Mustela Stelatopia na Atopowe Zapalenie Skóry AZS

Mustela Stelatopia to linia produktów do pielęgnacji i higieny skóry u dzieci z atopowym zapaleniem skóry (AZS). Egzema może rozwinąć się już w pierwszych miesiącach życia, dlatego warto sięgnąć po kosmetyki przeznaczone do stosowania od momentu narodzin, które charakteryzuje hipoalergiczna formuła.

Kosmetyki Mustela Stelatopia na Atopowe Zapalenie Skóry u dzieci zawierają składniki łagodzące i uzupełniające lipidy w naskórku, co wzmacnia naturalną warstwę ochronną skóry.

Wśród produktów Stelatopia można znaleźć preparaty do kąpieli (szampon, olejek do kąpieli, krem myjący), preparaty oczyszczające (chusteczki nawilżane) i preparaty pielęgnacyjne (krem, balsam, kojącą piżamka).

Kosmetyk

Stelatopia krem emolient do twarzy krem

Stelatopia krem emolient do twarzy przeznaczony do pielęgnacji skóry skłonnej do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną, a składniki awokado nawilżają i odżywiają skórę. Dodatkowo gliceryna ogranicza utratę wody z naskórka, a wyciąg z lukrecji zmniejsza zaczerwienienie. Preparat hipoalergiczny.

Dostępny w 13% aptek.

Kosmetyk

Stelatopia szampon w piance płyn

Stelatopia szampon w piance przeznaczony jest do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy ze skłonnością do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Aktywne składniki z awokado wzmacniają naturalną barierę ochronną, a destylat oleju słonecznikowego dostarcza lipidów niezbędnych do odbudowy naskórka. Zawarty w preparacie koko-glukozyd zwiększa tolerancję skóry i zapewnia łagodne oczyszczanie. Produkt hipoalergiczny oraz łatwy w aplikacji.

Dostępny w 10% aptek.

Kosmetyk

Duopak Stelatopia balsam + krem zestaw

Duopak Stelatopia balsam + krem to zestaw przeznaczony do pielęgnacji skóry skłonnej do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Preparaty zawierają destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną, a składniki awokado nawilżają i odżywiają skórę. Dodatkowo krem zmniejsza przylegania bakterii do skóry. Produkty hipoalergiczne.

Dostępny w 9% aptek.

Kosmetyk

Mustela Stelatopia krem emolient krem

Stelatopia krem emolient przeznaczony do pielęgnacji skóry skłonnej do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną, a składniki awokado nawilżają i odżywiają skórę. Dodatkowo krem zmniejsza przylegania bakterii do skóry. Preparat hipoalergiczny.

Dostępny w 9% aptek.

Kosmetyk

Mustela Olek Stelatopia krem myjący krem

Mustela Olek Stelatopia krem myjący do twarzy i ciała do stosowania u dzieci ze skórą skłonną do atopii, już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną. Dodatkowo składniki awokado nawilżają i wspomagają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a gliceryna ogranicza utratę wody z naskórka. Stosowanie kremu łagodzi podrażnienia i zmniejsza napięcie skóry. Preparat jest hipoalergiczny i nie szczypie w oczy.

Dostępny w 9% aptek.

Kosmetyk

Stelatopia Olejek do kapieli płyn

Stelatopia Olejek do kąpieli do stosowania na skórę ze skłonnością do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera substancje delikatnie oczyszczające, które nie wysuszają skóry, a dodatkowo wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, dzięki czemu staje się nawilżona i odżywiona. Ekstrakt z rumianku zmniejsza uczucie napięcia skóry, a olejki odżywiają ją. Preparat hipoalergiczny, bez dodatku mydła.

Dostępny w 7% aptek.

Kosmetyk

Mustela Stelatopia krem myjący krem

Stelatopia Krem myjący do twarzy i ciała do stosowania u dzieci ze skórą skłonną do atopii, już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną. Dodatkowo składniki awokado nawilżają i wspomagają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a gliceryna ogranicza utratę wody z naskórka. Stosowanie kremu łagodzi podrażnienia i zmniejsza napięcie skóry. Preparat jest hipoalergiczny i nie szczypie w oczy.

Dostępny w 7% aptek.

Kosmetyk

Stelatopia chusteczki oczyszczajaco-relipidujace chusteczki

Stelatopia chusteczki oczyszczajaco-relipidujace przeznaczone do skóry skłonnej do atopii u dzieci i niemowląt już od pierwszych dni życia. Zawiera aktywne składniki awokado, które natychmiastowo i długotrwale nawilżają skórę oraz wzmacniają naturalną barierę ochronną. Dodatkowo destylat oleju słonecznikowego uzupełnia utracone w skórze lipidy, a alantoina z gliceryną łagodzą i nawilżają skórę. Chusteczki skutecznie oczyszczają i wzmacniają skórę pośladków. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 3% aptek.

Kosmetyk

Stelatopia Balsam emolient balsam

Stelatopia Balsam emolient przeznaczony do pielęgnacji skóry skłonnej do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera destylat oleju słonecznikowego, który uzupełnia utracone w skórze lipidy, dzięki czemu wzmacnia barierę ochronną. Dodatkowo składniki awokado nawilżają i wspomagają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, a wosk Carnauba tworzy warstwę zapobiegającą drażnieniu przez czynniki zewnętrzne. Preparat hipoalergiczny.

Dostępny w 2% aptek.

Kosmetyk

Mustela Stelatopia olejek mleczny do kapieli płyn

Mustela Stelatopia olejek mleczny do kąpieli do stosowania na skórę ze skłonnością do atopii u dzieci już od 1. dnia życia. Zawiera naturalne oleje i substancje delikatnie oczyszczające, które nie wysuszają skóry, a dodatkowo wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry, dzięki czemu staje się nawilżona i odżywiona. Dodatkowo bisabolol łagodzi podrażnienia. Preparat hipoalergiczny, bez dodatku mydła.

Dostępny w 2% aptek.

Kosmetyk

Stelatopia kojąca piżamka od 6 do 12 mies. inne

Stelatopia kojąca piżamka od 6 do 12 mies. przeznaczona dla dzieci ze skłonnością do atopii to połączenie 100% bawełnianej tkaniny z mikrokapsułkowanymi składnikami kojącymi. Stale uwalniane substancje pochodzenia naturalnego łagodzą podrażnienia i świąd oraz zmiękczają skórę, a dodatkowo poprawiają jakość snu. Zewnętrzne szwy ograniczają drażnienie i zmniejszają chęć drapania. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 2% aptek.

Kosmetyk

Stelatopia kojąca piżamka od 12 do 24 mies. inne

Stelatopia kojąca piżamka od 12 do 24 mies. przeznaczona dla dzieci ze skłonnością do atopii to połączenie 100% bawełnianej tkaniny z mikrokapsułkowanymi składnikami kojącymi. Stale uwalniane substancje pochodzenia naturalnego łagodzą podrażnienia i świąd oraz zmiękczają skórę, a dodatkowo poprawiają jakość snu. Zewnętrzne szwy ograniczają drażnienie i zmniejszają chęć drapania. Produkt hipoalergiczny.

Dostępny w 1% aptek.


redaktor: Agnieszka Soroko, mgr farm.
ostatnia zmiana: 27.10.2019 17:36:56

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Czy można łączyć fototerapię i stosowanie sterydów w leczeniu atopowego zapalenia skóry (AZS)?
czy przy fototerapi u dziecka 9 letniego mozna jedoczesnie zastosowac maśc z hydrocortyzonem przy zaostrzeniu objawow?
odpowiada Aleksandra Żywiec-Pelczar

W czym najlepiej myć twarz i skórę ciała skłonną do atopii?
W czym myć najlpiej twarz i skorę ciała skłonną do atopii?
odpowiada Olga Sierpniowska

Na Twoje pytania w temacie mustela stelatopia na atopowe zapalenie skóry azs odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.