Preparaty Allergoff

Allergoff to seria innowacyjnych produktów przeznaczonych do neutralizacji alergenów kurzu domowego. Zmniejszają one ryzyko rozwoju alergii lub zaostrzenia jej objawów. Wśród produktów możemy znaleźć neutralizatory w sprayu czy w formie płynu do prania. Dodatkowo, wśród produktów Allergoff znajduje się także seria Atopy - preparaty przeznaczone do regeneracji i leczenia skóry alergika.
Kosmetyk

Allergoff Atopy powlekjąco-barierowy krem do ciała krem

Allergoff Atopy powlekjąco-barierowy krem do ciała stosowany pomocniczo w terapii atopowego zapalenia skóry (AZS) i innych chorób skóry, takich jak łuszczyca i łojotokowe zapalenie skóry. Zawiera kompleks naturalnych olejów i prebiotyków, które powlekają skórę, natłuszczają ją i wspomagają regenerację naturalnej warstwy ochronnej, dzięki czemu chronią skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Preparat łagodzi objawy dermatoz - świąd, pieczenie, ogólny dyskomfort.

Dostępny w 16% aptek.

Kosmetyk

Allergoff Atopy barierowa emulsja do kąpieli leczniczych płyn

Allergoff Atopy barierowa emulsja do kąpieli leczniczych stosowana pomocniczo w terapii atopowego zapalenia skóry (AZS) i innych chorób skóry, takich jak łuszczyca i łojotokowe zapalenie skóry. Zawiera łagodne surfaktanty oraz licznych substancji tłuszczowych, dzięki czemu nie narusza warstwy ochronnej skóry i dodatkowo wspomaga jej regenerację. Preparat natłuszcza skórę, przez co łagodzi objawy dermatoz - świąd, pieczenie, ogólny dyskomfort.

Dostępny w 13% aptek.

Kosmetyk

Allergoff Atopy barierowa oliwka do kąpieli leczniczych płyn

Allergoff Atopy barierowa oliwka do kąpieli leczniczych stosowana pomocniczo w terapii atopowego zapalenia skóry (AZS) i innych chorób skóry, takich jak łuszczyca i łojotokowe zapalenie skóry. Zawiera naturalne oleje roślinne bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, które regenerują lipidową warstwę ochronną skóry i zmiękczają naskórek. Preparat nawilża i natłuszcza skórę, przez co łagodzi objawy dermatoz - świąd, pieczenie, ogólny dyskomfort.

Dostępny w 9% aptek.

Inne

Allergoff płyn do tkanin płyn

Allergoff płyn do tkanin neutralizuje alergeny zgromadzone w tkaninach, odzieży i pościeli. Neutralizuje alergeny roztoczy kurzu domowego, zwierząt, pleśni i pyłków roślinnych, w tym alergeny termostabilne. Preparat chroni przed ich chorobotwórczym działaniem - zapobiega powstaniu uczulenia, zmniejsza ryzyko zaostrzenia i wspomaga leczenie alergii.

Dostępny w 2% aptek.

Inne

Allergoff Spray neutralizator alergenów kurzu domowego aerozol

Allergoff Spray neutralizator alergenów kurzu domowego zmniejsza narażenie na alergeny, takie jak alergeny roztoczy kurzu domowego, zwierząt domowych, grzybów pleśniowych i pyłków roślin. Preparat neutralizuje alergeny i chroni przed ich chorobotwórczym działaniem - zapobiega powstaniu uczulenia, zmniejsza ryzyko zaostrzenia i wspomaga leczenie alergii. Może być stosowany w miejscach do spania, na dywany, zabawki i tapicerkę samochodową. Działa do 6 miesięcy od użycia.

Dostępny w 1% aptek.

Produkt biobójczy

Allergoff Natural aerozol

Allergoff Natural to aerozol neutralizujący alergeny roztoczy kurzu domowego. Preparat tworzy film na powierzchni i unieruchamia alergeny, co zmniejsza ich stężenie w powietrzu i ogranicza wdychanie. Zapobiega wytworzeniu alergii i wspomaga leczenie chorób o podłożu alergicznym (atopowe zapalenie skóry, nieżyt nosa, astma).

Dostępny w 1% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 11.03.2019 13:22:56

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie preparaty allergoff odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.