pomocy (anonim, 5.173.0.) Warszawa 3 lata temu

Co mam zrobić, jeśli od 2 tygodni dziecko dusi się jak oszalałe i kaszle do zwymiotowania co 20 sekund, a Lipomal nie pomaga?

Dobry wieczór bardzo Proszę o pomoc ...Moj syn 2 tyg temu byl w przedszkolu byl ubrany na galowo na dzień mamy robili przrdstawienia i nagrywali na str szkoły . Przyszłam po syna i we wtorek zauważyłam ze ma zatkany noc i lekki kaszel wiec kupiłam syrop lipomal wypil cala butelkę w 2 tyg . W przeciągu tych dwóch tyg kaslal hak oszalaly dusil sie aż do zwymiotowania a kaslal co 20 sekund badz 30 klatka piersiowa chodzila nu nie ustannie po 2 tyg byla poprawa ze juz tak nie kaslal ale znów zaczął teraz bierze syrop Drosetux czy to dobry syrop bo bierze go pierwszy raz w zyciu i dopiero 2 dzień i nadal sie dusi czy mam sie obawiać czy koniecznie jest antybiotyk potrzebny bo on ma tylko kaszel ale jest okropny bardzo okropny

10 odpowiedzi, 2 subskrybentów

* pole wymagane

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Powiadamiaj o nowej odpowiedzi.
Inne wiadomości nie będą wysyłane.

pomocy

3 lata temu

Bardzo Dziekuje

pomocy

3 lata temu

Ale i tak dziękuję

pomocy

3 lata temu

Mój syn nigdy w szpitalu na nic nie lezal staramy sie unikać szpitalu bo wiadomo na 1 zdrowy a na drogie zachoruje .....szpitale to miejsca z zakaźne tam najszybciej idzie złapać cos dodatkowo dlatego ....pomyślałam ze może to zwykle przeziębienie hak nie raz sie zdarzy ..ze zwykly syrop pomoże ...no ale jak by cos się działo lekarza i tak byśmy odwiedzili ale ten kaszel mnie tylko nie pokoil pobiewaz byl zbyt duszny tzn nadal jest ale już uważam 1 dzień za udany i zaliczony z lekami ....tak ze janieb z serca mi spadł

Katarzyna Domagała Farmaceuta

3 lata temu

Na naszej stronie na odpowiedź farmaceuty pacjent może czekać do 24 godzin, stąd nie zawsze jesteśmy w stanie pomóc na czas. Oczywiście, opisana sytuacja wymagała pilnej konsultacji z lekarzem, gdyż ewidentnie stan zdrowia dziecka pogarszał się.

W przyszłości proponuję nie czekać aż tak długo do wizyty u lekarza - z całą pewnością pozwoli to wychwycić infekcję na wcześniejszym etapie i - być może - uniknąć antybiotyku.

pomocy

3 lata temu

Bylam z synem u lekarza Rodzinnego okazalo sie zapalenie oskrzeli ...ale cieszę sie bo juz mam leki a antybiotyk najważniejszy cieszę raz jeszcze dziękuję za wszystko😉 he he a ja juz zadowolona bo tylko 5 dni ma brać nie jest tak zle i we wtorek następny ba kintrol bd Db

pomocy

3 lata temu

A może to być lekarz rodzinny???

Joanna (anonim, 46.148.92.) 3 lata temu

Jak najszybciej do lekarza aby dziecko zbadać, być może potrzebuje antybiotyku. Proszę jechać na dyżur pediatryczny do szpitala.

pomocy

3 lata temu

Ma przerwy takie ze jest ok ale jakbgo weźmie to hak by papier ścierny polknal za przeproszeniem.....taki suchy

Joanna (anonim, 46.148.92.) 3 lata temu

Witam, ie jestem lekarzem ani farmaceutą, mogę poradzić Pani aby jechała pani z dzieckiem na dyżur pediatryczny i wyjaśniła sytuację, jeśli dziecko się dusi kaszlem to znaczy że potrzebuję pomocy.

pomocy

3 lata temu

Bardzo Proszę o jak najszybsza odopwiedz ponieważ nie wiem co robic mój syn nigdy aż tak mocnego kaszlu nigdy nie miał zaczelo sie jak do przedszkola zaczął chodzić miesiąc w domu miesiąc w przedszkolu i tak na okrągło...

Pytania i odpowiedzi użytkowników zawierające opinie na temat produktów nie są weryfikowane pod kątem nabycia lub używania produktu. Firmy często zamawiają pisanie anonimowych komentarzy, aby kształtować pozytywne opinie o swoich produktach, lub negatywne o konkurencji. Dlatego kieruj się w pierwszej kolejności informacjami w odpowiedziach farmaceutów.

Kategorie

Podobne pytania

Specjaliści

Telekonsultacje
E-wizyta
Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.
Umów telekonsultację

Artykuły