Jakub Piwko
redaktor


Statystyki

Data założenia profilu: około 7 miesięcy temu

Liczba postów na blogu: 1

Liczba artykułów: 5

Liczba pytań: 0

Liczba odpowiedzi: 0

Ostatnia aktywność: około miesiąca temu

Ostatnie posty na blogu

Ostatnie artykuły

Preparaty Genactiv

Genactiv to polska firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety i kosmetyków. Jej głównym produktem są preparaty oparte na Colostrum - substancji pochodzenia zwierzęcego, uzyskiwanej w czasie do 2 godzin od rozpoczęcia laktacji.

Produkty Pharmabest

Pharmabest zajmuje się dystrybucją specjalistycznych produktów żywnościowych oraz wyrobów medycznych. W portfolio marki znajdują się produkty do niedawna niedostępne na polskim rynku, które wspomagają organizm w walce z chorobą oraz zwiększają tolerancję na działania niepożądane codziennej terapii.

Produkty Polpharma

Produkty Polpharmy mają według publikowanych rankingów największą łącznie sprzedaż w aptekach. Patrząc tylko na produkty bez recepty, Polpharma nie jest liderem, niemniej znajduje się w grupie trzech największych firm w tym segmencie.

Produkty USP Zdrowie

USP Zdrowie to firma założona w latach 90-tych. Po pewnym czasie stała się liderem kategorii produktów OTC (bez recepty), korzystając z siły takich marek jak np. Apap, które wtedy nie miały innej istotnej konkurencji. Po śmierci założyciela firma przeżywała trudności i straciła wiodącą pozycję na rzecz Aflofarm i Polpharmy.

Produkty Aflofarm

Aflofarm to jeden z polskich liderów rynku leków bez recepty (OTC) oraz suplementów diety. U źródeł sukcesu firmy, jak też towarzyszących jej kontrowersji, leży agresywne wykorzystanie reklamy telewizyjnej do promocji produktów.