Приймаю таблетки регулон, залишилось 2 табл з пластинки але почались місячні...чи норм це? Чи потрібно допивати ті 2 таблетки?
* обов'язкове поле
* обов'язкове поле
Рекомендовані продукти
Місце для вашого продукту
Joanna Dunajska Фармацевта
18 місяців тому
Може статися так, що кровотеча виникне раніше на тлі використання гормональної контрацепції, слід продовжувати використовувати таблетки за графіком. Якщо ви застосовуєте Регулон регулярно і немає обставин, які могли б перешкодити дії препарату, наприклад, діарея, прийом препаратів, що знижують ефективність контрацепції, виникнення попередніх кровотеч з одного разу не повинно бути приводом для занепокоєння. Якщо ситуація з появою попередніх кровотеч повертається, слід повідомити про це свого гінеколога.
У нас Ви можете замовити Регулон в обраній вами аптеці:
https://www.gdziepolek.pl/produkty/66459/regulon-tabletki-powlekane/apteki
Детальніше про контрацепцію ми писали тут:
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jak-prawidlowo-stosowac-antykoncepcje
https://www.gdziepolek.pl/artykuly/jakie-leki-oslabiaja-skutecznosc-antykoncepcji