Nurofen

Lek bez recepty

Nurofen Plus tabletki powlekane

Złożony lek o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym do stosowania doustnego. W skład preparatu wchodzi ibuprofen i kodeina. Wskazany do krótkotrwałego leczenia bólu. Lek z grupy OTC - dostępny bez recepty.

Dostępny w 75% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Ultima tabletki powlekane

Nurofen Ultima to tabletki powlekane o kompleksowym składzie. Zawierają paracetamol o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz ibuprofen o dodatkowym działaniu przeciwzapalnym. Stosowane w leczeniu umiarkowanego bólu różnego pochodzenia (bóle mięśni, stawów, migrenowe, menstruacyjne). Łagodzi również objawy przeziębienia i grypy.

Dostępny w 21% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Express Forte kapsułki

Nurofen Express Forte to kapsułki miękkie zawierające wysoką dawkę ibuprofenu, który działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Lek stosowany jest w leczeniu bólu różnego pochodzenia o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu (bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, ból zębów, bóle pourazowe) oraz gorączki.

Dostępny w 98% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Mięśnie I Stawy żel

Nurofen Mięśnie i Stawy to żel zawierający ibuprofen - niesteroidowy lek przeciwzapalny o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Hamuje on reakcję zapalną, przez co zmniejsza ból i obrzęk. Preparat przeznaczony jest do stosowania miejscowego w leczeniu bólów mięśni i stawów, sztywności karku, bólów lędźwiowych, choroby reumatycznej, stanów zapalnych więzadeł i ścięgien. Lek dostępny jest bez recepty.

Dostępny w 50% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen tabletki powlekane

Nurofen to lek przeciwbólowy zawierający ibuprofen, zaliczany do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Lek stosuje się w leczeniu słabego lub umiarkowanego bólu (bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, ból zębów, bóle pourazowe) oraz gorączki.

Dostępny w 76% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen dla dzieci czopki

Nurofen dla dzieci to czopki zawierające ibuprofen, niesteroidowy lek przeciwzapalny o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Stosowane w leczeniu bólu o słabym i umiarkowanym nasileniu oraz gorączki, gdy podanie doustne jest niemożliwe. Lek OTC, dostępny bez recepty.

Dostępny w 89% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Forte tabletki powlekane

Nurofen Forte to tabletki powlekane zawierające ibuprofen w dawce 400 mg. Jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym do stosowania łagodnym i umiarkowanym bólu głowy, mięśni, stawów, podczas miesiączkowania, w czasie grypy i przeziębienia. Wykazuje działanie przeciwzapalne. Lek dostępny bez recepty.

Dostępny w 92% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Zatoki tabletki powlekane

Nurofen Zatoki to tabletki zawierające niesteroidowy lek przeciwzapalny ibuprofen oraz pseudoefedrynę. Składniki te hamują reakcję zapalną organizmu i obkurczają naczynia błony śluzowej nosa, przez co łagodzą objawy przeziębienia i grypy, takie jak ból głowy, gorączka, zatkany nos.

Dostępny w 69% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym zawiesina

Nurofen dla dzieci Forte o smaku truskawkowym to lek w postaci zawiesiny doustnej o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym i przeciwbólowym, wskazany do stosowania w bólach różnego pochodzenia oraz w przebiegu przeziębienia i grypy. Substancją czynną jest ibuprofen. Zawiera maksymalnie skoncentrowaną dawkę substancji. Lek wskazany do stosowania dla dzieci od 3. miesiąca życia. Produkt OTC dostępny bez recepty.

Dostępny w 97% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Antigrip tabletki powlekane

Nurofen Antigrip to tabletki zawierające niesteroidowy lek przeciwzapalny ibuprofen oraz pseudoefedrynę. Składniki te hamują reakcję zapalną organizmu i obkurczają naczynia błony śluzowej nosa, przez co łagodzą objawy przeziębienia i grypy, takie jak ból głowy, gorączka, zatkany nos.

Dostępny w 30% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen dla dzieci Junior kapsułki

Nurofen Dla Dzieci Junior to lek w postaci zawiesiny doustnej o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Substancją czynną jest ibuprofen. 1 ml zawiesiny zawiera 40 mg ibuprofenu. Lek wskazany do stosowania dla dzieci od 6 r.ż. Produkt dostępny bez recepty.

Dostępny w 30% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen dla dzieci Forte o smaku pomarańczowym zawiesina

Nurofen dla dzieci Forte o smaku pomarańczowym to lek w postaci zawiesiny doustnej o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwzapalnym i przeciwbólowym, wskazany do stosowania w bólach różnego pochodzenia oraz w przebiegu przeziębienia i grypy. Substancją czynną preparatu jest ibuprofen. Lek wskazany do stosowania dla dzieci od 3. miesiąca życia. Produkt OTC dostępny bez recepty.

Dostępny w 84% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen dla dzieci Junior o smaku pomarańczowym zawiesina

Nurofen dla dzieci Junior o smaku pomarańczowym to zawiesina doustna o smaku pomarańczowym stosowana między innymi w bolesnym ząbkowaniu, gorączce, bólach ucha, a także w przebiegu przeziębienia i grypy. Substancją czynną preparatu jest ibuprofen należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Lek wskazany jest do stosowania u dzieci od 6 roku życia, dostępny bez recepty.

Dostępny w 39% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Mięśnie I Stawy Forte tabletki powlekane

Nurofen Mięśnie i Stawy Forte to tabletki powlekane zawierające ibuprofen, który wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Wskazany do stosowania w leczeniu bólu różnego pochodzenia o słabym i umiarkowanym nasileniu - bóle mięśni i stawów, nerwobóle, bóle okolicy krzyżowej. Lek dostępny OTC, bez recepty.

Dostępny w 31% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen Ultra Forte kapsułki

Nurofen Ultra Forte to lek stosowany w leczeniu bólu różnego pochodzenia (bóle głowy, bóle okolicy krzyżowej, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśni i stawów, bolesne miesiączkowanie) oraz w zbijaniu gorączki w przebiegu grypy i przeziębienia. Zawiera substancję czynną z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych – ibuprofen.

Dostępny w 7% aptek.

Lek bez recepty

Nurofen dla dzieci Junior o smaku truskawkowym zawiesina

Nurofen dla dzieci Junior o smaku truskawkowym to zawiesina doustna o smaku truskawkowym stosowana między innymi w bolesnym ząbkowaniu, gorączce, bólach ucha, a także w przebiegu przeziębienia i grypy. Substancją czynną preparatu jest ibuprofen należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Lek wskazany jest do stosowania u dzieci od 6 roku życia, dostępny bez recepty.

Dostępny w 59% aptek.


redaktor: Aleksandra Vonau
ostatnia zmiana: 15.02.2019 09:37:11

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy można podać dziecku o wadze 16 kg czopek Nurofen?
Witam!mam pytanie,czy można zamienić 13-miesięcznemu dziecku o wadze 16kg, syrop na czopki nurofen?
odpowiada Katarzyna Domagała

Na Twoje pytania w temacie nurofen odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.