Lansinoh

Lansinoh to uznany producent specjalizujący się w produktach dla matek oraz niemowląt. 


W ofercie firmy znajdują się zarówno kosmetyki do pielęgnacji skóry niemowląt, jak i do odciągania oraz przechowywania mleka matki, a także butelki do karmienia.


Kosmetyk

Lansinoh lanolina HPA maść

Lansinoh lanolina HPA to maść do stosowania na poranione brodawki. Zawiera oczyszczony tłuszcz z wełny owczej, który uzupełnia w skórze utracone lipidy. Preparat łagodzi podrażnienia i ułatwia regenerację popękanych brodawek, a także chroni przed powstawaniem kolejnym uszkodzeń. Nie posiada smaku, zapachu ani barwy, dzięki czemu może być stosowany bezpośrednio przed karmieniem.

Dostępny w 6% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh butelka ze smoczkiem Natural Wave butelka

Lansinoh butelka ze smoczkiem natural wave umożliwia karmienie dziecka, pozwalając mu na samodzielne kontrolowanie przepływu mleka. Silikonowy smoczek zapewnia efektywne ssanie i płynne ruchy perystaltyczne języka. Produkt wyposażony jest w system redukujący przedostawanie się powietrza do brzucha dziecka, co niweluje dyskomfort i występowanie kolek.

Dostępny w 1% aptek.

Inne

Lansinoh woreczki na pokarm pojemnik

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh smoczek Natural Wave do butelki smoczek

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh osłonki laktacyjne przyrząd

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh wkładki laktacyjne wkładki laktacyjne

Produkt w kategorii: różne, pozostałe produkty nieterapeutyczne, pozostałe produkty nieterapeutyczne (kategoria ATC V07AT).

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh laktator elektryczny na dwie piersi przyrząd

Lansinoh laktator elektryczny na dwie piersi służy do odciągania pokarmu z piersi (jednej lub obu na raz w zależności od liczby podłączonych przewodów). Posiada możliwość regulacji siły i trybu ssania. Może być zasilany na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego. Urządzenie pozwala na łagodzenie objawów nawału lub zastoju pokarmu w piersi oraz utrzymuje i reguluje laktację. Może być stosowany w celu przechowywania i podawania dziecku naturalnego pokarmu w butelce.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh LatchAssist korektor brodawki piersi przyrząd

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh Therapearl kompresy żelowe 3 w 1 kompres

Lansinoh Therapearl kompresy żelowe 3 w 1 do wielokrotnego użytku na piersi. Mogą być używane jako ciepłe okłady w celu łagodzenia podrażnień, udrażniania przewodów mlekowych i ułatwienia wypływu pokarmu, a także jako zimne, które zmniejszają ból i obrzęk. Kompresy mogą być stosowane z laktatorem każdego typu. Nie zawierają lateksu.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh butelka szklana ze smoczkiem Natural Wave butelka

Lansinoh butelka szklana ze smoczkiem Natural Wave zachowuje przez długi czas pożądaną temperaturę pokarmu, zachowując jednocześnie witaminy i wartości odżywcze. Produkt wykonany jest ze szkła borokrzemianowego, które jest odporne na wysokie temperatury, a także jest łatwe w czyszczeniu i sterylizacji.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh butelki do przechowywania pokarmu inne

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh kompaktowy laktator elektryczny przyrząd

Lansinoh kompaktowy laktator elektryczny służy do odciągania pokarmu z piersi. Posiada 5 regulowanych poziomów ssania i rytmu, które odwzorowują naturalny odruch ssania dziecka. Urządzenie służy do opróżniania piersi z pokarmu, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 1% aptek.

Kosmetyk

Lansinoh chusteczki nawilżane z lanoliną chusteczki

Produkt w kategorii: różne, pozostałe produkty nieterapeutyczne, pozostałe produkty nieterapeutyczne (kategoria ATC V07AT).

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh laktator manualny przyrząd

Lansinoh laktator manualny służy do ręcznego odciągania pokarmu z piersi. Posiada dwa tryby pracy, które odwzorowują naturalny odruch ssania dziecka. Urządzenie służy do opróżniania piersi z pokarmu, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh laktator elektryczny pojedynczy przyrząd

Lansinoh laktator elektryczny pojedynczy służy do odciągania pokarmu z piersi. Posiada dwa tryby pracy, które odwzorowują naturalny odruch ssania dziecka. Urządzenie służy do opróżniania piersi z pokarmu, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 1% aptek.


redaktor: Maciej Jakubczyk
ostatnia zmiana: 03.01.2020 13:11:42

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie lansinoh odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.