sfrustrowany
około 1 miesięcy temu, Mazowieckie

Gdzie w Warszawie kupię najtaniej Neurovit 100 tabletek?

Witam, czy ktoś z Państwa kupował ostatnio Neurovit 100 tabletek i może podać gdzie w wawie najtaniej? Niestety w tym portalu wszystkie ceny są zamaskowane - a nie będę przecież wydzwaniał do 100 aptek zresztą podobno tez nie chcą podawać cen. Ranking cenowy jest właśnie po to aby WYGODNIE wybrać najlepszą. To nic więcej tylko zmowa aptekarzy bowiem jasna rzeczą jest ze gdy się już ktoś do apteki pofatyguje to zniechęcony dalszymi poszukiwaniami kupi to co jest i przepłaci. Pojawiają się w sieci mętne teorie o konkurencji która może jakoby dzwonić i wyciągać informacje, (przecież w innych branżach tez może i co z tego?) czy też zakazowi reklamowania aptek (bez podania cen to też reklama!). Jakoś inni handlujący przedsiębiorcy mogą ceny podawać. Portal podający tylko listę aptek jest mało użyteczny, chodzi o to aby się dowiedzieć GDZIE I ZA ILE. Obiecywano mi ze dla zalogowanych ceny będą widoczne - założyłem konto lecz niestety cen nie ma - to podpucha. Bede wdzięczny za wszelkie info. jakun@o2.pl

Powiadamiaj o każdej nowej odpowiedzi

@

Nie będą wysyłane inne maile. Polityka Prywatności.

Dziękujemy za podzielenie się tą opinią. Przykro nam, że możliwości, jakie oferuje portal nie spełniły Pana oczekiwań. Niemniej z naszych obserwacji wynika, że wielu pacjentów korzysta z powodzeniem z udostępnianych przez nas opcji.

Chciałabym równocześnie wyjaśnić, że ceny leków refundowanych są w każdej aptece takie same i te informacje są na naszym portalu udostępniane. W przypadku leków nierefundowanych decyzję o udostępnieniu ceny podejmuje indywidualnie apteka i wówczas może ją zobaczyć zalogowany użytkownik. Być może w przypadku leku Neurovit żadna ze zintegrowanych aptek nie podjęła decyzji biznesowej, aby tak postąpić.

GdziePoLek nie jest portalem o profilu typowego "rankingu cenowego". Portal udostępnia dane o dostępności leków we współpracujących aptekach, odpowiadamy także na pytania pacjentów oraz publikujemy dla nich treści na temat zdrowia i leków. GdziePoLek umożliwia również rezerwację leku i jego odbiór w aptece. Więcej na ten temat można przeczytać w artykule:
https://www.gdziepolek.pl/blog/w-czym-moze-pomoc-ci-gdziepolek

W mojej ocenie nie może być mowy o wspomnianej "zmowie aptekarzy". Apteki działają obecnie w warunkach ostrej konkurencji. Jednocześnie proszę zauważyć, że w żadnym razie nie musi Pan godzić się na warunki finansowe oferowane przez jedną czy drugą aptekę i "przepłacać". Ponadto pomimo możliwych różnic cenowych w przypadku leków nierefundowanych dla wielu pacjentów bardzo ważna jest także jakość obsługi czy możliwość uzyskania kompetentnej porady, a są to wartości niewymierne. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym artykule:
https://www.gdziepolek.pl/tematy/10-zdan-ktorych-lepiej-nie-mowic-w-aptece