega podrażnieniu, powstawaniu przebarwień i poparzeniu skóry. Dodatkowo witamina E chroni komórki przed fotostarzeniem i działaniem wolnych rodników. Preparat polecany również podczas zwiększonej aktywności fizycznej.

Dostępny w 24% aptek.

Kosmetyk

Pharmaceris S krem ochronny dla niemowląt i dzieci 50+ krem

Pharmaceris S krem ochronny dla niemowląt i dzieci SPF 50+ to bardzo wysoka ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Krem przeznaczony jest do delikatnej skóry dzieci, a także dla osób z nadwrażliwością, alergią i atopowym zapaleniem skóry. Jego składniki ograniczają ryzyko poparzeń słonecznych, świądu i alergii, a także chronią przed wysuszeniem. Zawiera tylko mineralne filtry.

Dostępny w 33% aptek.

Kosmetyk

Pharmaceris S emulsja ochronna na słońce dla niemowląt i dzieci SPF 50 aerozol

Pharmaceris S emulsja ochronna na słońce dla niemowląt i dzieci SPF 50+ zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, dzięki czemu ogranicza ryzyko poparzeń słonecznych. Dodatkowo witamina E chroni komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Do stosowania powyżej 6 miesiąca życia. Preparat wodoodporny.

Dostępny w 16% aptek.

Kosmetyk

Pharmaceris S suchy olejek ochronny do ciała SPF 50+ aerozol

Pharmaceris S Sun Protect suchy olejek ochronny do ciała SPF 50+ przeznaczony jest do skóry normalnej, wrażliwej i delikatnej. Zawiera składniki zapewniające bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem słonecznym, dzięki czemu zapobiega podrażnieniu, powstawaniu przebarwień i poparzeniu skóry. Dodatkowo witamina E chroni komórki przed fotostarzeniem i działaniem wolnych rodników. Preparat polecany również podczas zwiększonej aktywności fizycznej.

Dostępny w 25% aptek.

Kosmetyk

Pharmaceris S Sun Body Protect nawilżająca emulsja ochronna do ciała SPF 30 płyn

Pharmaceris S Sun Body Protect nawilżająca emulsja ochronna do ciała SPF 30 przeznaczona jest do skóry wrażliwej, która wymaga wysokiej ochrony przed nasłonecznieniem i szkodliwym promieniowaniem UV. W preparacie zastosowano system fotostabilnych filtrów UV, które odbijają i pochłaniają promienie słoneczne. W skład emulsji wchodzi nawilżające masło Shea oraz łagodząca podrażnienia alantoina.

Dostępny w 32% aptek.

Kosmetyk

Pharmaceris S krem ochronny na słońce dla niemowląt i dzieci SPF 30 krem

Pharmaceris S krem ochronny na słońce dla niemowląt i dzieci SPF 30 chroni wrażliwą skórę twarzy i ciała dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca życia przed poparzeniami słonecznymi i szkodliwym promieniowaniem UV. W preparacie zastosowano fotostabilne filtry UVA i UVB, które odbijają i pochłaniają promienie słoneczne. Ponadto balsam wzbogacony został o nawilżające masło Shea oraz łagodzącą podrażnienia alantoinę.

Dostępny w 33% aptek.

Kosmetyk

Pharmaceris S Sun Body Protect hydrolipidowy ochronny balsam SPF 50+ balsam

Pharmaceris S Sun Body Protect hydrolipidowy ochronny balsam SPF 50+ przeznaczony jest do skóry wrażliwej, która wymaga wysokiej ochrony przed nasłonecznieniem i szkodliwym promieniowaniem UV. W preparacie zastosowano system fotostabilnych filtrów UV, które odbijają i pochłaniają promienie słoneczne. W skład balsamu wchodzi działająca regenerująco i chroniąca skórę przed fotostarzeniem witamina E, intensywnie nawilżające masło Shea oraz łagodząca podrażnienia alantoina. Preparat jest wodoodporny.

Dostępny w 34% aptek.

Kosmetyk

Pharmaceris Sun protective face cream bezpieczny krem ochronny do twarzy dla dzieci od chwili narodzin SPF 50+ krem

Pharmaceris Sun protective face cream bezpieczny krem ochronny do twarzy dla dzieci od chwili narodzin SPF 50+ to bardzo wysoka ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Krem przeznaczony jest do delikatnej skóry dzieci, a także dla osób z nadwrażliwością, alergią i atopowym zapaleniem skóry. Jego składniki ograniczają ryzyko poparzeń słonecznych, świądu i alergii, a także chronią przed wysuszeniem. Zawiera tylko mineralne filtry.

Dostępny w 38% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 20.05.2020 09:26:09

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie pharmaceris s - słońce - ochrona przeciwsłoneczna odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.