Laktatory

Wyrób medyczny

Canpol Babies - Laktator Easy Start przyrząd

Canpol Babies - Laktator Easy Start to laktator elektryczny do odsysania pokarmu z piersi. Posiada silikonowa nakładkę masującą i odwzorowuje ssanie dziecka. Urządzenie pozwala na podawanie i przechowywanie naturalnego pokarmu w butelce oraz reguluje laktację i łagodzi nawały mleczne. Może być zasilany przy pomocy baterii lub kabla sieciowego.

Wyrób medyczny

Canpol Babies - Laktator Elektryczny przyrząd

Canpol Babies - Laktator Elektryczny to laktator do odsysania pokarmu z piersi. Posiada silikonowa nakładkę masującą i odwzorowuje ssanie dziecka. Urządzenie pozwala na podawanie i przechowywanie naturalnego pokarmu w butelce oraz reguluje laktację i łagodzi nawały mleczne. Może być zasilany przy pomocy baterii lub kabla sieciowego.

Wyrób medyczny

Canpol Babies - Laktator Premium przyrząd

Canpol Babies - Laktator Premium służy do ręcznego odsysania pokarmu z piersi. Urządzenie pozwala na podawanie i przechowywanie naturalnego pokarmu w butelce oraz reguluje laktację i łagodzi nawały mleczne.

Wyrób medyczny

Canpol Babies - Laktator Ręczny przyrząd

Canpol Babies - Laktator Ręczny służy do odsysania pokarmu z piersi. Urządzenie pozwala na podawanie i przechowywanie naturalnego pokarmu w butelce oraz reguluje laktację i łagodzi nawały mleczne.

Wyrób medyczny

Lakta Laktator Ręczny Lr-8 przyrząd

Lakta Laktator Ręczny Lr-8 służy do dociągania pokarmu z piersi, dzięki czemu pomaga utrzymać laktację i pomaga łagodzić objawy nawałów i zastojów pokarmu. Pozwala na podawanie dziecku i przechowywanie pokarmu matki w butelce. Posiada możliwość regulacji siły odciągania pokarmu za pomocą pompki.

Wyrób medyczny

Lakta Mila Lrm-4 Laktator Ręczny przyrząd

Lakta Mila Lrm-4 Laktator Ręczny służy do dociągania pokarmu z piersi, dzięki czemu pomaga utrzymać laktację i pomaga łagodzić objawy nawałów i zastojów pokarmu. Pozwala na podawanie dziecku i przechowywanie pokarmu matki w butelce. Działa w sposób łagodny i bezbolesny.

Wyrób medyczny

Lakta Odciągacz Pokarmu Rs-1 przyrząd

Wyrób medyczny

Lakta Plus Laktator Ltr-6 przyrząd

Lakta Plus Laktator Lrr-6 służy do ręcznego dociągania pokarmu z piersi, dzięki czemu pomaga utrzymać laktację i pomaga łagodzić objawy nawałów i zastojów pokarmu. Pozwala na podawanie dziecku i przechowywanie pokarmu matki w butelce. Posiada ręczną pompkę o dużej sile ssania, dzięki czemu szybko i skutecznie odciąga pokarm.

Wyrób medyczny

Lakta Plus Rs-2 Super Odciągacz Pokarmu przyrząd

Wyrób medyczny

Lansinoh kompaktowy laktator elektryczny przyrząd

Lansinoh kompaktowy laktator elektryczny służy do odciągania pokarmu z piersi. Posiada 5 regulowanych poziomów ssania i rytmu, które odwzorowują naturalny odruch ssania dziecka. Urządzenie służy do opróżniania piersi z pokarmu, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Wyrób medyczny

Lansinoh laktator elektryczny na dwie piersi przyrząd

Lansinoh laktator elektryczny na dwie piersi służy do odciągania pokarmu z piersi (jednej lub obu na raz w zależności od liczby podłączonych przewodów). Posiada możliwość regulacji siły i trybu ssania. Może być zasilany na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego. Urządzenie pozwala na łagodzenie objawów nawału lub zastoju pokarmu w piersi oraz utrzymuje i reguluje laktację. Może być stosowany w celu przechowywania i podawania dziecku naturalnego pokarmu w butelce.

Wyrób medyczny

Lansinoh laktator elektryczny pojedynczy przyrząd

Lansinoh laktator elektryczny pojedynczy służy do odciągania pokarmu z piersi. Posiada dwa tryby pracy, które odwzorowują naturalny odruch ssania dziecka. Urządzenie służy do opróżniania piersi z pokarmu, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Wyrób medyczny

Lansinoh laktator manualny przyrząd

Lansinoh laktator manualny służy do ręcznego odciągania pokarmu z piersi. Posiada dwa tryby pracy, które odwzorowują naturalny odruch ssania dziecka. Urządzenie służy do opróżniania piersi z pokarmu, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce.

Wyrób medyczny

Lovi By Canpol Babies - Laktator Senso przyrząd

Wyrób medyczny

Lovi By Canpol Babies - Laktator Silikonowy przyrząd

Lovi By Canpol Babies - Laktator Silikonowy służy do ręcznego i elektrycznego odciągania pokarmu z piersi. Może być zasilany na baterie lub kabel sieciowy. Pomaga utrzymać i reguluje laktację oraz pozwala przechowywać i podawać naturalny pokarm w butelce. Dobrze przylega do piersi i posiada możliwość regulowania siły odciągania.

Wyrób medyczny

Mini Electric Elektryczny Odciągacz Pokarmu przyrząd

Mini Electric Elektryczny Odciągacz Pokarmu to laktator z regulowaną siłą działania, zasilany na baterie lub kablem sieciowym. Urządzenie pomaga utrzymać i regulować laktację oraz łagodzi objawy nawału lub zastoju pokarmu.

Wyrób medyczny

Odciągacz Pokarmu Zestaw Bateryjno-Sieciowy przyrząd

Wyrób medyczny

Ręczny Odciągacz Pokarmu Typ-L przyrząd

Wyrób medyczny

Sanity - Odciągacz Pokarmu przyrząd

Sanity - Odciągacz Pokarmu służy do ręcznego odciągania pokarmu z piersi. Posiada balonik o dużej sile ssącej, dzięki czemu skutecznie opróżnia pierś i zapobiega infekcjom w wyniku zatykania kanalików mlecznych oraz pomaga łagodzić objawy nawału mlecznego. Może być również stosowany w celu stymulacji piersi, przez co utrzymuje i reguluje laktację.

 
Laktator to przyrząd do odciągania mleka z piersi. Dostępne są laktatory ręczne i elektryczne. Po przyłożeniu do piersi pokarm wysysany jest przez podciśnienie. 

Laktatory pomagają utrzymać i regulować laktację oraz mogą przynieść ulgę podczas nawałów pokarmu.
Dodatkowo umożliwiają kontynuowanie naturalnego karmienia podczas nieobecności matki.


ostatnia zmiana: 15.01.2019 09:53:20

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Tylko 59,00 zł za konsultację z lekarzem ogólnym. A także 25 innych specjalizacji.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy istnieje odpowiednik Femaltikeru?
Czy istnieje jakiś odpowiednik femaltiker 'u?( produkt wspomagający laktację)
odpowiada Olga Sierpniowska

Problemy z karmieniem piersią
Tak tylko ze to jest moja druga ciąża i boję się żeby nie było jak wcześniej ze ciężko było mi karmić syna.
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Jak zwiększyć sutki do porodu?
Mam małe sutki jak mogę je zwiększyć do porodu?Czy jest w aptece coś żebym mogła coś teraz zakładać, bo o kapturkach wiem a cia innego?
odpowiada Angelika Talar-Śpionek

Na Twoje pytania w temacie laktatory odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.