Hallo. Ich bin 45 Jahre alt seit dem 17. September Ich habe angefangen, Qlaira Tabletten zum ersten Mal ohne Unterbrechung zu nehmen, weil dies das ist, was der Gynäkologe mir heute empfohlen hat, ist der 40. Tag, da ich keine Periode habe. Die Frage ist, ob das normal ist.
* Pflichtfeld
* Pflichtfeld
Vorgeschlagene Produkte
Platz für Ihr Produkt
Mój ginekolog przed przyjęciem tego leku powiedział mi, że tak może się dziać jeśli mam mało obfite miesiączki i żeby się nie przejmować kiedy jej nie będzie. Jeśli się martwisz zrób test, ale raczej nie ma czym.
Katarzyna Domagała Apotheker
4 Jahre vor
Krwawienie z odstawienia podczas przyjmowania leku Qlaira powinno występować regularnie po przyjęciu drugiej ciemnoczerwonej tabletki lub podczas przyjmowania białych tabletek.
Jeśli takowe nie występuje należy upewnić się, że nie jest Pani w ciąży.