Ich nehme Vines Tabletten. Um 21 Uhr nahm ich die Tablette und nach der ersten erbrach ich. Es war die erste Tablette in der Verpackung. Besteht die Gefahr, schwanger zu werden?
* Pflichtfeld
* Pflichtfeld
Vorgeschlagene Produkte
Platz für Ihr Produkt
Anna Tyrańska Apotheker
5 Jahre vor
Jeśli dobrze rozumiem, do wymiotów doszło po godzinie 1 w nocy tak? zgodnie z informacjami zawartymi w ulotce leku: "W razie wystąpienia wymiotów w ciągu 3-4 godzin od przyjęcia tabletki zawierającej substancję czynną, należy zastosować kolejną (dodatkową) tabletkę tak szybko jak to możliwe."
Wymioty w Pani przypadku wystąpiły po czasie dłuższym niż 3-4h zatem nie, nie musi Pani przyjmować kolejnej tabletki, dawka przyjęta o 21 zdążyła się już wchłonąć. Ryzyko zajścia w ciążę jest niewielkie, tym bardziej jeśli przyjmuje Pani tabletki regularnie i nie pomija żadnej z nich.