Preparaty Allergoff

Kosmetyk

Allergoff Atopy powlekjąco-barierowy krem do ciała krem

Allergoff Atopy powlekjąco-barierowy krem do ciała stosowany pomocniczo w terapii atopowego zapalenia skóry (AZS) i innych chorób skóry, takich jak łuszczyca i łojotokowe zapalenie skóry. Zawiera kompleks naturalnych olejów i prebiotyków, które powlekają skórę, natłuszczają ją i wspomagają regenerację naturalnej warstwy ochronnej, dzięki czemu chronią skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Preparat łagodzi objawy dermatoz - świąd, pieczenie, ogólny dyskomfort.

Kosmetyk

Allergoff Atopy barierowa oliwka do kąpieli leczniczych płyn

Allergoff Atopy barierowa oliwka do kąpieli leczniczych stosowana pomocniczo w terapii atopowego zapalenia skóry (AZS) i innych chorób skóry, takich jak łuszczyca i łojotokowe zapalenie skóry. Zawiera naturalne oleje roślinne bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, które regenerują lipidową warstwę ochronną skóry i zmiękczają naskórek. Preparat nawilża i natłuszcza skórę, przez co łagodzi objawy dermatoz - świąd, pieczenie, ogólny dyskomfort.

Kosmetyk

Allergoff Atopy barierowa emulsja do kąpieli leczniczych płyn

Allergoff Atopy barierowa emulsja do kąpieli leczniczych stosowana pomocniczo w terapii atopowego zapalenia skóry (AZS) i innych chorób skóry, takich jak łuszczyca i łojotokowe zapalenie skóry. Zawiera łagodne surfaktanty oraz licznych substancji tłuszczowych, dzięki czemu nie narusza warstwy ochronnej skóry i dodatkowo wspomaga jej regenerację. Preparat natłuszcza skórę, przez co łagodzi objawy dermatoz - świąd, pieczenie, ogólny dyskomfort.

Inne

Allergoff Spray neutralizator alergenów kurzu domowego aerozol

Allergoff Spray neutralizator alergenów kurzu domowego zmniejsza narażenie na alergeny, takie jak alergeny roztoczy kurzu domowego, zwierząt domowych, grzybów pleśniowych i pyłków roślin. Preparat neutralizuje alergeny i chroni przed ich chorobotwórczym działaniem - zapobiega powstaniu uczulenia, zmniejsza ryzyko zaostrzenia i wspomaga leczenie alergii. Może być stosowany w miejscach do spania, na dywany, zabawki i tapicerkę samochodową. Działa do 6 miesięcy od użycia.

Inne

Allergoff płyn do tkanin płyn

Allergoff płyn do tkanin neutralizuje alergeny zgromadzone w tkaninach, odzieży i pościeli. Neutralizuje alergeny roztoczy kurzu domowego, zwierząt, pleśni i pyłków roślinnych, w tym alergeny termostabilne. Preparat chroni przed ich chorobotwórczym działaniem - zapobiega powstaniu uczulenia, zmniejsza ryzyko zaostrzenia i wspomaga leczenie alergii.

Kosmetyk

Allergoff hipoalergiczna emulsja do mycia ciała płyn

Allergoff hipoalergiczna emulsja do mycia ciała przeznaczona dla osób z alergią i skórą skłonną do podrażnień. Preparat zawiera substancje nawilżające i natłuszczające - wygładza skórę i regeneruje lipidową warstwę ochronną skóry. Dodatkowo reguluje pH skóry do 5,5. Polecana w atopowym zapaleniu skóry (AZS) oraz do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej,

Produkt biobójczy

Allergoff Natural aerozol

Allergoff Natural to aerozol neutralizujący alergeny roztoczy kurzu domowego. Preparat tworzy film na powierzchni i unieruchamia alergeny, co zmniejsza ich stężenie w powietrzu i ogranicza wdychanie. Zapobiega wytworzeniu alergii i wspomaga leczenie chorób o podłożu alergicznym (atopowe zapalenie skóry, nieżyt nosa, astma).

Allergoff to seria innowacyjnych produktów przeznaczonych do neutralizacji alergenów kurzu domowego. Zmniejszają one ryzyko rozwoju alergii lub zaostrzenia jej objawów. Wśród produktów możemy znaleźć neutralizatory w sprayu czy w formie płynu do prania. Dodatkowo, wśród produktów Allergoff znajduje się także seria Atopy - preparaty przeznaczone do regeneracji i leczenia skóry alergika.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 11.03.2019 13:22:56

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie preparaty allergoff odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.