Lansinoh - karmienie i pielęgnacja niemowląt i dzieci

Lansinoh to firma, która od ponad 35 lat specjalizuje się w produktach dla matek karmiących oraz niemowląt. Produkuje rozmaite akcesoria, takie jak laktatory, osłonki i wkładki laktacyjne czy butelki ze smoczkami do karmienia niemowląt. Ponadto w ofercie firma ma również preparaty pielęgnacyjne z lanoliną przeznaczone zarówno dla mam, jak i dzieci.

Celem firmy Lansinoh jest niesienie pomocy mamom karmiącym piersią, tak by było to dla nich pozytywnym i niezapomnianym doświadczeniem.

Jakie produkty znajdują się w ofercie firmy Lansinoh?

  • laktatory elektryczne i manualne do odciągania pokarmu,
  • butelki do karmienia i przechowywania pokarmu,
  • smoczki do butelek,
  • woreczki do przechowywania pokarmu,
  • osłonki i wkładki laktacyjne zapewniające komfort i ochronę podczas karmienia piersią,
  • korektory brodawek piersi ułatwiające karmienie,
  • kompresy żelowe na piersi łagodzące podrażnienia, ból i ułatwiające wypływ pokarmu,
  • lanolina do pielęgnacji brodawek piersi,
  • nawilżane chusteczki do pielęgnacji skóry niemowląt przy zmianie pieluszki.
Kosmetyk

Lansinoh lanolina HPA maść

Lansinoh lanolina HPA to maść do stosowania na poranione brodawki. Zawiera oczyszczony tłuszcz z wełny owczej, który uzupełnia w skórze utracone lipidy. Preparat łagodzi podrażnienia i ułatwia regenerację popękanych brodawek, a także chroni przed powstawaniem kolejnych uszkodzeń. Nie posiada smaku, zapachu ani barwy, dzięki czemu może być stosowana bezpośrednio przed karmieniem.

Dostępny w 8% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh butelka ze smoczkiem Natural Wave butelka

Lansinoh butelka ze smoczkiem Natural Wave umożliwia karmienie dziecka, pozwalając mu na samodzielne kontrolowanie przepływu mleka. Silikonowy smoczek zapewnia efektywne ssanie i płynne ruchy perystaltyczne języka. Produkt wyposażony jest w system redukujący przedostawanie się powietrza do brzucha dziecka, co niweluje dyskomfort i występowanie kolek.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh smoczek do karmienia Natural Wave smoczek

Lansinoh smoczek do karmienia Natural Wave to zestaw dwóch smoczków do karmienia niemowląt wykonanych z miękkiego i elastycznego silikonu. Smoczek pobudza naturalny rozwój narządów oralnych dziecka i pozwala utrwalać dobre wzorce karmienia naturalnego. Produkt wyposażony jest w system redukujący przedostawanie się powietrza do brzucha dziecka, co niweluje dyskomfort i występowanie kolek.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh Therapearl kompresy żelowe 3 w 1 kompres

Lansinoh Therapearl kompresy żelowe 3 w 1 mogą być używane jako ciepłe okłady w celu łagodzenia podrażnień, udrażniania przewodów mlekowych i ułatwienia wypływu pokarmu, a także jako zimne, które zmniejszają ból i obrzęk. Kompresy mogą być również stosowane z laktatorem, aby zainicjować i skrócić czas odciągania pokarmu.

Dostępny w 3% aptek.

Inne

Lansinoh woreczki na pokarm pojemnik

Lansinoh woreczki na pokarm to szczelne i wytrzymałe woreczki przeznaczone do bezpiecznego i wygodnego przechowywania odciągniętego pokarmu. Są wyposażone w podwójne zamknięcie zabezpieczające przed wyciekaniem zawartości oraz w specjalny podajnik.

Dostępny w 4% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh butelka szklana ze smoczkiem Natural Wave butelka

Lansinoh butelka szklana ze smoczkiem Natural Wave zachowuje przez długi czas pożądaną temperaturę pokarmu, zachowując jednocześnie witaminy i wartości odżywcze. Produkt wykonany jest ze szkła borokrzemianowego, które jest odporne na wysokie temperatury, a także jest łatwe w czyszczeniu i sterylizacji.

Dostępny w 2% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh wkładki laktacyjne wkładki laktacyjne

Lansinoh wkładki laktacyjne zapobiegają przeciekaniu pokarmu. Są dyskretne, naturalnie wyprofilowane oraz odpowiednie do każdego rozmiaru i kształtu piersi Wewnętrzna warstwa wkładki wchłania wilgoć, zabezpieczając odzież przed zawilgoceniem i przemoczeniem. Dodatkowo wkładki posiadają 2 samoprzylepne paski, które zapobiegają ich ześlizgiwaniu się.

Dostępny w 5% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh LatchAssist korektor brodawki piersi przyrząd

Lansinoh LatchAssist korektor brodawki piersi delikatnie koryguje kształt brodawki sutkowej, tak aby łatwiej było przystawić dziecko do piersi. Jest prosty w użyciu i nieinwazyjny. Zestaw zawiera dodatkowo etui do higienicznego i wygodnego przechowywania korektora.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh osłonki laktacyjne przyrząd

Lansinoh osłonki laktacyjne pomagają kontynuować karmienie piersią mimo wystąpienia przejściowych trudności wywołanych m.in. problemami ze ssaniem piersi przez dziecko, wystąpieniem płaskich lub wklęsłych brodawek piersi, podrażnieniem lub obrzękiem brodawek piersi czy nadmiernym wypływem pokarmu. Zestaw zawiera 2 sztuki osłonek oraz etui.

Dostępny w 3% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh laktator elektryczny na dwie piersi przyrząd

Lansinoh laktator elektryczny na dwie piersi służy do odciągania pokarmu z piersi (jednej lub obu na raz w zależności od liczby podłączonych przewodów). Posiada możliwość regulacji siły i trybu ssania. Może być zasilany na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego. Urządzenie pozwala na łagodzenie objawów nawału lub zastoju pokarmu w piersi oraz utrzymuje i reguluje laktację. Może być stosowany w celu przechowywania i podawania dziecku naturalnego pokarmu w butelce.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh kompaktowy laktator elektryczny przyrząd

Lansinoh kompaktowy laktator elektryczny służy do odciągania pokarmu z piersi. Posiada 5 regulowanych poziomów ssania i rytmu, które odwzorowują naturalny odruch ssania dziecka. Urządzenie służy do opróżniania piersi z pokarmu, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh laktator manualny przyrząd

Lansinoh laktator manualny służy do ręcznego odciągania pokarmu z piersi. Posiada dwa tryby pracy, które odwzorowują naturalny odruch ssania dziecka. Urządzenie służy do opróżniania piersi z pokarmu, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh laktator elektryczny pojedynczy przyrząd

Lansinoh laktator elektryczny pojedynczy służy do odciągania pokarmu z piersi. Posiada dwa tryby pracy, które odwzorowują naturalny odruch ssania dziecka. Urządzenie służy do opróżniania piersi z pokarmu, dzięki czemu łagodzi objawy nawału i zastoju pokarmu. Może być również stosowany w celu stymulacji i utrzymania laktacji oraz w celu podawania i przechowywania naturalnego pokarmu w butelce. Zasilany jest na baterie lub przy użyciu kabla sieciowego.

Dostępny w 1% aptek.

Wyrób medyczny

Lansinoh butelki do przechowywania pokarmu inne

Lansinoh butelki do przechowywania pokarmu są przeznaczone do bezpiecznego i dłuższego przechowywania lub mrożenia odciągniętego pokarmu w lodówce lub zamrażalniku. Butelki są kompatybilne ze wszystkimi modelami laktatorów Lansinoh oraz większością laktatorów innych marek dostępnych na rynku. Zestaw zawiera cztery standardowe butelki o zwężanych szyjkach, zakrętki i nakładki. Butelki mogą być bezpiecznie zamrażane i myte w zmywarce.

Dostępny w 1% aptek.

Kosmetyk

Lansinoh chusteczki nawilżane z lanoliną chusteczki

Lansinoh chusteczki nawilżane z lanoliną są przeznaczone do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka w trakcie zmiany pieluszek. Zawierają lanolinę, która tworzy na skórze dziecka barierę ochronną przed wilgocią i podrażnieniami.

Dostępny w 3% aptek.


ostatnia zmiana: 26.01.2021 14:59:56

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz artykuł jak najlepiej oddawał dostępne informacje, ale nie można go traktować jako konsultacji farmaceutycznej. Przed zażyciem leku należy przeczytać ulotkę, a w przypadku pytań skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Wszystkie podane w artykule nazwy produktów są przykładowe i nie stanowią żadnej formy reklamy. Wszystkie prawa autorskie do artykułu są zastrzeżone przez GdziePoLek sp. z o. o.

Skonsultuj się z lekarzem on-line

Potrzebujesz recepty? Odczuwasz niepokojące objawy? Teraz możesz odbyć konsultację z lekarzem nie wychodząc z domu.

Umów telekonsultację

Najnowsze pytania

Na Twoje pytania w temacie lansinoh - karmienie i pielęgnacja niemowląt i dzieci odpowiadają nasi farmaceuci, lekarze i inni eksperci.

Twój adres IP i wybrana lokalizacja zostaną zapisane. Polityka Prywatności.