---

Bebilon - mleka modyfikowane i preparaty żywieniowe od pierwszego dnia życia dziecka

Bebilon to jedna z marek firmy Nutricia. Wśród produktów Bebilon znajdziemy mleka modyfikowane dla niemowląt i dzieci w różnym wieku oraz preparaty spełniające potrzeby dzieci z problemami żywieniowymi (np. z alergią, nietolerancją pokarmową). Mleka Bebilon wzbogacone są w niezbędne składniki odżywcze, które zapewniają prawidłowy rozwój dziecka.

Receptura preparatów Bebilon została opracowana przez ekspertów w dziedzinie żywienia, na podstawie najnowszych badań nad mlekiem matki, z uwzględnieniem zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Komisji Żywieniowej Unii Europejskiej.

Za znak rozpoznawczy marki uznaje się opatentowany kompleks oligosacharydów GOS/FOS, które wspierają rozwój prawidłowej flory bakteryjnej i usprawniają procesy trawienne. Skład mlek Bebilon jest również bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (kwas alfa-linolenowy, DHA), które zapewniają prawidłowy rozwój mózgu dziecka oraz w potrzebne witaminy i składniki mineralne.  

Mleko modyfikowane Bebilon dostosowane jest do potrzeb dzieci w różnym wieku:

  • Bebilon 1 dla dzieci od pierwszych dni życia, aż do ukończenia szóstego miesiąca, 
  • Bebilon 2 po ukończeniu szóstego miesiąca życia,
  • Bebilon 3 po ukończeniu pierwszego roku życia,
  • Bebilon 4 po ukończeniu drugiego roku życia,
  • Bebilon 5 dla przedszkolaka.

Ponadto marka Bebilon posiada w swojej ofercie mleka modyfikowane dla dzieci ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi. Dostępne są, m.in. mleka dla niemowląt i dzieci:

  • z alergią na białko mleka krowiego (Bebilon HA, Pepti),
  • z niedowagą (Bebilon Nenatal Premium),
  • cierpiących na zaparcia (Bebilon Comfort),
  • z nietolerancją laktozy (Bebilon bez laktozy),
  • z nietolerancją glutenu (Bebilon Alerlac),
  • oraz ze skłonnością do ulewania i kolek (Bebilon Pepti, Comfort, ProExpert, AR).

redaktor: Angelika Talar-Śpionek, mgr farm.

ostatnia zmiana: 09.05.2023 13:40:10

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów oraz zdjęcia są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o.o.

2

Bebilon 1 Comfort

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 10% aptek

od 25,00 zł

Bebilon 1 HA Prosyneo (ProExpert RTF)

płyn, 90 mililitrów

w 1% aptek

Bebilon 1 Pepti DHA

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 0% aptek

Bebilon 1 Pepti Syneo

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 69% aptek

od 44,78 zł

Bebilon 1 Profutura (w saszetkach)

proszek (do wytworzenia płynu), 20,4 gram

w 0% aptek

od 2,50 zł

Bebilon 1 Prosyneo HA

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 1% aptek

od 44,99 zł

Bebilon 1 z Pronutra Advance

proszek (do wytworzenia płynu), 1 kg = 2 x 500 g

w 9% aptek

od 63,98 zł

Bebilon 1 z Pronutra Advance

proszek (do wytworzenia płynu), 1,1 kg = 2 x 550 g

w 1% aptek

od 66,99 zł

Bebilon 1 z Pronutra Advanced

płyn, 200 mililitrów

w 3% aptek

od 1,99 zł

Bebilon 1 z Pronutra Advanced

płyn, 90 mililitrów

w 6% aptek

od 3,15 zł

Bebilon 1 z Pronutra+

proszek (do wytworzenia płynu), 800 gramów

w 2% aptek

od 57,89 zł

Bebilon 1 z Pronutra+

proszek (do wytworzenia płynu), 350 gramów

w 6% aptek

od 25,90 zł

Bebilon 1 z Pronutra+

proszek (do wytworzenia płynu), 1,2 kilograma = 2 x 600 gramówl

w 1% aptek

Bebilon 1 z Pronutra+

proszek (do wytworzenia płynu), 1 torebka 27,2 grama

w 1% aptek

od 5,48 zł

Bebilon 2 Comfort

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 6% aptek

od 38,99 zł

Bebilon 2 Pepti DHA

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 0% aptek

Bebilon 2 Pepti Syneo

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 79% aptek

od 50,85 zł

Bebilon 2 Profutura (w saszetkach)

proszek (do wytworzenia płynu), 28,8 gram

w 0% aptek

Bebilon 2 Prosyneo HA

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 1% aptek

od 37,99 zł

Bebilon 2 z Pronutra Advance

proszek (do wytworzenia płynu), 1 kilogram = 2 x 500 gramów

w 9% aptek

od 52,98 zł

Bebilon 2 z Pronutra Advance

proszek (do wytworzenia płynu), 1,1 kg = 2 x 550 g

w 1% aptek

od 68,90 zł

Bebilon 2 z Pronutra Advance

płyn, 200 mililitrów

w 2% aptek

od 1,99 zł

Bebilon 2 z Pronutra+

proszek (do wytworzenia płynu), 800 gramów

w 3% aptek

od 59,99 zł

Bebilon 2 z Pronutra+

proszek (do wytworzenia płynu), 350 gramów

w 4% aptek

od 10,00 zł

Bebilon 3 Junior z Pronutra+

proszek (do wytworzenia płynu), 800 gramów

w 2% aptek

od 59,99 zł

Bebilon 3 Junior z Pronutra+

proszek (do wytworzenia płynu), 1,2 kilograma = 2 x 600 gramówl

w 1% aptek

Bebilon 3 Profutura Junior

proszek (do wytworzenia płynu), 800 gramów

w 0% aptek

Bebilon 3 Prosyneo HA

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 1% aptek

Bebilon 3 z Pronutra Advance

proszek (do wytworzenia płynu), 1,1 kg = 2 x 550 g

w 1% aptek

od 63,57 zł

Bebilon 3 z Pronutra Advance

proszek (do wytworzenia płynu), 1 torebka 30,6 g

w 1% aptek

Bebilon 3 z Pronutra Advance o smaku waniliowym

proszek (do wytworzenia płynu), 1100 gramów

w 0% aptek

Bebilon 4 Junior z Pronutra+

proszek (do wytworzenia płynu), 800 gramów

w 1% aptek

od 68,90 zł

Bebilon 4 z Pronutra Advance

proszek (do wytworzenia płynu), 2 kilogram = 2 x 500 gramów

w 4% aptek

od 69,99 zł

Bebilon 4 z Pronutra Advance

proszek (do wytworzenia płynu), 1,1 kg = 2 x 550 g

w 1% aptek

od 66,99 zł

Bebilon 5 Junior z Pronutra+

proszek (do wytworzenia płynu), 1,2 kilograma = 2 x 600 gramówl

w 0% aptek

Bebilon 5 z Pronutra Advance

proszek (do wytworzenia płynu), 1,1 kg = 2 x 550 g

w 1% aptek

Bebilon Alerlac

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 400 gramów

w 0% aptek

Bebilon AR

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 7% aptek

od 39,99 zł

Bebilon bez laktozy

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 4% aptek

od 20,00 zł

Bebilon bez laktozy ProExpert

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 1% aptek

Bebilon HMF

proszek (do wytworzenia płynu), 50 torebek

w 2% aptek

od 109,95 zł

Bebilon Nenatal Home Proexpert

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 2% aptek

od 39,99 zł

Bebilon Nenatal Home z Pronutra

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 1% aptek

Bebilon Nenatal Home z Pronutra

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 0% aptek

Bebilon Nenatal Premium Proexpert

płyn, 70 mililitrów

w 1% aptek

od 3,50 zł

Bebilon Nenatal Premium z Pronutra

proszek (do wytworzenia płynu), 400 gramów

w 3% aptek

od 55,00 zł

Bebilon Nenatal Premium z Pronutra

płyn, 70 mililitrów

w 0% aptek

2

Pytania i opinie

Dodaj pytanie

* pole wymagane

Zdjęcia

Możesz przeciągnąć tu plik zdjęcia.

* pole wymagane

Podbicie pytania

Wymagane jest podbicie pytania: im większa kwota tym wyżej pytanie w kolejce do odpowiedzi.

Kwota podbicia pytania: 19,99 zł z VAT

Twój adres email:

Email będzie użyty tylko dla potrzeb płatności

Po wysłaniu pytania zostaniesz przekierowany do płatności.
Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. 
)