W bad. Echo serca stwierdzono płyn w worku osierdziowym. Lekarz stwierdził że to od nadciśnienia i przepisał mi Thialorid 5 mg, po którym czuję się bardzo słaba.Ja mam raczej niskie ciśnienie, chyba że się zdenereuję.Zażywam też Nebilet.
* pole wymagane
* pole wymagane
Powiadomienie email
Nowość! Otrzymaj email gdy tylko któraś z aptek obniży cenę lub pojawi się produkt, którego szukasz.

Sugerowane produkty
Miejsce na Twój produkt
Katarzyna Domagała Farmaceuta
5 lat temu
Dziękujemy za podzielenie się swoją historią. Pani wpis nie zawiera żadnego pytania. Czy możemy w czymś pomóc?