Привет. Мне 45 лет, так как 17 сентября я впервые начала принимать таблетки Qlaira без перерыва, потому что это то, что гинеколог порекомендовал мне сегодня на 40-й день, так как у меня нет месячных. Вопрос в том, нормально ли это?
* обязательное поле
* обязательное поле
Рекомендуемые продукты
Место для вашего продукта
Mój ginekolog przed przyjęciem tego leku powiedział mi, że tak może się dziać jeśli mam mało obfite miesiączki i żeby się nie przejmować kiedy jej nie będzie. Jeśli się martwisz zrób test, ale raczej nie ma czym.
Katarzyna Domagała Фармацевт
4 года назад
Krwawienie z odstawienia podczas przyjmowania leku Qlaira powinno występować regularnie po przyjęciu drugiej ciemnoczerwonej tabletki lub podczas przyjmowania białych tabletek.
Jeśli takowe nie występuje należy upewnić się, że nie jest Pani w ciąży.