Pharmaceris W - Wybielanie przebarwień

Pharmaceris W to jedna z linii dermokosmetyków aptecznych marki Pharmaceris, należącej do Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris. Preparaty z tej linii przeznaczone są do pielęgnacji skóry z przebarwieniami oraz nierównym kolorytem.

Preparaty linii Pharmaceris W zawierają substancje aktywne, takie jak niacynamid oraz kwas migdałowy, które hamują produkcję i migrację barwnika - melaniny - do naskórka, przeciwdziałając powstaniu nowych przebarwień. Redukują i rozjaśniają również istniejące już przebarwienia, dzięki składnikom złuszczającym (papaina, kwas salicylowy), rozjaśniającym (witamina C, kwas cytrynowy) oraz kompleksom peptydowym.

Kosmetyk

Pharmaceris W Melacyd dermo-ochronny krem wybielający przebarwienia na dzień SPF 50+ krem

Pharmaceris W dermo-ochronny krem wybielający przebarwienia na dzień Melacyd SPF 50+ przeznaczony jest dla osób ze skórą z przebarwieniami i nierównym kolorytem. Zawiera składniki, które zapewniają bardzo wysoką ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB oraz niacynamid, który hamuje syntezę melaniny, dzięki czemu zapobiega powstawaniu przebarwień. Preparat zawiera również działającą rozjaśniająco witaminę C, chroniąca komórki skóry przed starzeniem witaminę E oraz kompleks peptydowy.

Dostępny w 37% aptek.

Kosmetyk

Pharmaceris W Melacyd Intense intensywny krem wybielający przebarwienia na noc krem

Pharmaceris W intensywny krem wybielający przebarwienia na noc Melacyd Intense przeznaczony jest dla osób ze skórą z przebarwieniami i nierównym kolorytem. Zawiera niacynamid, który hamuje syntezę melaniny, dzięki czemu zapobiega powstawaniu przebarwień. W skład preparatu wchodzi również naturalny enzym złuszczający – papaina, która wzmacnia rozjaśniające działanie witaminy C oraz łagodząca podrażnienia alantoina.

Dostępny w 36% aptek.

Kosmetyk

Pharmaceris W Acipeel 3x depigmentacyjne serum na przebarwienia płyn

Pharmaceris W depigmentacyjne serum na przebarwienia na noc Acipeel 3x przeznaczone jest dla skóry z przebarwieniami i nierównym kolorytem. Skład preparatu oparty jest na trzech kwasach organicznych. Kwas migdałowy redukuje produkcję barwnika – melaniny, kwas cytrynowy działa rozjaśniająco, a kwas salicylowy złuszcza naskórek, zmniejszając widoczność przebarwień i wzmacniając działanie innych składników serum.

Dostępny w 34% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 20.05.2020 09:24:35

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie pharmaceris w - wybielanie przebarwień odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.